Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi s4 by sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maciek kiler S4 link=topic=24251.msg287803#msg287803 date=1201549786]

Nie jestem zły :) Czekamy na fotki kilera jak przyleca graty do niego ale wtedy zrobimy foty :dance: Narazie zapraszamy wszystkich do projektu Sida :)

Maciek to Ty

Tak ja :shocked:

Opublikowano

mam takie pytanie po co?

Opublikowano

mam takie pytanie po co?

Przecież i tak nie zrozumiesz :kox:
Opublikowano
Cytat: ctv Dzisiaj o 13:46

mam takie pytanie po co?

Przecież i tak nie zrozumiesz

norbi :polew:

Opublikowano

mam takie pytanie po co?

a tak aby zobaczyc co w silniku siedzi :kox:

33043dsc05996122881loqt6.jpg

Opublikowano

boze przenajswietrzy :slina:

jak to cudnie wyglada, mody robione z wielka klasa

tak na marginesie to swiry z was konkretne :naughty:

Opublikowano

To nie świry to pasja!!! To tak jak sexem raz zaczniesz i nie mozesz przestać buahhahaha :D

Opublikowano

to swiry i pasja i sex w jednym :polew:

Opublikowano

Ale walicie OT....... :gwizdanie:

Opublikowano

a nie lepiej bylo kupic rs4 ?

Opublikowano

Alan , wszyscy sie smyrają po napletach a ty musisz zawsze coś za***ać hyhyhyhy

Opublikowano
  • Autor

Generaleni to jest trudno w sensownych pieniadzach kupic rs4. Zeby auto bylo naprawde godne uwagi i nie trzeba bylo w pierwszym miesiacu zainwestowac ponad 20 tys to rzeba wydac ponad 100 tys i to sporo. Sida s4 jest naprawde slicznym egzemplarzem dlatego warto przeprowadzic takiego moda

Opublikowano

a nie lepiej bylo kupic rs4 ?

Zawsze głos naszej gwiazdy forumowej jest najrozsądniejszy :polew:

Opublikowano

Alan , wszyscy sie smyrają po napletach a ty musisz zawsze coś za***ać hyhyhyhy

zawsze na forum a4 dowiem sie cos ciekawego :D:D:D:D:D

Generaleni to jest trudno w sensownych pieniadzach kupic rs4. Zeby auto bylo naprawde godne uwagi i nie trzeba bylo w pierwszym miesiacu zainwestowac ponad 20 tys to rzeba wydac ponad 100 tys i to sporo. Sida s4 jest naprawde slicznym egzemplarzem dlatego warto przeprowadzic takiego moda

czyli te na allegro co sa w cenach 85-95 tys zl raczej wymagaja jakiegos wkladu na poczatek ?

a co do auta:

to kiedy jest planowane ukonczenie tego etapu modow ;> ?

Opublikowano
  • Autor

no moim zdaniem tak to bardzo ciezko kupic rs4 w naprawde dobrym stanie w takich pieniadzach . Mody zakonczymy jak bede zadowolony z wyniku. Dzisiaj wrocilem autem i jest cala masa spraw ktore trzeba dokonczyc. Zastanawiam sie jak wlasciciel przyjmie wiadomosc ze nie dziala abs kontrola trakcji i pali sie epc . Musze to jakos pogasic :mysli:. Na dzien dzisiejszy padla pompa paliwowa mimo ze zalozona byla walbro ..... trzeba zaaplikowac cos wiekszego

Opublikowano

Musze to jakos pogasic

powyciągaj żaróweczki z zegarów :thumbup::polew:

Opublikowano

no moim zdaniem tak to bardzo ciezko kupic rs4 w naprawde dobrym stanie w takich pieniadzach . Mody zakonczymy jak bede zadowolony z wyniku. Dzisiaj wrocilem autem i jest cala masa spraw ktore trzeba dokonczyc. Zastanawiam sie jak wlasciciel przyjmie wiadomosc ze nie dziala abs kontrola trakcji i pali sie epc . Musze to jakos pogasic :mysli:. Na dzien dzisiejszy padla pompa paliwowa mimo ze zalozona byla walbro ..... trzeba zaaplikowac cos wiekszego

Uuuu to nieciekawie, walbro nie dała rady, ciśnienie za małe, czy padła w sensie elektr.?
Opublikowano

co do tej pompy to przewodny elektryczne musza byc odpowiednio grubsze, ale to zapewne wiecie

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wpadlismy na pomysl 2 pompy rownolegle + trojnik :) :th:[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 16:50 _________________________________________________s0sk6.jpg

88769194th8.jpg

s1mk2.jpg

silxv0.jpg

siedzicm9.jpg

Cos dla rozluznienia firma Sportmile Everpol na konferencji nowego operatora kom. MOBILKING. Heh prawie wygralem z Mariuszem

gala1se8.jpg

gala0az4.jpg

galalw4.jpg

pudziankb8.jpg

Opublikowano

Jakby taki Pudzian siadl to nawet nie trzeba obnizac zawiechy. Bo samo siada o -40mm.. :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.