Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taką samą tyle że nie ULTRA a EXTREME

W kamerce GoPro spisuje się nieźle.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sandisk-64gb-microsdxc-cl10_15029.jpg

:arrow2:http://www.memoryc.com/flashmemorycards/microsd/64gbsandiskmicrosdxccl10mobileultraandroid.html

Taką kartę sobie kupiłem ponad 2 lata temu do S3, do dzisiaj śmiga bardzo dobrze, w samym folderze z wakacji gdzie jest 1400 zdjęć to momentalnie otwiera galerie i tutaj się sprawdza prędkość odczytu jak i też przesyłu danych dochodzących do 30mb/s

Najlepiej sprawdzać w teście w aplikacji na telefonie jak się kupi kartę na parametry czy przypadkiem nie jest jakaś podróbka, kumpel się chwalił że kupił 10 class kinston'a kartę 32GB za 45zł to wyszło mu w teście 4mb/s :grin:

Czytam i właśnie padnie właśnie na nią ;) dzięki :wink:

Opublikowano

SanDisk dobry, sam używam. Natomiast ich peny coś kulawe bo gdy siedzą w USB dłużej niż miech to padają. Wieża mi już 3 zabiła. A może problem z zasilaniem w USB Sharp.

Opublikowano

Class 10 sa najlepsze do kamerek samochodowych

Opublikowano

Jaka polecicie navi która w miarę płynnie pracuje tylko na GPS i jest dostępna na chomikuj?

Opublikowano

Sygic free na Google play lub Yanosik.

Opublikowano

Albo AutoMapa, sam jej używam.

Trzeba potestować kilka i wybrać najbardziej przypasującą do gustu.

Opublikowano

Ja mam legal Sygic na Polskę.

Płaciłem coś 55zł rok temu... dożywotnia aktualizacja, można przenosić na urządzenia itp.

Można mieć jednocześnie na 3-urządzeniach..

Kupiłem raz ori, mam aktualizację i nie oglądam się na chomikuj... nie warto modzić za takie pieniądze...

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Przerywnik od navi i kart pamięci :)

--

"Sony poinformowało, że modele Xperia T, Xperia TX oraz Xperia V nie otrzymają już aktualizacji systemu Android 4.4 KitKat" :|

Źródło: http://www.instalki.pl/aktualnosci/software/15507-sony-xperia-aktualizacja.html

Opublikowano

Panowie potrzebuję brandowanego softu Orange na SGS3

Opublikowano

Bawił się ktoś już xperią t3?Zastanawiam się pomiędzy z2,m2 a t3.

Opublikowano

Bawił się ktoś już xperią t3?Zastanawiam się pomiędzy z2,m2 a t3.

Też się dopisuje do pytania, gdyż kończy mi się umowa i nie wiem co wybrać
Opublikowano

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8773/8033/8057/0/

Za mało danych. Jest kilka wersji tych telefonów.

Ja bym brał wersje z dopiskiem LTE a kolejność według jakości i możliwości to z2,t3,m2.

Z2 to 3GB ramu, wielki plus, i wielki ekran i proc.

T3 ma 1GB ramu M2 tez ale T3 ma lepszy proc i wyświetlacz.

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8771/8862/8033/8589/

1 miejsce Z2 przed ostatnie Z2a za zwykły wyświetlacz nie IPS, i ostatnie M2 LTE a jeżeli bez LTE to nie bierzemy go pod uwagę. No i gdzieś w środku T3 LTE ale nie miałem z nimi styczności.

Zloszcza mnie producenci tymi modelami o podobnym oznaczeniu bo to jawne naciąganie nieswiadomego klienta na bubel pod przykrywką jakości. Mówię szczególnie o Samsungach gdzie łatwo o pomyłkę.

A no i oczywiście wszystkie Z2 to LTE. Mimo że nie ma napisu.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Wszystkie modele są z LTE.Z2 najdrożej wychodzi cenowo,a T3 mimo że najnowszy model to tańszy od Z2. Oba są większe od M2 i ciensze w obudowie.Duża jest odczowalna roznica techniczna między Z2 a T3?

Opublikowano

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8771/8773/9360/8057/

T3 i M2 jest w wersji bez i z LTE.

Co do różnic Z2 i T3 to są bardzo duże.

Z2 to 3GB ramu i procesor 2 razy szybszy. To flagowy model.

Mi M2 LTE starcza ale wolałbym T3.Lepszy proc. Lub Z2 ale mnie nie stać na takie zabawki wiec M2 musi stykac.

No i z2 to full HD

Na zasadzie jakość cena bierz T3 LTE.

Co do matrycy IPS bo tu gdzieś czytałem czyjeś wywody ze wyskoczyli na słońce i zwykły jest taki sam jak IPS ☺.

Owszem bo nie o to chodzi, tylko o wyświetlanie poprawnie kolorów i lepsze kąty widzenia z którymi TFT sobie nie radzi.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Kobietka ma M2 i jest zadowolona,mnie też się podoba,ale się wstrzymuje i czekam na lepszą cenę Z2.Teraz się pojawiła T3 i mam dylemat czy dalej czekać czy brać T3 :-/

Opublikowano

Czekać można Całe życie. Tylko zaraz dojdziesz do wniosku ze jeszcze rok i Z3 możesz mieć za ta kasę. ☺

Gdyby T3 miał 2GB ramu to bym powiedział bierz go☺

A tak Z2 na pewno lepszy. Im więcej ramu tym mniej zwiech.

Na razie 1 styka ale przy Antku 4.5 może być problem.

Opublikowano

Masz rację z tym czekaniem,już drugi miesiąc a ceny nie chcą opuścić.Chyba się jednak zdecyduję na tą Z2 i ją wezmę.Mam nadzieję że nie będę żałował,tymbardziej że lepszą ofertę dostaję przez infolinię i telefon kurier przywozi,więc to nie to samo co w salonie.


Dzwoniłem dziś do BOK T-Mobile i poprosiłem o rozmowę z SUK.Oferta przedstawiona dla mnie-indywidualny numer-z telefonem Z2:

125zł/mieś telefon za 220zł.

105zł/mieś telefon za 450zł.

Wszędzie umowa na 24 miechy,1GB internetu,ubezpieczenie telefonu,sms i połączenia bez limitu.W tym tańszym jest mniej połączeń w roamingu.

Jak myślicie korzystna oferta?Dodam że obecnie płacę po 82żł rachunki.Koleś powiedział że lepszej oferty nie znajdę i nie dostanę,a daje praktycznie to samo co 2 miesiące temu :kwasny:

Opublikowano

Panowie potrzebuję brandowanego softu Orange na SGS3

tu szukaj : http://forum.android.com.pl/f548/

Opublikowano

Napisz rezygnację wtedy zobaczysz czy nie dostaniesz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.