Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się niektórzy pośpieszyli z tym lizakiem :facepalm:


Wczoraj miałem ciekawego klienta, naklejam mu szkło hartowane na ajfona 6 i do mnie tekstem że chce drugie a ja mówię że po co mu jak to nie jest folia a on że zaraz będzie z kumplem kręcić filmik jak zrzuca z 2 piętra w bloku i sprawdzą trwałość :kox: .... a ja :facepalm::grin:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No czytałem o samych problemach na S5. Ale na G3 i Nexsusach tego nie ma. Jedyne co jeszcze czytałem z recenzji 5.0 na G3 to szybciej ssie baterie...

Póki co, to jak dla mnie te białe kolory to nieporozumienie i nie ma co się dziwić, że bateria będzie szybciej schodzić. Jak nie będzie możliwości zmiany tla tych aplikacji na ciemniejszy to raczej nie będę aktualizował S5 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta ktos z powerbanka? Macie jakis godny polecenia? Albo jakich sie wystrzegac?

PABLO, co to takiego te szklo hartowane na tel? Tylko na jablka czy tez na inne telefony...?

Edytowane przez Kasjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim szkłem dotyk działa ułomnie w każdym telefonie.

W dobie gorilla glass nie dajmy się zwariować tego typu dodatkowej ochronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Miałem kilka telefonów z Grilla Glass i żadnej rysy. A telefony nawet leżały z kluczami i w skrzynce z narzędziami. Tylna klapka jedynie ? Power Bank miałem i strasznie długo ładuje się i tak samo długo ładuje telefon. Ale to przez to żeby nie niszczyć baterii z tego co czytałem. Dla mnie bardziej jako podtrzymanie niż ładowanie. Ale trasę na mazury z włączoną nawigacją i Internetem prawie dał radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że S6 już może nie urośnie, bo jak to cholera w kieszeni upchnąć.

S5 wielkościowo mnie czasami wk.. A do takiego Nota do chyba plecam trzeba nosić :D

Miałem dzisiaj Edga w rękach - wielkie to cholerstwo... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos zawsze lubilem duze telefony :) no telefon mega, moglem juz wczesniej na noty sie przestawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrocie - na note mozna zrobic wszystko :D na "minus" wielkosc ale to bardziej kwestia przyzwyczajenia. Wielki plus za baterie w samsungu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz zadowolony - ja się nie mogłem przez kilka dni przyzwyczaić do wielkości (szczególnie w Slim Armorze), ale później luzik i wygoda :wink: Net, aplikacje, FB i inne super się przegląda, w gierki aż przyjemnie zagrać, a i jak masz dziecko, to na zebraniu można notatki śmiało robić, zamiast bazgrać w zeszycie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Za chwile wymiana telefonu. Szukam czegos co wejdzie w kieszen wew marynarki i nie bedzie zbytnio widac. Na chwile obecna mam s2 i jedyne mankamenty to przycinanie sie oraz ladowanie nawet w ciagu dnia ale to pewnie wina baterii ktora jest od nowoaci. Myslalem nad s4 mini. Moze jeszcze cos doradzicie ?

Edytowane przez hornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Za chwile wymiana telefonu. Szukam czegos co wejdzie w kieszen wew marynarki i nie bedzie zbytnio widac. Na chwile obecna mam s2 i jedyne mankamenty to przycinanie sie oraz ladowanie nawet w ciagu dnia ale to pewnie wina baterii ktora jest od nowoaci. Myslalem nad s4 mini. Moze jeszcze cos doradzicie ?

S2 też mam od nowości i służy nadal dzielnie. Wgrałem mu CM'a i lata aż miło. Ja rozważał bym HTC one albo LG g2, chyba ze wskazaniem na pierwszy.

Ewentualnie iphone 5s-teraz juz za ~1500÷1800 można bez trudu wyrwać. Najmniejszy, najporęczniejszy i zawsze trzyma cenę ;)

Ja mam note3 i w marynarce typu slim się nie odznacza, siedząc w etui neo hybrid, a w slim armor już tak :)

Edytowane przez KOval81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One plus One bym brał.Cena około 1500-1600zł i robi miazgę :) No i już można kupić normalnie bez zaproszenia ;) Jakbym widział wcześniej jak kupowałem G3 to maiłbym właśnie One plus One :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...