Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może ktoś spotkał się z takim problemem i może wie jak lub czym go rozwiązać.

W samochodzie ma urządzenie którym mogę sterować tylko przez WiFi, to urządzenie nie ma dostępu do internetu. Teraz pojawia się problem, bo w momencie połączenie z WiFi wyłącza mi połączenie internetowe sieci komórkowej i tym samym pozbawia internetu. Da radę to jakoś obejść?

Tak działa każdy moduł Wifi, nie podłączy się do dwóch punktów dostępowych.

Co to w ogóle jest za urządzenie ?

Możesz mieć router LTE czy co tam masz za internet , do niego próbować podłączyć to urządzenie i wtedy TELteż do routera i masz komunikację. Jednak stawiam na to, że to coś ma punkt dostępowy a nie działa jako klient sieci ... Wtedy jest d*pa.

Chodzi o to żeby WiFi było połączone, ale z braku dostępu do netu przez WiFi, telefon połączył się przez sieć komórkową. Podobno tak to działa w iPhone...

Jest to moduł sterujący zawieszenie w aucie AccuAir.

Tak jak piszesz, opcja z ruterem odpada, bo ten moduł ma tylko punkt dostępowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestem zbytnio na czasie jeśli chodzi o rynek telefonów i Androida, ale z tego co wiem i rzuciłem okiem w necie to Wifi ma większy priorytet ( a przynajmniej w Samsungu tak widziałem) nad internetem mobilnym ... i pewnie jakąś aplikacją można to zmienić , ale w samych ustawieniach to chyba sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wyboru telefonu Moja ma G4, znajoma ma G3. Wg mnie nie warto dopłacać. Ekran ten sam. G3 ciut słabsze przez co bateria lepiej trzyma, wszystkie gry działają pięknie. Ja mam Nexus6 i nie zamienie go na nic innego prędko ;) o odblokowym bootloaderze i masie Romów nie wspominając ;)

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbytnio na czasie jeśli chodzi o rynek telefonów i Androida, ale z tego co wiem i rzuciłem okiem w necie to Wifi ma większy priorytet ( a przynajmniej w Samsungu tak widziałem) nad internetem mobilnym ... i pewnie jakąś aplikacją można to zmienić , ale w samych ustawieniach to chyba sie nie da.

Póki co nie znalazłem takiej aplikacji... a szukałem nawet na zagranicznych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed Nexusem miałem G3 oraz G Flexa 2 i powiem szczerze że nie zamieniłbym motki na inny fon,przyzwyczaiłem się do czystego andruta w hoooy.

Wysłane z Nexusa 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobile doc skaner ma mam już parę lat i nie narzekam, wrzucam w chmurę paragony automatycznie po zakupach i zapominam.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O którym modelu nexusa piszecie? Od jak długo użytkujecie ?

Kupiłem jakoś początkiem tego roku. Wcześniej Nexus5 przez około rok.

Genialnym skanerem jest CamScanner ale płatny.

via Nexus6@Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się nie mylę znak wodny dokłada. Wszystko zależy od potrzeb.

via Nexus6@Tapatalk

Nie ma żadnych znaków wodnych tylko na dole w małym okienku Arnold gra w gierkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są jakiś aplikacje na zagranicę w stylu Yanosika?

i czy wymagają one stałego włączenia transferu danych?

orientuje się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przejść z KitKata na Lollipopa w Xcover3? Telefon mam pół roku i przy włączonym non stop bt i transmisji danych muszę ładować baterię codziennie. Wg wygooglowanych opinii różnie z tym Lollipopem bywa w przypadku różnych telefonów jeśli chodzi o wydajność i żywotność baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...