Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi - w codziennej jeździe nie śmiga się przecież cały czas na podtlenku, czyli można powiedzieć, że Killer ma 960KM. a te 200 to taki dodatek powiększający banana na twarzy :P

Pewnie ,że tak. A tak na marginesie to Killer nie ma jazdy codziennej :tongue4:.

Czy tu jakiś mod to zagląda, tak pierd... i pierd... nie na temat a tu nic, wszyscy się tylko obżerają :>

Już nawet zapomniałem o czym był post :decayed:

Opublikowano

Jestem :evil: :evil:

Opublikowano

Jestem :evil: :evil:

A co nam tu z Ciebie teraz :polew:
Opublikowano

Panowie przywołuję was do porządku po raz pierwszy :gwizdanie:

Swoją drogą to chyba o to biegało Adamowi, żeby był show co potrafią zrobić, także taki poklask jaki jest teraz w tym watku jest zrozumiały :th:

Opublikowano

Panowie przywołuję was do porządku po raz pierwszy :gwizdanie:

Swoją drogą to chyba o to biegało Adamowi, żeby był show co potrafią zrobić, także taki poklask jaki jest teraz w tym watku jest zrozumiały :th:

Dobre i życiowe :polew:
Opublikowano

No i wreszcie jest wynik ponad 400PS robi wrażenie, też myślałem że Nm wyjdzie wiecej(Norbi ma tyle),ale tak chyba miało być. Gratulacje !!!!

Opublikowano
  • Autor

Wiesz tylko roznica miedzy wykresami tez moze byc spora szczegolnie zalezne od hamowni. Widzialem juz kilka przypadkow ze nie wiadomo ile koni wychodzilo a tak naprawde d*pa nie jezdzilo tak jak powinno. Maciek obstawial 390 ja ponad 400 1 dni mielismy 325 drugiego juz ponad 400 skoro Patrykowi tak dobrze idzie juz sie boje :tongue4:.

norbi to kiedy k04 ?

you know why :wink4:

Opublikowano

Wiesz tylko roznica miedzy wykresami tez moze byc spora szczegolnie zalezne od hamowni. Widzialem juz kilka przypadkow ze nie wiadomo ile koni wychodzilo a tak naprawde d*pa nie jezdzilo tak jak powinno. Maciek obstawial 390 ja ponad 400 1 dni mielismy 325 drugiego juz ponad 400 skoro Patrykowi tak dobrze idzie juz sie boje :tongue4:.

norbi to kiedy k04 ?

you know why :wink4:

Adaś dojrzewam do diecezji. Jak do Was wpadne to pogadamy, kiedy bedziecie mieli czas na moją getribe i jeszcze pare pierdół?[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 22:16 _________________________________________________I oczywiście wiem dlaczego :>

Mam nadzieje ze niedługo się karnę tą Twoją porywaczką. :th:

Opublikowano

Norbi opisz jak najszybciej swoje odczucia, może ktoś ma G-tech, to dobrze by było pomierzyć ile do 100km/h.Jestem cholernie ciekawy co to teraz potrafi.

Opublikowano

wynik ładny .. ale widze ze zapedy sa na dalsze mody wiec nie bede sie podniecal :decayed: tym co jest ... poczekam na koncowy efekt .... :naughty:

p.s gratki

Opublikowano

Już wiem że takie kroki zamiany turbawek poczynisz, więc moje pytanie jest następujące.

Ile chcesz za K04 :tongue4:?

Pytanie do SID-a rzecz jasna

Opublikowano

Ile chcesz za K04 :tongue4:?

Może zostawi sobie te z rs4 i dołoży te od rs6 :tongue4:

:polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hello, i jak w temacie SID-a , wiadomo coś wiecej, jakieś foty, filmy itd

Opublikowano

A co chcesz film z kręcenia nosem :decayed:

Opublikowano

nie no z ukrecenia komus nosa :gwizdanie:

Opublikowano

auto jeszcze nie skonczone

auto prawdopodobnie laduje w Wrocławiu w ten wekeend na koncowe strojenie (bedzie z 2 tyg tam)

a jutro prace nad zakładaniem hamulcow od RS6 , zakładanie maski carbon, zakładanie nakladek na pedały AWE

mocowanie na stałe zegarów DEFI, przerabianie przedniego zderzaka

prace wykonuje sam a czasu (tylko 5-8 gdz tygodniowo wolnego) nie mam wiec idzie to jak "z nosa..."

wróciłem dzis z francji wiec jutro działam

obecnie auto ma "problemy" wywaliło ABS i ESP - obstawiamy że to wina przepływki - nowa idzie juz

dsc00581dp2.jpg

ps: szukam jeszcze nowych felg i opon - sam nie wiem co kupic

felgi BBS lub inne 8,5 - 9,5' rozmiar 18' lub 19'

opony 245/35 lub 255/35

Opublikowano

Masz jakis pomysl na zderzak i grill?

Bo teraz to nie wyglada zbyt efektownie... zeby nie powiedziec kiepsko.

Opublikowano

Fura ma jezdzić a nie wyglądać....mogło by się obejść bez tej maski żeby było bardziej cichociemniej, ale po co gril kto go zobaczy przy 250 km/h?? :kox::naughty: felgi też nie wybierz jakieś rzucające sie w oczy... :kox:.

Opublikowano

maska jest w przymiarce - nie jest na gotowo !

zaloze ja w srode razem z grilem RS4

obecnie jezdze na felgach od RS4 18'

Opublikowano

I zostań na takich felgach wystarczą a za bardzo się w oczy nie rzucają.

Jak pojezdzisz troche to może zaatakuj bariere 600KM? :kox:

Niedlugo nie bedzie usera, ktoremu polecisz mody na 200% seryjnej mocy... zluzuj troche. * Flyer

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.