Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panaowie macie to street view?

wysłane gołębiem pocztowym

tak, przecież jest w mapach google:wink:

znajdź dowolne miejsce, przytrzymaj paluchem, kliknij dymek który wyskoczy i otwiera Ci się menu z opcją street view

tylko wiadomo że nie cała PL jest naniesiona

Ok już mam. Szukałem tego w tym rozwijanym pasku na górze :wink:

wysłane gołębiem pocztowym

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pojawiły mi się właśnie nowe kolory S3 mini :decayed:

:arrow2:NOWY SAMSUNG GALAXY S3 MINI i8190 BLACK BROWN GREY (3049426776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niebieska jest tańsza za 1039zł

Masakra jak bym wiedział że E52 tak będzie nadal pożądanym telefonem to bym kiedyś kupił z 20 sztuk po 400zł i teraz zrobił majątek:facepalm:

Za tyle chłopaki ode mnie z firmy wystawili i ludzie kupują...

NOWA NOKIA E52 BLACK ZESTAW NAVI GW24 +2GB FV23% (3034731951) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

mam jedna, moge sie z Tobą zamienic za SIII Mini :wink:

Opublikowano
mam jedna, moge sie z Tobą zamienic za SIII Mini :wink:

Tylko nówki przyjmuję na wymianę bądź skup :wink:

Opublikowano

no mam nową

Opublikowano
no mam nową

Jutro porozmawiamy (zdzwonimy się) o tym bo choć chce mieć jeden dzień wolny od telefonów :grin:

Opublikowano

zapomniałem napisac ze ma locka tmobile :facepalm:

Opublikowano
zapomniałem napisac ze ma locka tmobile :facepalm:
No co Ty teraz już nie zakładają simlocków:whistling:
Opublikowano

telefon ma prawie 2 lata, na pewno ma locka

Opublikowano
zapomniałem napisac ze ma locka tmobile :facepalm:
No co Ty teraz już nie zakładają simlocków:whistling:

Jesteś tego pewien? Bo mój dwu letni Wave też na pewno ma blokadę. Nie wiem jak w sgs3?

wysłane gołębiem pocztowym

Opublikowano

Nie wiem od kiedy ale już od jakiegoś czasu robią już fony be locków. Ja brałem w zeszłym roku telefon przy przedłużaniu umowy i już nie miał simlocka:whistling:

Opublikowano

Zakładają simlocki nadal, tylko teraz zdjęcie kosztuje groszę a nie 500-600 czy ileś jak kiedyś.

Ostatnio koleżanka bujała się tydzień, zanim fachowcy z Orange zdjęli jej simlocka :facepalm:

Opublikowano
Zakładają simlocki nadal, tylko teraz zdjęcie kosztuje groszę a nie 500-600 czy ileś jak kiedyś.

Ostatnio koleżanka bujała się tydzień, zanim fachowcy z Orange zdjęli jej simlocka :facepalm:

Nie rozmawiamy o Orange bo to patafiany:decayed: T-mobile nie zakłada simlocków:naughty: Play też nie
Opublikowano

w orange jest simlock, pozbycie się go kosztuje 70zł i 1 dzień pełen bez telefonu

Opublikowano
Zakładają simlocki nadal, tylko teraz zdjęcie kosztuje groszę a nie 500-600 czy ileś jak kiedyś.

Ostatnio koleżanka bujała się tydzień, zanim fachowcy z Orange zdjęli jej simlocka :facepalm:

Nie rozmawiamy o Orange bo to patafiany:decayed: T-mobile nie zakłada simlocków:naughty: Play też nie

True. Orange to największe gówno wśród operatorów. Mam SE jeszcze z brandingiem Ery bez simlocka.

Opublikowano

Z lockami się spotykam na co dzień panowie, tylko Orange daję jeszcze locki, jedynie w wyższych modelach np. S3 już nie dają co nie zmiania faktu że nadal mają po^ebaną politykę:facepalm:

Zdjęcie kosztuje w salonie orange 77zł i okres czekania trwa ok 7-10 dni.

Simlock SL3 występuje w wybranych Nokiach, będzie ktoś chciał to wyślę listę, koszt to 70zł tyle kosztuje w punktach/komisach a sami płacą 40zł, czas oczekiwania 1-3dni.

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

True. Orange to największe gówno wśród operatorów. Mam SE jeszcze z brandingiem Ery bez simlocka.

Zgadza się, dodatkowo najbardziej się dziadują z aktualizacjami oprogramowania, jakiś czas temu sprzedałem koledze z forum D4NTE szarą S3 i była orange, logo mu nie przeszkadzało ale chłopaki wgrali mu ode mnie z serwisu czysty soft niebrandowany a tak to pewnie do dziś by miał ICS 4.0.4:facepalm:

Opublikowano

Kowi czytaj forum, 2 strony wcześniej to wrzucałem:decayed:

Ciekawi mnie to:naughty:

wiem wiem twój link:wink: tylko niechciało mi sie przewijać stron do cytowania

ja bym był chetny bo ten plastik jest straszny

Opublikowano

ykk mi to dziś pokazał i też się zastanawia, może robimy jakiś grupowy zakup:whistling:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Z białym kolorem źle to nie będzie wyglądało :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.