Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko cenowo drogie,szukam poniżej 100 zł.W trasy nie jeżdżę wiec nie mam dużych wymagań.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie


Tylko cenowo drogie,szukam poniżej 100 zł.W trasy nie jeżdżę wiec nie mam dużych wymagań.

Poniżej 100zł to jakieś manty, goclewery więc szału nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe,ważne żeby w miarę czytelnie słyszeć drugą osobę jak dzwoni.Jeśli będzie tak jak przez telefon na głośniku to będzie super.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawy to totalna porażka .. Mialem jabre i blaupunkta ... Odpuscilem temat i kupiłem radio pioneera z parottem za 350 zl. Tel na szybę i można telefyski oglądać a dźwięk idzie po radiu :)

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zestawy to totalna porażka .. Mialem jabre i blaupunkta ... Odpuscilem temat i kupiłem radio pioneera z parottem za 350 zl. Tel na szybę i można telefyski oglądać a dźwięk idzie po radiu :)

Sent from my Nokia Lumia 625 LTE using Tapatalk

Dokładnie. Miałem blaupunkta i jeszcze coś chinskiego. Wieczne problemy z automatycznym połączeniem. kupilem pionka deh8400bt i tylko wsiadam do wozu i już połączony. Książka tel w radiu. Sterowanie z pilota. I można muzy po bt z fona słuchać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Motorola koto g 2 dual ? Szukam opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie bede zmieniał telefon. Interesują mnie dwa modele, HTC ONE M8 i Sony Xperia Z3 Compact.

Niewiem na który sie zdecydować. Oba mają podobną cenę i dobre recenzje.

jest ktoś kto użytkuje któryś z tych telefonów i może sie wypowiedzieć na temat plusów i minusów tych modeli? fachowe porady mile widziane

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mają Z-tki.Co chwila lądują w naprawie :facepalm: Kolega miał S5,kupił M8 i po paru dniach znów S5.Dlaczego?Stwierdził że jakiejś większej różnicy nie ma,a S5 lepiej mu w łapie leży :kox: Ogólnie z tego co widziałem,czytałem i się dowiadywałem to Z-tki omijaj z daleka...

A ja czekam na aktualke w G3 do lizaczka ;p Jak na razie tel mam od wtorku i jest kozak :D

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Motorola koto g 2 dual ? Szukam opinii

Ja właśnie chce jutro zakupić, w tych pieniądzach bez konkurencji. MImo 1GB andek na nim zasuwa aż miło, z racji braku syfiastych nakładek producenta. Moto G 2014 dostała już Lolipopa 5.0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol jak masz wiecej kasy i mozesz zaryzykowac jeslo szukasz dual sima to jest jeszcze bezkonkurencyjny lenovo k910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakiś czas temu myślałem nad tym Lenovo. Procesor Intela robi swoje no i ładna obudowa. Ale problemem jest znalezienie z normalnej dystrybucji. Wszystko sprowadzane i żadnej gwarancji(gwarancja serwisowa to niestety żadna gwarancja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest problem. Teraz kolega kupił do producenta i lopa po 1 dniu tel zablokowany ale jakies greckie forum pomoglo. Podobo są sprzedawcy co daja 12 mc gwarancji w pl. Telefon fakt miażdży jest wydajny jak note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odnośnie posiadaczy Xperia Z1 po aktualizacjach macie jakieś problemy z nią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak się sprawuje LG Fino?Po kupnie mojego G3 zastanawiam się nad kupieniem żonie też LG.A że nie potrzebuje rakiety jak G3 to w sumie mój wzrok padł na LG Fino :) Parametry widzę spoko,ale jestem ciekaw jak to lata na co dzień ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja czekam do G3.Ale mam z Play,więc pewnie jeszcze poczekam :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Lollipop to jedna wielka chooojnia. W S5 po aktualizacji i wipie co chwilę zwiechy i lagi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytałem o samych problemach na S5. Ale na G3 i Nexsusach tego nie ma. Jedyne co jeszcze czytałem z recenzji 5.0 na G3 to szybciej ssie baterie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...