Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] Avant 1.8T Duży_Przemo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poprzednie auto:

image803.th.jpgimage773.th.jpg

Następca:

MODEL:

Audi a4 Avant 99r.

SILNIK:

1.8 T APU

ZAWIESZENIE:

Gwint KW przód V1 tył V1 Inox

[FELGI:]

Felgi z Mercedesa E500 18x8, opony 215/35/18.

WYPOSAŻENIE:

Climatronic

4 x Airbag

Pół fis

4 x el. szyby

Kierownica s4/rs4

Dziadkowate plastikowe drewno. Z motywem " pompuj rower dla Szatana"

Po sprzedaży Golfa ( do tej pory nie wiem co mnie podkusiło by sprzedać), z uwagi na raczkujący biznes - szukałem większego Auto. Niestety po przewaleniu dziesiątek passatów b5, Golfów - połasiłem się na Audi.

I tak jest zemną od 11.2010.

Zaraz po zakupie wyglądało tak:

img0533r.th.jpg img1728x.th.jpg

Początek dłubanki

Zawias:

15393942541.th.jpg1539394254.th.jpg

Koła

img0606u.th.jpg

Polerka kół

img0650um.th.jpg

Opony

vacuumrouting.th.jpg

Już na feldze

img0644i.th.jpg

A tak wygląda na dzień dzisiejszy:

img1726j.th.jpgimg1725e.th.jpgimg1732m.th.jpg

Kilka strzałów z dziś, moje ulubione miejsce w Szcz.

img1841s.th.jpg img1825bi.th.jpg img1819y.th.jpg

img1858hs.th.jpg img1831p.th.jpg

PLANY

- Zrobić lakier "po mojemu"

- Może jakieś ceraty do środka

Opublikowano

jest suka jak złoto :> dobra fela w połączeniu z gwintem robi robote :hi:

Opublikowano

fajny golf! a audi tez niczego sobie, bardzo fajny kolor i te kola moim zdaniem pasuja idealnie :) Ale jak bys podkrecil gwinta minimalnie nizej bylo by lux :evil:

Opublikowano
  • Autor

Od tego co na zdjęciach przód - 1,5 cm a tył 2,5 w dół. Opona tył 3 mm chowa się w nadkole, przód jest na równo.

BTW Golfa składałem w 5 lat, Audi w 6 miesięcy, więc jeszcze trochę się urodzi.

Opublikowano

Mogłeś ciut węższe oponki nałożyć :gwizdanie:

A to biorąc pod uwagę że to opona o niższym profilu to gleba musi być dobra :good: Felga robi robotę :kox:

Opublikowano

ładnie wygląda :kox: kolor tez ładny :cool1: :cool1:

Opublikowano

Fajny środek :good:

Opublikowano

Wchodząc w ten wątek po fotkach odrazu przypomniała mi sie ta audiczka

audi1548.jpg

Masz bardzo podobne felgi :evil:

Ogólnie niezły początek :good:

Opublikowano

poczatek bardzo dobry!!

podoba mi sie!

powodzonka w dalszym modzeniu :good:

powiedz tylko co tzn lakier po twojemu? czym go bedziesz piescil?

Opublikowano

Fajny kolor, koło i w ogóle wszystko :good:

Przemo, sam polerkę robiłeś? Też się przymierzam żeby moje mizerne 17 Vipery Riala polernąć ale nie mam natchnienia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fajny kolor, koło i w ogóle wszystko :good:

Przemo, sam polerkę robiłeś? Też się przymierzam żeby moje mizerne 17 Vipery Riala polernąć ale nie mam natchnienia :gwizdanie:

Koło to moja własnoręczna robota.

Dziękuje wszystkim za dobre słowo.

Auto jest i będzie zrobione w myśl złotej myśli " Koło i gleba, więcej nic nie potrzeba"

Najbliższe realizacje to świeży lakier na kilku elementach. Potem konkretna korekta lakieru a na koniec jak Bozia da jakieś ceraty do wnętrza.

Opublikowano

Ladnaa... :kox: i co tu wiecej pisac :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pozazdrościć gleby :notworthy:

Gratki. :good:

Gwint skręcę jeszcze o 1-2 cm. Jeśli auto zostanie to najprawdopodobniej wleci Air na przyszły sezon.

A teraz z innej beczki, co dopasować by zaślepić otwór po tylnej wycieraczce ?

Opublikowano

Pozazdrościć gleby :notworthy:

Gratki. :good:

Gwint skręcę jeszcze o 1-2 cm. Jeśli auto zostanie to najprawdopodobniej wleci Air na przyszły sezon.

A teraz z innej beczki, co dopasować by zaślepić otwór po tylnej wycieraczce ?

Pytaj Krychy

Opublikowano

fajna! dobre alu i kolor też miód :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sprawa jest dość prosta.

Mam dostać auto służbowe, czyli będzie to trzecie auto w rodzinie.

Mieszkam na osiedlu zamkniętym gdzie jest deficyt miejsc parkingowych.

Dodatkowo deweloper wypowiedział mi umowę najmu miejsca w garażowcu, nie mam 30 tyś na jego wykupienie.

Tam dotychczas stało audi.

Czyli przez większość czasu stało by na zewnątrz dodatkowo nie używany - szkoda.

Na prawdę przykro mi się z nim rozstawać, długo szukałem takiego egzemplarza w tak dobrym stanie.

Mam nadzieje, że znajdzie dobry nowy dom.

Opublikowano

Nie ma co sie przejmować, kiedyś kupisz kolejny z Q zamiast ośki i będzie jeszcze lepiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.