Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zawitał do nas mega rezacz :)

Przemega i od razu powinien być fiolet, a nie jakiś NOWICJUSZ, toż to jakieś nieporozumienie panowie modowie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu do twarzy Ci z tą turbawką :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 19:53 _________________________________________________Killer już po fotoseszynie?

Jak wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie no kurde jak sie zobaczylem na fotkach :wallbash: to od razu poszedlem do fryzjera ale musze przyznac ze prace ida do przodu i jak narazie wszystko zgodnie z planem jak widac na fotkach. Juz nie moge sie doczekac dnia jutrzejszego i kolejnych prac przy tym aucie . Co do killera to czekamy na nowy design naklejek firmowych

Oto dlugo oczekiwane zdjecie ......................... Maciek bedzie zly :foch:

killerjd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie no kurde jak sie zobaczylem na fotkach :wallbash: to od razu poszedlem do fryzjera ale musze przyznac ze prace ida do przodu i jak narazie wszystko zgodnie z planem jak widac na fotkach. Juz nie moge sie doczekac dnia jutrzejszego i kolejnych prac przy tym aucie . Co do killera to czekamy na nowy design naklejek firmowych

Oto dlugo oczekiwane zdjecie ......................... Maciek bedzie zly :foch:

killerjd2.jpg

Cudowne dzielo :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o skupienie się na aucie SIDa w tym wątku. Wątek killera napewno będzie poruszony niedługo w oddzielnym :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie wykonane te kolektorki,jak pasowały pod turbawki i czyja to robota? bo mój podwórkowy kolega Eltec troche brzydsze robi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calosc poza gratami z ASO kupiona zza wielkiej wody. Zadna czesc nie zostala zamowiona u PL posrednika :th:

eeech Adam :tongue4:

koncz to S4 :bicz2: bo mam juz dość CLIO 1,6 mozna w nim ogłupiec :kox:

Nie jestem zły :) Czekamy na fotki kilera jak przyleca graty do niego ale wtedy zrobimy foty :dance: Narazie zapraszamy wszystkich do projektu Sida :)

Maciek to Ty :shocked::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie jak widziasz prace ida do przodu dzisiaj zapewne pojawi sie nowa partia zdjec. Niestety raczej w srode nie bedziemy pracowac oraz takze w piatek bo Maciek jedzie stroic Focusa Rs a ja jade po rs4 :dance: jesli wszystko pojdzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID Twój projekt jest bardzo interesujący... Czekam na efekty...

SID, jak już poskładasz "rakietę", to mam nadzieje, ze przyłączysz sie do nas i że przyjedziesz (ze będziesz przyjeżdzał) na SPOTY PODKARPACKIE do Rzeszowa...

Pozdrawiam i zapraszam... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...