Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw

Ciekawi mnie czyja jest ta biala :gwizdanie: JEST SUPER :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w niedziele Maximus na dwa baty brany :evil:

ja jeżdze SID-owym :naughty:

Maciuś tym razem nie sam Adaś, ale i Ciebie widzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi widze że Ty nikomu nie odpuścisz :polew:

Taki już pojebany jestem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Adasiu mam nadzieje, ze jutro klepniesz conieco w temacie SIDowym i rzecz jasna swoim bez wzgledu na wyniki :>[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 21:46 _________________________________________________Aaa i jeszcze jedno, wczoraj na spota przyjechał nowy kolega z mocno zapuszczonym S4 Avant, jak do Was przyjedzie to nie wieszajcie na nmie psów za bardzo, dla przybliżenia stanu kondycji tej eSy powiem ,że objechała ją bejca 330D :thumbdown: Sprawdziliśmy.... turbiny walą całe 0.3 bara :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie moge się doczekać asz zobacze to autko na jakimś spociku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No danych nie podam bo zrobi to sam właściciel lub chłopaki ze Sportmile, ale jest MEGAKOKS!!!!!!!, a strojenie jeszcze nie skończone :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No danych nie podam bo zrobi to sam właściciel lub chłopaki ze Sportmile, ale jest MEGAKOKS!!!!!!!, a strojenie jeszcze nie skończone :shocked:

ja nie wiem co i jak a Ty juz wiesz ? :mysli:

ale wiem napewno że nie udało sie osiagnąć 900 KM i 1000 Nm, bedzie troche mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 4xx ps z przodu i grubba 5xx Nm?? SiD a na co Ci to wiedzieć hyhyhy!!! zamawiam jazdę testową na spocie w Resie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson :th: chłopie jesteś blisko ojjj blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sexkonikif5.gif

Masz zdrowie chłopie, trzepiesz i trzepiesz :naughty:[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 21:29 _________________________________________________SID niezadowolony, że się nie chwali. Wynik zna conajmniej od 17-tej :tongue4: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik znam od 18 gdz

ponoć 409 KM i 485 Nm przy 1,17 bar

mogło być wiecej ale mialo byc bezpiecznie i tez komp ori pewnie przy 1,4-1,5 dawał by jakies ograniczenia

pojezdzimy zobaczymy, jak bedzie malo to podkrecimy

ale najpierw musze poczoc wynik pod "nogą" jak sie przejade

zreszta sa plany juz na nowe mody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już nawet wykresiek :gwizdanie:, ale szefomaciek sam go za jakąś godzinke wklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla Zbyszka Bobika z Jetronika I oczywiscie za syzyfowa prace Patrykowi z Comsportu.Chłopaki dali rade ogarneli seryjny komputer w audi.Jak widac nie trzeba zakładac wynalazkow by miec wystrojone auto.Jest jeszcze do poprawy ale i to ogarniemy.Widac na wykresie dołek to jest dołek jak przełanczaja sie wałki i to jest do poprawy wtedy bedzie mozna wiecej dmuchnac.Jeszcze raz dziekuje chłopakom za strojenie

http://www.sss.org.pl/downloads/s4killer2008.jpg

Dodam tylko ze auto jest wystrojone na doładowaniu 1.2 bara i jak widac nie trzeba dmuchac by miec jakas moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...