Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nowe czy uzywane ?

Ale cenę zapłaciłes nie małą za same felgi.

No tak ale mam wybor , albo zaplace troche wiecej i mam je juz i teraz albo beda mnie kosztowac 1- 1.5k mniej i bede je mial dopiero na przyszly sezon.Nie che mi sie czekac bo na 17 B8 wyglada tragidznie , do tego od razu moge sprzedac 17 jako nowe , z nowymi oponami , wiec roznica sie zatrze.Z ciekawosci zadzonie do ASO ile w PL takie rotory kosztuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były zimą takie 19 powystawowe na Allegro za ~3k czy 3,5k zł nawet się zastanawiałem czy je wziąć a szkoda bo widzę że szło drugie tyle przyciąć :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nowe czy uzywane ?

Ale cenę zapłaciłes nie małą za same felgi.

No tak ale mam wybor , albo zaplace troche wiecej i mam je juz i teraz albo beda mnie kosztowac 1- 1.5k mniej i bede je mial dopiero na przyszly sezon.Nie che mi sie czekac bo na 17 B8 wyglada tragidznie , do tego od razu moge sprzedac 17 jako nowe , z nowymi oponami , wiec roznica sie zatrze.Z ciekawosci zadzonie do ASO ile w PL takie rotory kosztuja.

Nie dzwon :decayed: bankowo 10tys to malo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nowe czy uzywane ?

Ale cenę zapłaciłes nie małą za same felgi.

No tak ale mam wybor , albo zaplace troche wiecej i mam je juz i teraz albo beda mnie kosztowac 1- 1.5k mniej i bede je mial dopiero na przyszly sezon.Nie che mi sie czekac bo na 17 B8 wyglada tragidznie , do tego od razu moge sprzedac 17 jako nowe , z nowymi oponami , wiec roznica sie zatrze.Z ciekawosci zadzonie do ASO ile w PL takie rotory kosztuja.

Nie dzwon :decayed: bankowo 10tys to malo :decayed:

W ASO Rotory z oponami 3600 szt. bez opon nie mieli opcji jak się kupuje dodatkowo.. (to było hmmm ze 3 miesiące temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO Rotory z oponami 3600 szt.

Moim zdaniem dobra cena jak na zakup w ASO za nowe koło z gwarancją i nową gumą.

mgtan, w którym aso Ci to podali :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14400 za komplet to dobra cena?

Jedyny plus to faktura VAT jesli ktos potrzebuje.

Nowe opony 19 255/35/19 wyrwiesz za 2700 z gwarancja na luzie reszte sobie policz..

Tu jest teraz dobra cena..

http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1675692723.html

http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1677116879.html

Za 20 a jeszcze bys cos urwał bankowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14400 za komplet to dobra cena?

Jedyny plus to faktura VAT jesli ktos potrzebuje.

Nowe opony 19 255/35/19 wyrwiesz za 2700 z gwarancja na luzie reszte sobie policz..

Tu jest teraz dobra cena..

http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1675692723.html

http://moto.allegro.pl/felgi-kola-20-audi-a4-a5-a6-a7-oryginalne-nowe-i1677116879.html

Za 20 a jeszcze bys cos urwał bankowo..

Pierwsza aukcja to nie ta felga :wink4: więc nie wiem po co je wstawiałeś :wink4:

Druga aukcja to licytacja, zadzwoń i zapytaj czy ci sprzeda te rotory z nowymi oponami za 9kzł :wink4:

BTW ja się odnosiłem do zakupu konkretnie w salonie a nie u jakiegoś pana miecia, gdzie zanim nie zobaczysz będziesz w 100% pewny że te koło jest nowe o gwarancji nie wspominając. Zobacz w etce ile taka felga nowa kosztuje wg cennika aso :wink4: i jeśli ktoś ma możliwość odzyska 23% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.

Wstawiłem Ci przykładowo 20 ktore jak wiadomo sa drozsze od 19.... :gwizdanie:

Dla przykladu.

Czy pan Miecio sprzeda za 9tys?Sadze ze tak bo aukcja nie ma ceny minimalnej a juz taka za 9tys jedna sie skonczyła...nikt nie kliknął.. :gwizdanie:

Dlatego powiedziałem kwestia faktury jesli ktos moze wsadzic w koszta...

Kwestia gwarancji na felgi ktore sa nowe mnie niespecjalnie interesuje....nie bardzo wiem co Ci da gwarancja na felgi...

Na opony i owszem ale za 2700 kupisz nowe na luzie z gwarancją..

BTW nigdy nie pochwalałem dziadowania rowniez lubię nowe rzeczy ale rozdawanie kasy (a w tym przypadku tak troche jest no chyba ze ten VAT ktos odliczy...) to bez sensu..

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Never mind .... tak jak kiedyś pisałem każdy ma swoje priorytety, a dobrym przykładem są felgi, które kupił makki ostatnio.

Ja już bez oglądania nie kupię żadnych felg, już jedne odsyłałem i szkoda czasu nerwów i pieniędzy na kurierów wymianę etc.

Jeśli się nie trafi żadna okazja to wolę dopłacić parę złotych i mieć święty spokój tym bardziej do nowego auta.

Odnosiłem się konkretnie do tego co mgtan napisał bo same felgi rotor 20" z ET26 nr 8T0 601 025 AF / AD kosztują w aso od 3500 do 3800 za sztukę, więc przy tej cenie co podał mgtan wychodziło, że opony są w gratisie

BTW turdzi zapewne już widziałeś ale wkleję:

RS4_1.jpg RS4_2.jpg RS4_3.jpg RS4_4.jpg RS4_5.jpg RS4_6.jpg RS4_7.jpg

... więc Twoja B8 to będzie kosa na maksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja zgadzam się ze felgi trzeba zobaczyc lub miec prosta i jasna sytuazcje zwrotu jesli nie ma mozliwosci podjechania :good:

I jestem tego samego zdania.

Makki miał niefarta wyjątkowego,mógł ktoś je zakupić i mu wysłać zeby miec pewnosc co bierze.I porzadnie sprawdzic.

Ale takie jest zycie lipy sie zdarzaja niestety.. :confused4:

Piekne te felgi z fotek ale 20 cali i 26ET..znamy temat..beda pasowac do wersji RS4 ze zdjec.a w normalnym bedzie obcierac..

BTW felgi ze zdjecia wygladaja jeszcze bardziej zadziornie od tych Turdziego wlasnie przez ET..ramiona bardziej kieruja sie do srodka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, Paweł jak tam wrażenie po odbiorze? bo to w końcu dziś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie siedzi w salonie i szampana pije :decayed: albo jeszcze przed drzwiami i drepcze z nogi na nogę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nowe czy uzywane ?

Ale cenę zapłaciłes nie małą za same felgi.

No tak ale mam wybor , albo zaplace troche wiecej i mam je juz i teraz albo beda mnie kosztowac 1- 1.5k mniej i bede je mial dopiero na przyszly sezon.Nie che mi sie czekac bo na 17 B8 wyglada tragidznie , do tego od razu moge sprzedac 17 jako nowe , z nowymi oponami , wiec roznica sie zatrze.Z ciekawosci zadzonie do ASO ile w PL takie rotory kosztuja.

Uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, Paweł jak tam wrażenie po odbiorze? bo to w końcu dziś :naughty:

tak na szybko bo ide jezdzic dalej....... :decayed:

diesel jest do traktorow , gaz do zapalniczek a benzyna do samochodow ! :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...