Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwałem na allegro... tak sobie wczoraj wlazłem ok 1:00 i bach, chyba jeszcze nikt aukcji nie zczaił bo licznik odwiedzających pokazywał "4". Czyli udało mi się :wink4: Sprzedający opisał stan części jako BDB więc jestem dobrej myśli. Dzięki za wszystkie wskazówki :good: Jak tylko założę (pewnie przyszły tydzień) zrobię fotki i sprawdzimy czy równo wisi...

...Teraz polowanie na dokładkę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S to zrób fotkę autka przed montażem jak i na każdym kolejnym kroku jak możesz-gratuluję zakupu :good: :good: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ładny - doczekał się i Bart-S :> Cena dobra jak na standardy allegro :good:

HiRide - napisz no jakie masz wymiary tych końcówek, bo koleżka ma akurat takie kształtem 2 szt. w sklepie, to może i ja sprawdzę, jak to wygląda.

Pozdro znad Bałtyku - wracam i działem i ja. Do tego soft i będzie można jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S to zrób fotkę autka przed montażem jak i na każdym kolejnym kroku jak możesz-gratuluję zakupu :good: :good: ,

Jeśli tylko mój majster pozwoli zrobię fotostory :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S to zrób fotkę autka przed montażem jak i na każdym kolejnym kroku jak możesz-gratuluję zakupu :good: :good: ,

Jeśli tylko mój majster pozwoli zrobię fotostory :good:

może założysz wątek i zrobisz fotostory .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ładny - doczekał się i Bart-S :> Cena dobra jak na standardy allegro :good:

HiRide - napisz no jakie masz wymiary tych końcówek, bo koleżka ma akurat takie kształtem 2 szt. w sklepie, to może i ja sprawdzę, jak to wygląda.

Pozdro znad Bałtyku - wracam i działem i ja. Do tego soft i będzie można jeździć.

Niestety nie pokarze bo jakis pajac ze sklepu gdzie zamawialem powiedzial przy mnie przez telefon o dwie cyfry za malo i ddstawca przywiozl zle koncowki.Jeszcze pytalem kolesia dlaczego nie powiedzial dwoch ostatnich to odparl ze one se nieistotne.Okazalo sie ze przez brak dwoch ostatnich przyszla calkiem inna koncowka.Brak slow na takich typkow.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 07:42_________________________________________________ok koncowki sa na aucie :) wybieralem sposrod okolo 100(!) i wierzcie mi wybor byl cholernie ciezki ale jestem w miare zadowoloy z koncowego efektu :)no moze mogloyby byc roche wieksze te kominki ale nie ma zle na zywo :good: wyzej pojdzie tylko lewy tlumik bo juz poszedl ale za malo.Pozostalo malowanie dokladki.

910245e6a5c4d400med.jpg

4927b92226c52916med.jpg

3f8850feb0ce3016med.jpg[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 20:26_________________________________________________taka mala rada :naughty:

nie malujcie dokladki jesli nie macie koncowek na aucie zalozonych bo rozne psikusy wychodza podczas ciecia starych koncowek zagietych w dol a potem przy spawaniu nowych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz no HiRide wymiary (AxBxL), bo rzeczywiście nie wygląda to źle. I dopisz jeszcze czy to spawałeś, czy są kręcone.

Możesz jeszcze podać, jaką brałeś średnicę montażową.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, moim zdaniem slabo wygladaja te koncowki... z uwagi na to, ze otwory w dokladce masz przystosowane pod okragle koncowki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz no HiRide wymiary (AxBxL), bo rzeczywiście nie wygląda to źle. I dopisz jeszcze czy to spawałeś, czy są kręcone.

Możesz jeszcze podać, jaką brałeś średnicę montażową.

Pozdrawiam

Jak wyjade autem z garazu to ci napisze chyba jeszcze dzis.

Koncowki sa spawane ale lepiej byloby przykrecane kupic bo wtedy mozna by sobie regulowac [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 17:29_________________________________________________

HiRide, moim zdaniem slabo wygladaja te koncowki... z uwagi na to, ze otwory w dokladce masz przystosowane pod okragle koncowki :thumbdown:

wszystko kwestia gustu-jedyne co bym zmienil to rozmiar tej koncowki na ciut wiekszyale w zadnym wypadku nie ksztalt na np okragly.

Zauwaz ze otwor w dokladce nie jest idealnym polkolem-im nizej tym bardziej zaczyna sie rozbiegac na boki,dlatego mysle ze taka koncowka tez pasuje bo wypelnia te rozchodzace sie boki polkola.Jesli cos sie bedzie dziac z koncowkami tzn bede rdzewiec to wtedy moge myslec o zmianie ale nie powinny bo tanie nie byly.Do tego wszystko bedzie inaczej wygladac jak caly zderzak bedzie kolorze auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz... Otwory na dyfuzor w dokładce seryjnej i S-Line różnią się wielkością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz... Otwory na dyfozor w dokładce seryjnej i S-Line różnią się wielkością?

nie wiem o co chodzi

KOval81 wysokosc koncowki na 6,5mm szerokosc 8,5 a dlugosci nie mierzylem bo nie mialem jak pod auto sie wczolgac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz... Otwory na dyfozor w dokładce seryjnej i S-Line różnią się wielkością?

nie wiem o co chodzi

KOval81 wysokosc koncowki na 6,5mm szerokosc 8,5 a dlugosci nie mierzylem bo nie mialem jak pod auto sie wczolgac

...no czy otwory na wyloty/dyfuzory w dokładkach standard i S-Line różnią się wielkością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz... Otwory na dyfozor w dokładce seryjnej i S-Line różnią się wielkością?

nie wiem o co chodzi

KOval81 wysokosc koncowki na 6,5mm szerokosc 8,5 a dlugosci nie mierzylem bo nie mialem jak pod auto sie wczolgac

...no czy otwory na wyloty/dyfuzory w dokładkach standard i S-Line różnią się wielkością...

nie mam pojecia -odwiedz temat "wszystko o pakietach s-line" czy jakos tak bo tam jest duzo zdjec zderzakow s line o ile pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, moim zdaniem slabo wygladaja te koncowki... z uwagi na to, ze otwory w dokladce masz przystosowane pod okragle koncowki :thumbdown:

Dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff właśnie wróciłem z trasy z nowymi "rurkami" - jutro wycieczka do ASO po śrubki, nakrętki, osłony i inne pierdoły... Napiszcie mi proszę nr osłony termoizolacyjnej dla prawego tłumika (numer który podałem kilka stron wcześniej się zgadza?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz... Otwory na dyfozor w dokładce seryjnej i S-Line różnią się wielkością?

Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fly. OK, kolejny temat do rozkminienia - oprócz osłony dla prawego tłumika potrzebna jest jeszcze osłona baku dla 2.5 (osłania rejon gdzie rura prowadząca do prawego tłumika przechodzi między bakiem a wnęką na zapas). Dokładnie chodzi o to:

oslonabaku25fwd.JPG

W naszych 1.9 tej osłony nie ma:

tlumiksr2.JPG

Nie mogę w ETCE zlokalizować tej części, to na co trafiłem zamieszczam poniżej:

oslonki.JPGbak.JPG

1 i 2 chyba odpadają ze względu na lokalizację - więc albo 3 lub 4 a może jedno i drugie? (chociaż wygląd tych części nie pasuje mi do osłony z pierwszego zdjęcia... Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zalozony wydech a ta oslone nie dawalem :mysli:....zerknalem pod spod i troche miejsca jest od zbiornika.

Pewnie trzeba zamowic....dla bezpieczenstwa

6eec5b20d8a39bf0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna a tą osłonę przy prawym tłumiku kupiłeś nową? Masz może nr tej części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nowa ...numery dam pozniej jak do kumpla wstapie (ASO) :wink4: spytam sie o ta oslone kolo zbiornika

a koncowka u mnie taka....

84683a51d2385effmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...