Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko ogarnęli... A jak norwescy malarze ?? :naughty:

No super mogę sie tylko domyslac co bylo malowane bo na aucie między malowanymi a nie malowanymi elementami nie widac żadnej roznicy.

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

Vario nic nigdzie nie ma.O ile wiem to nic bie bylo malowane na aucie.

Jestem w sumie pod nega wrazeniem jakości wykonanej pracy spodziewalem się bardziej katastrofy niz takiego rezultatu.

Marcin gościa nie udało się namierzyć niby policja szuka w nagraniach ale ja juz się pogodzilem że nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzie oryginalny wąż(??mm) na wejścia IC BiT(65mm) po podgrzaniu, czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......and back to the days of glory again :)

dv8a.jpg

Zależy jakiej średnicy sobie kruciec zrobisz.Ja mam wszystko na oryginalnych wezach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N tez święta bez śniegu?:kwasny: Maskę tez malowali?:naughty: Na zdjęciu wygląda gites.

Ja mam IC z wyprostowanymi i oryginalnymi przyłączami(65mm).

Może sformułuję pytanie inaczej: Czy IC z 3.0 tdi i 3,0tdiBiT maja takiej samej średnicy przyłącza?

Dowiem się pewnie najpóźniej w przyszłym tygodniu, ale odpowiedz na te pytania zaoszczędzi mi wyjazdy do ASO.

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0TDI I BiT majs ta sama średnicę I da sie bez problemu nasunac ciasniejsze weze od 2.0TDI I TFSI.

Tak maska tez malowana ale nie ze względu na ta szkodę gdzyz nie była uszkodzona , ale na skaze lakieru która reklamowalem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......and back to the days of glory again :)

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x800q80/546/dv8a.jpg

Zależy jakiej średnicy sobie kruciec zrobisz.Ja mam wszystko na oryginalnych wezach.

Jest śliczna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia skaza po Prickborcie jest do spolerowania w łatwy sposób, niektóre lakiery dziwnie reagują na tar&glue removery, ostatnio miałem Suzuki z taką przypadłością na zderzaku

Wyklepane na Variofonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem że ta skaza lakieru na masce wynikła z błedu w myciu auta.. :naughty:

Pawel jeżeli tak byś powiedział w ASO to równie dobrze nie musiał byś się tam w ogóle fatygowac.

Vario o ile się nie mylę to zrobili polerke ale bazy lakieru i prysneli tylko bezbarwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak coś daj znać.

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 14:53 ----------

ponz.jpg

Trzeba odkurzyć stare buty , jutro mogą się przydać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......and back to the days of glory again :)

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x800q80/546/dv8a.jpg

Zależy jakiej średnicy sobie kruciec zrobisz.Ja mam wszystko na oryginalnych wezach.

:kox: Dobrze, że już w całości! :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak coś daj znać.

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2013 at 14:53 ----------

https://imagizer.imageshack.us/v2/800x800q80/36/ponz.jpg

Trzeba odkurzyć stare buty , jutro mogą się przydać :)

Wybierasz sie na Audi driving experience on Ice ?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wczoraj wróciłem ale warunki były fatale :(

rbu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo śniegu? :polew: Z jakiej okazji ty jeździsz na te kursy? Z roboty Cie wysyłają czy jak? Patrzyłem właśnie wczoraj i ciężko nawet się w termin wbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no niestety nie mam tak dobrze w pracy ze mi załatwiają takie wyjazdy aczkolwiek byłem z kolega z pracy który jest partnerem w firmie.

Działa to tak ze każdy norweski dealer wykupuje określoną ilość miejsc dla pracowników klientów gości vip itp.

Jedni za to płacą inni nie w tym roku jechałem na zaproszenie Audi w zeszłym musiałem płacić w każdym razie pół roku wcześniej trzeba juz zgłaszać że chce się jechać bo miejsc jest mało.

Warunki byly fatalne bo wszystko się topilo do tego kolega 3 razy parkowl w bandzie a każda wycieczka to 30 min straty :(

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2014 at 17:17 ----------

A temacie A4 na razie cisza bo nic się nie dzieje tymczasem dzisiaj taki oto miałem widok na swiat :)

1x00vbj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...