Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka wojna wiadomo wszystkim że Sony lepsze dlatego żadnej wojny nie będzie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi mi o jakieś konkrety, trzymanie baterii, wodoszczelnosc. Wytrzymałość ekranów. Niby x2 wydaję się być lepszy ale jeśli szkło pęka tak samo jak przy x1 to wolę s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jakieś konkrety, trzymanie baterii, wodoszczelnosc. Wytrzymałość ekranów. Niby x2 wydaję się być lepszy ale jeśli szkło pęka tak samo jak przy x1 to wolę s5

Najlepiej zobacz sobie porównanie parametrów tych modeli w tabelach obok siebie. Jeśli design, nie ma dla Ciebie znaczenia to szybko zobaczysz różnice między dwoma smartfonami. Obydwa urządzenia mają coś do zaoferowania. Nie jest łatwo jednoznacznie odpowiedzieć, który jest lepszy, zwłaszcza jak się nie stoi po żadnej ze stron ;)

Jakby ktoś szukał budżetowego, ale dobrego sprzętu to polecam Motkę Moto G. Mam ją i sprawuje się świetnie (Android 4.4.2). Na tyle , że mogę pozbyć się iPhone'a i innych zbędnych gadżetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o jakieś konkrety, trzymanie baterii, wodoszczelnosc. Wytrzymałość ekranów. Niby x2 wydaję się być lepszy ale jeśli szkło pęka tak samo jak przy x1 to wolę s5

O jakich ty X1, X2 piszesz????

Chyba chodzi Ci o "Zetki".. :wink:

Nie ma na rynku solidniejszego telefonu niż HTC ONE M8 na tą chwile tyle w temacie, za to ma słaby aparat jedyny mankament, najlepszy stosunek wydajności i ceny to obecnie LG G2, wydajnościowo to samo co Z1 a tańsze w ciul mniej i tak samo wykonanie na wysokim poziomie choć niby plastik. Mnie ciekawi G3 który ma się pojawić w tym roku szczególnie w wersji aluminiowej :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu będę miał służbowego HTC One więc będę mógł go porównać do mojego S5. Zobaczymy czy faktycznie ten aparat tak odstaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moźże mi ktoś powiedzieć WTF mada faka ??? Od paru dni mój note 2 jest jakiś zamulony ... dodatkowo rozłącza net po wifi i ma mega odchyły ... nie wiem czy to jakaś ..ujowa aktualizacja była.... czy sam telefon w sobie nadaje się na serwis ... pomocy ... bo już mam dość ... trwa to pare dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clean master ze sklepu i wyczyść ram. Miałem to samo z S3 i robiłem debrandowanie + czysty soft i teraz chodzi jak ta lala. Koło 300mb wolnego ramu cały czas, a wcześniej to po 70-100mb. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clean master ze sklepu i wyczyść ram. Miałem to samo z S3 i robiłem debrandowanie + czysty soft i teraz chodzi jak ta lala. Koło 300mb wolnego ramu cały czas, a wcześniej to po 70-100mb. :wink:

Mam clean mastera ... do tej pory telefonik śmigał mega a mam go już od ok roku a ostatnio coś sztrasznie go muli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij kopie wszystkich rzeczy i przywróć ustawienia fabryczne, jak to nie pomoże to nowy soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a na jakiej zasadzie konto google robi kopie zapasowa? Tylko kontakty i uzywane apki? Nie zapamietuje np rozkladu apek na ekranach itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tzieland, rozkład apek na ekranach zależy od używanego launchera. Np. Apex potrafi zapisać ustawienia, ale na karcie SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tzieland, rozkład apek na ekranach zależy od używanego launchera. Np. Apex potrafi zapisać ustawienia, ale na karcie SD.

Ok rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

20140515_181511.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekły zdjęcia prasowe LG G3. Mamy kandydata na*najładniejszego smartfona roku - AntyWeb

LG-G3-press-renders-appear-3.jpg

LG-G3-press-renders-appear-2.jpg

LG-G3-press-renders-appear-4.jpg

LG-G3-press-renders-appear-1.jpg

Spy foto z flip coverem.

LG-G34.jpg

Czekam na G3 jak się wszystko potwierdzi to kupuję :wink:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

Pablo mioł ześ jakom dostawe ?

Na razie nie, w poniedziałek ma być nowa oferta to napisz, w tym tygodniu nie ma nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...