Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz robic identycznego setupu jak ma Sid. Najwazniejsze zeby zmienic glowice na takie np od 2.8 co wyraznie pokazalem na fotkach. Jak masz jakies pytania to wal smialo :) . Przez weekend postaram sie policzyc i przygotowac np taki kit do s4 zeby tez inni wiedzieli co i ile kosztuje. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, to było było najlepsze rozwiązanie. Co wchodzi w skład i ile całość kosztuje w Sportmile. Czekam na ofertę,bo naprawdę projekt SID, napewno nie tylko u mnie pobudził mocniejsze bicie pompki :th:.....Myślę, że Norbi też coś będzie kombinował więcej.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie trochę offtopowe pytanie; czy w audi a6 były montowane te same silniki 2.7 BIT co w S4 i czy też można z nimi takie czary robić?

NIe wiem czemu ale A6 z tym silnikiem jest sporo tańsze od S4, a do tego jeszce sporo młodsze auta (2002)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 to limuzyna produkowana i kupowana w wiekszej ilosci niz sportowe dookoła S4 ;) S4 autko nietuzinkowe a A6 jest duuzo... Juz wiadomo czemu tansze A6 ? :) Pozatym sporo a6 ma ten silnik w wersji 230 KM...

Jak sie myle poprawcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa się z tego silnika 2.7 BIT w A6 wykrzesać coś pod 300 kucy?? NIe mam aż tyle floty, zeby kupić s4 w dobrym stanie ale zakochałem sie w 2.7 BIT i ...muszę go mieć więc rozważam różne opcje :-)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu robic takiego czegos jak ja - lepiej to kupic odemnie :-)

jest ktos chetny na auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu robic takiego czegos jak ja - lepiej to kupic odemnie :-)

jest ktos chetny na auto ?

SID..a co się stało.. ? Inna koncepcja ? jeszcze auto nie poskładane a już sprzedajesz ? :shocked: ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid zawsze ma rozne koncepcej i mysle ze jakby trafil sie klient ktory zaplaci to sprzeda . Mimo ze jego auto jest bardzo ladne wiele razy widzialem ogloszenia na allegro ale spokojnie faceci tez maja gorsze dni. Ja wiem ze nie sprzeda jak sie przejedzie i Sid doskonale sobie z tego sprawe zdaje :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digi wiesz poruszyłeś ciekawy temat :cool:. Może byłoby na co zbierać.

Adam z Maćkiem wiecznie podśmiewują się ,że moje autko nie jeżdzi i faktycznie mają racje :hi:

Po zmianie na 18" jest masakra, Poź nie staje z Tobą do czasu aż nie wrzucisz 18".

Naprawde autko przestało jechać :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie na 18" jest masakra, Naprawde autko przestało jechać

Nie strasz mnie :embarrassed: u mnie w garażu 18-stki leżą i czekają na piękną panią która zazwyczaj przychodzi w kwietniu :> . Czy, aż tak odczuwalna jest różnica w przyspieszeniu między np. 16" a 18" ?? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest za***ista różnica. Od dziś nikogo nie woże, nie ma czym :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista różnica, rozumiem że na minus :confused4: > No nic, nie ma co płakać trzeba zbierać graty do kupy i jechać na program :)

Ps. Ciekawe jakby się zbierały nasze fury na 13" :naughty: O ile by wogóle weszły ale wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ile wazy 16" a ile 18" :naughty: bo moze byc tak ze 16 bedzie ciezsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to nie zależy od wagi ale konkretnie od wielkości/rozmiaru. Moge się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wagi , srednicy koła , i szerokosci opony ;)

Waga kola ma za***iste znaczenie :) Szerokosc 16 i 18 moga byc takie same (np 215) a srednica calkowita równiez...

dobra nie zasmiecajmy tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid narazie tak mówi bo jeszcze nie jechał ale za ponad tydzien bedzie juz ogarniał swoja S4.I zobaczymy czy bedzie tak chciał sprzedawac :tongue4: Sid twoje rurki juz sie spawaja :th:

maciek - jesli zostanie mi S4 to widzimy sie za 8 miesiecy ponownie :naughty:

tylko tym razem mysle przeskoczyc RS4 "wasza"

"wierce" temat teraz do kwietnia (nie chodzi mi o K04/16) i tym razem maska carbon ucierpi od Bosch'a :confused4:

ale to sie okaze jak wróce z Wa-wy do siebie S4 już

i pamietaj - nie za grilem !

oilcoolermounttj4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tam gdzie sobie Panicz zyczy :) wiec relax . Wracajac do tematu opon wiecie ze w rs4 ruszajac z procedury startu praktycznie cala 1 to szukanie trakcji ? opona 255 35 18 jakby tam weszla 16 pojechalbym w driftingu :polew:

Norbi jak mozesz !! Nikt sie nie wysmiewa ze twoja esa nie jezdzi mi chodzi bardziej o to ze nie ma 32x koni. Biorac pod uwage jakie smietniki ogladalem z twojego roku moznaby uznac stan twojej na 5- w skali 6 stopnowej wiec jest :th:.

Kurde kazdy sie spina a ja daleko za murzynami ze swoja niunia :wallbash: az wstyd ze polowa jest szybsza niz moja ehh moze i na mnie przyszla pora ....... zobaczymy po strojeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digi wiesz poruszyłeś ciekawy temat :cool:. Może byłoby na co zbierać.

Adam z Maćkiem wiecznie podśmiewują się ,że moje autko nie jeżdzi i faktycznie mają racje :hi:

Po zmianie na 18" jest masakra, Poź nie staje z Tobą do czasu aż nie wrzucisz 18".

Naprawde autko przestało jechać :blink:

Norbi, jak Twoje nie jeździ to co dopiero moje ;(. SID niedługo pokaże myśle parę filmików z jego przejazdów. A jeżeli chodzi o przeróbki to zobaczymy za ile Adam zaproponuje zestaw do S4 B5 i ile wyciśniemy z naszych furek, ja i tak już zbieram.....Na początek kupiłem skarbonkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...