Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Niewykluczone ze w przyszlym roku beda nowe zakupy motoryzacyjne.Tym razem zapowiada sie bardzo awangardowo:

022.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos dla zony do jezdzenia po miescie i znajdowania miejsc parkingowych? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata motors:)
prawie :) ale tak na prawde jestem zaskoczony to jedyny ktory znam elektryczny samochod ktory jest w miare normalny.Oczywisicie pomijam Priusa , ale ten dla mnie odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest popularny w norge elbil - buddy:decayed::facepalm: przykladowo w lakierze szalone kawasaki ninja:wink: Buddy Premium 1.0 BAES NY 2011, kr 129 000,- -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: A moze jakies Renault electro z PL? :)

Ogladalem niedawno na targach i powiem Ci ze ciekawie to wyglada.. Tylko cen nie sprawdzalem.

A ze to robione w PL to juz sam nie wiem czy to na + czy - :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze, bardzo mądrze:thumbup1: W ubiegłym roku jesienią miałem Smarta elektrycznego. Bomba, tylko nie jechał szybciej jak 80km/h:wallbash: Jako ze mam do pracy 26km, a lubię sobie pospać...:grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buddy odpada i sprowadzenie raczej tez.auto musi miec 5lat gwarancji i 1000 tys.km bo komplet baterii kosztuje jedyne 50k pln.co ciekawe ten konkretny samochod jest tansxy w no noz w onnych krajach w pl kosztuje jakie z ksiezyca wziete 150k

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

co ja tu popisalem , cos kiepsko mi idzie pisanie z tel. na szybko :facepalm: bo gwarancji na 1000 km to raczej nikt mi nie da :decayed:

W weekendy para-hobbystycznie pracuje przy czymś takim

super sprawa kolega z pracy plywa sobie motorwka do pracy, ja niestety mysze ieszczac sie przemieszczac ladem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za koło w tym A4 ??

dziwne te kolo bo z tylu jest mocno wkleske do srodka a z przodu nie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...