Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Norbi, jak Twoje nie jeździ to co dopiero moje ;(

Pojęcie nie jeździ jest względne, bo jeśli dla kogoś 2.7BiT "nie jeździ", to co ma powiedzieć właściciel 1.8T "toż to stoi a nie jedzie" (o właścicielu 1.8,....1.6 już nie wspominając). Stwierdzenie bez sensu. Jeśli ktoś złapał bakcyla mocy to zawsze mu będzie mało, nawet gdy dojdzie już do auta które ma 2000KM. Wkońcu chyba wsiądzie do rakiety... :polew:

Panowie najważniejsze żeby kierownik był zadowolony. I o to chodzi.

Za niedługo po modach w moim 1.8T(narazie seria) "mam nadzieje" na 230KM i już z nich będe naprawde zadowolony :) Nie wiem jak długo, ale czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2fast4you widzimy się pod M. w niedziele ?? :naughty: Zabieraj to Norbiaste padło na przewietrzenie bo on strasznie nią zamula... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID już wspomina o kolejnej wizycie w SPORTMILE. mało, mało mało....

Może wynik jaki osiągnie na tych gratach tak naprawde od początku go nie zadowalał, ale jednak postanowił przeprowadzić te mody. Stąd stwierdzenie, że "jak się przejedzie to zmieni zdanie". Wkońcu KM to tylko liczby, ważne jak są odczuwane.

Tyle, że dziwne że KM pozostają te same, a z czasem są słabiej odczuwane przez kierownika :rolleyes: To mi powiewa jakimś nałogiem :>

"Boost is like drugs, the more you get, the more you want" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:

Autko na strasznym wypiździewie, robić się będzie orurowanie do icków, a pod koniec tyg. Maciuś obiecał wyrezać za pomocą jakiejś pompki 40 kucy więcej żeby Adam wreszcie był zadowolony :tongue4:

Dzięki Adasiu za ciepłe słowa, rormalnie jestem w szoku!!! wiem, wiem ,że moja to padlina, ale cóż kupiłem to się tocze ;( :>

pozdrawiam Sportmile to mega koksiarscy, wypasieni kolesiowcy (taka wazelinka hyhy :decayed:)

Poważnie są OK :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki żarcik :decayed: wymieniam dodatkową pompke obiegu wody, która chłodzi turbawki miedzy innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy do niedzieli..jak będe w stanie to wpadam zobaczyć kile :)

Adam bierz coś szybkiego i też wpadaj..może być i ta corveta co ostatnio :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wygląd mówi ze to musi zapi$%^ac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wygląda pięknie..czysto, poukładane na swoim miejscu..zobaczymy jak się sprawdzi na drodze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem na żywo SID-owe afto i wszystko naprawde ogarnietę za***iście.

Podobno SID-owi wogóle się nie podoba i w przyszłym tyg. obiecali mi całe to serducho zapakować (Poziowy drżyj!!! :evil:)żeby na zlot już jechać jak człowiek :decayed:

Digi_g sorki ,że nawet nie pogadaliśmy, ale bardzo się spieszyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...