Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zamierzam kupic htc desire 500 , ma ktoś opłaca sie brać ta sluchawke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki telefon, jaki operator, jakie oprogramowanie?

Mam S4 w T mobile i teraz zaktualizowałem do wersji 4.3

memory five wladi i wszystko jasne :-)

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

No możliwe ale dopiero dostałem aktualizacje

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S3 w orange i chyba na 4.1 jeszcze lecę :facepalm:

Czas chyba wgrać niebrandowany system albo zrobić jakiegoś roota?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam s3 z plusa i ze dwa tygodnie temu miałem dopiero aktualizacje do 4.1.2 ; (

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujcie Panowie sami, bo przez te brandy, to 3/4 czasu posiadania telefonu przejedziecie na przestarzałym sofcie mimo, że nowy jest dostępny.

Pomijam już nieoficjalne wydania CyanogenMod czy AOKP oparte na Androida 4.4 Kitkat, które są juz dostepne na telefony kosztujace ułamek waszych S3/S4.

Sam na Samsungu z co najwyzej średniej półki mam Androida 4.3, a mam nadzieję, że Kitkat bedzie dostępny lada chwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie, to nie zauważyłem wielkich korzyści z posiadania KitKata. A może nawet lepiej było na 4.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

podpowie ktoś....przy synchronizacji kalendarza wyskakuje błąd ...OBEX Errocode:DO - Internal Server Error......program ,którym to robiłem to My Phone Explorer...

kontakty ,wiadomości poszły bez problemu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc byłem i macałem i Z1 i S4. S4, wiadomo, klasa sama w sobie, wad nie było przy pierwszym spotkaniu :) Z1, faktycznie wyświetlacz mniej nasycony niż w S4, ale tu wiadomo, amoled ma przewagę. W z1 tak jak myślałem, te przyciski menu na dole mi nie odpowiadają :/ Dodatkowo strasznie znać paluchy na całej obudowie i na wyświetlaczu i z tyłu, i do tego wizualnie Z1 strasznie duży się wydaje niż S4. Także postanowione, na przyszły rok, zmiana na S4, czyli zostaję w rodzinie samsungów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj Z1 wziąłem, aparat według testów na necie lepszy, a na tym głównie mi zalezy:wink: troche większy, ale ma to czego niewiem czemu samsungi nie praktykują, osobny przycisk dla foto, W starej nokii N8 był juz taki przycisk, w SGS3 nie było, w sgs4 nie nauczyli sie, a robienie zdjec poprzez dotykowy ekran to porażka:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś używa telefonu cześto jako aparat, to cała seria galaxy nie jest wyposazona w odzieny spust migawki, jak robisz zdjecie to nie sposób zrobić fotke jedna reką z racj tego że kadrujesz i nie masz fizycznie wyzwalacza na krawędzi telefonu, trzeba sobie drugą ręką dotknac wyswietlacz i często przez to zdjećie robi sie rozmazane bo poruszasz kadrem:wink:

samsung-galaxy-s-iv-04.jpg

taki sam przycik jak ten On/Off powinien być na dole telefonu, jak robisz zdjecie tel trzymasz w poziomie to aż prosi sie by przycisk był dla prawej dłoni jak włącznik aparatu i spust migawki:wink:

No ale jeśli ktos nie używa aparatu no to na to sie nie zwraca uwagi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli ktos nie używa aparatu no to na to sie nie zwraca uwagi:wink:

Ja używam na Samsungu, ale jakos nigdy nie przyszło mi do głowy robić to jedna ręką i po prostu nie potrzebny mi kolejny przycisk na obudowie, skoro wyświetlacz jest uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z użytkowania Z1 kowi?

we wtorek będzie kurier:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj Z1 wziąłem, aparat według testów na necie lepszy, a na tym głównie mi zalezy:wink: troche większy, ale ma to czego niewiem czemu samsungi nie praktykują, osobny przycisk dla foto, W starej nokii N8 był juz taki przycisk, w SGS3 nie było, w sgs4 nie nauczyli sie, a robienie zdjec poprzez dotykowy ekran to porażka:thumbdown:

Też mi tego brakowało w HO ale odpowiedni rom załatwił sprawę, odpowiednie ustawienie i po naciśnięciu Vol - robi z automatu autofocus i zdjęcie. Kolejny fajny bajer to przytrzymanie przycisku Power, uruchamia się wtedy latarka, więc nie trzeba odblokowywać tel i klikać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli ktos nie używa aparatu no to na to sie nie zwraca uwagi:wink:

Ja używam na Samsungu, ale jakos nigdy nie przyszło mi do głowy robić to jedna ręką i po prostu nie potrzebny mi kolejny przycisk na obudowie, skoro wyświetlacz jest uniwersalny.

ale dwoma rękami też jest niewygodnie, poprostu ergonomia tego telefonu pod wzgledem użytkowania aparatu leży:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi nie wszystkie Galaxy.... mój Xcover2 ma osobny przycisk aparatu dzięki niemu pod wodą też możesz robić fotki a Vol UP po przytrzymaniu działa jako latarka :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj Z1 wziąłem, aparat według testów na necie lepszy, a na tym głównie mi zalezy:wink: troche większy, ale ma to czego niewiem czemu samsungi nie praktykują, osobny przycisk dla foto, W starej nokii N8 był juz taki przycisk, w SGS3 nie było, w sgs4 nie nauczyli sie, a robienie zdjec poprzez dotykowy ekran to porażka:thumbdown:

Też mi tego brakowało w HO ale odpowiedni rom załatwił sprawę, odpowiednie ustawienie i po naciśnięciu Vol - robi z automatu autofocus i zdjęcie. Kolejny fajny bajer to przytrzymanie przycisku Power, uruchamia się wtedy latarka, więc nie trzeba odblokowywać tel i klikać :wink:

Na jakim sofcie smigasz? U mnie wszedł nowy 4.2.3 chyba i mam problem z odpalaniem netu przez sieć:kwasny: często muszę odpalic znowwu tel. Tylko że jak mam HOX'a:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj Z1 wziąłem, aparat według testów na necie lepszy, a na tym głównie mi zalezy:wink: troche większy, ale ma to czego niewiem czemu samsungi nie praktykują, osobny przycisk dla foto, W starej nokii N8 był juz taki przycisk, w SGS3 nie było, w sgs4 nie nauczyli sie, a robienie zdjec poprzez dotykowy ekran to porażka:thumbdown:

Też mi tego brakowało w HO ale odpowiedni rom załatwił sprawę, odpowiednie ustawienie i po naciśnięciu Vol - robi z automatu autofocus i zdjęcie. Kolejny fajny bajer to przytrzymanie przycisku Power, uruchamia się wtedy latarka, więc nie trzeba odblokowywać tel i klikać :wink:

Na jakim sofcie smigasz? U mnie wszedł nowy 4.2.3 chyba i mam problem z odpalaniem netu przez sieć:kwasny: często muszę odpalic znowwu tel. Tylko że jak mam HOX'a:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Obecnie na tym > [ROM] Android Revolution HD 40.3 & 31.6 | High Quality & Performance | Android 4.4 KitKat | HTC Sense 5.5 | 4.06.1540.2 | Sense 5 Toolbox 2.5 | Sprint Support | T-Mobile Wi-Fi Calling - xda-developers

Ale do HOX też coś jest > [ROM] Android Revolution HD 31.3 | High | HTC One X > XDA

[ROM] 21/11 Team Venom ViperX 4.0.6 - Sense 5 | HTC One X > XDA

[ROM][official] HTC OneX CyanogenMod 10.1 | HTC One X > XDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli ktos nie używa aparatu no to na to sie nie zwraca uwagi:wink:

Ja używam na Samsungu, ale jakos nigdy nie przyszło mi do głowy robić to jedna ręką i po prostu nie potrzebny mi kolejny przycisk na obudowie, skoro wyświetlacz jest uniwersalny.

ale dwoma rękami też jest niewygodnie, poprostu ergonomia tego telefonu pod wzgledem użytkowania aparatu leży:wink:

Używam Z1 od 3tygodni,telefon jest ogromny i jeśli ktoś mam małe dłonie niech go sobie daruje,jak dla mnie użytkownika głównie Nokii same plusy,dobra bateria,głośnik i jakoś zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...