Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Duck hunt klasyk

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dajcie od 3:48s

Zaczyna mnie powoli wkurzać andek i zastanawiam się czy za rok nie pojadę do Drezna z kumplem kupić 6S i kilka sztuk na handel.

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

Mam problem z aplikacją Mapy na androidzie. Po uruchomieniu nawigacji gada mi kobiecy głos po angielsku. Jak to zmienić?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie w jakiej cenie Z2?

Opublikowano

Nie chce ktoś S5?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291301-samsung-galaxy-s5-sm-g900f-polska-t-mobile/#entry4177136

Jacek - Z2 1600-1700zł z tego co kojarzę z oferty ale w tym tygodniu nie mam, tylko M2ki, Zki, Z1ki, E1, V tyle jeśli chodzi o Xperie.

Opublikowano

Gdyby s5 miało ios wymiatałaby 2x bardziej ale niestety android coraz bardziej obciąża telefon no i efekty są :kwasny: Kolosalna przepaść między iphonem i s5 w szybkości działania :naughty:

Opublikowano

Gdyby Android miał obsługę ssd trim może też by działał.

Opublikowano

Pablo niemasz może z1 compact w dobrej cenie?

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Z1 compact czekam od 2 tygodni i nie mają nigdzie, fajny telefon ostatnio bardzo popularny.

Panowie ma ktoś numer do kolegi Wandej??
Jak coś to na PW.

Opublikowano

Z1 compact czekam od 2 tygodni i nie mają nigdzie, fajny telefon ostatnio bardzo popularny.

Panowie ma ktoś numer do kolegi Wandej??

Jak coś to na PW.

W sygnaturę spójrz :decayed:

Opublikowano

ja mam Z1 nie narzekam :) fajny telefonik dobrze działa i w miarę funkcjonalny :)

Opublikowano

S5 i G3 w dziale sprzedam jak coś :)

Opublikowano

Żonie właśnie dałem LG L50 Sporty. Ogólnie podejście na starcie było że raczej złom, 512 ram plus Kit Kat 4.4.Ale mnie zadziwia, optymalizacja niezła i jak na tą cenę jest dobrze.

Opublikowano

S5 i G3 w dziale sprzedam jak coś :)

Pablo - a ile u Ciebie trzeba dać za LG G2 32GB jeśli się trafia? 5s i 6-kę miewasz?

Edytowane przez KOval81

Opublikowano

Motorola Moto G.. inwestycja z lipca powoli się zwraca :thumbup:

Opublikowano

Moto G to akurat z tego co pamiętam jeden z najbardziej promieniujących telefonów, więc nie wiem, czy się zwraca :grin:

Opublikowano

powiedzcie mi taką rzecz, mam xperie m2, po miesiącu użytkowania rozwaliłem szybkę. wsiadałem do auta mając telefon w tylnej kieszeni. efektem było złamanie się telefonu jak nowe ajfony :D ale używam go dalej już jakiś miesiąc w tym stanie (wyprostowany i naklejona nowa folia, żeby szkło w palcach mi nie zostawało), wszystko działa bez problemu. na allegro są szybki od ok 80zł do 250zł, na klej albo na taśmę itp. Jaką szybkę kupić żeby to miało ręce i nogi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.