Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cudowny świat motoryzacji z Gostynina , fury bez skazy ??


woncki

Rekomendowane odpowiedzi

Corsca to walona była :tongue4: zderzak , lakier,krawędzie :decayed:

Co za koleś ..powinni mu konto na allegro przymknąć :chytry:

:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie autka igiełki , czego by ten gośc nie przedawał to od dwóch dni w kraju i 160 tysi przebieg . Nadwozie bez skazy , a to , że leżało pewnie każde auto w warsztacie w Niemczech w kawałkach to tylko taki mały szczegół :rant:

Poczekamy i zacznie A4 sprzedawać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy co zajmują sie czyszczeniem auta. za 150 zl tak Ci wypucują jakby z fabryki wyjechał. Ja właśnie będę korzystał z usługi takiej firmy w kwietniu i zdam relację. (umawiałem się w grudniu!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy co zajmują sie czyszczeniem auta. za 150 zl tak Ci wypucują jakby z fabryki wyjechał. Ja właśnie będę korzystał z usługi takiej firmy w kwietniu i zdam relację. (umawiałem się w grudniu!!!)

U mnie w miesteczku to kosztuje 200 zł do negocjacji .. i auto wypucowane wprost na giełde .. "jakby śmierdziało salonem " :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na osiedlu są 2 myjnie które mają tzw. usługe " na giełde "kosztuje to 200 zł mają nawet coś przypominające kurz.. wypicuja silnik a potem go " zakurzą " aby było to bardziej realne :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na osiedlu są 2 myjnie które mają tzw. usługe " na giełde "kosztuje to 200 zł mają nawet coś przypominające kurz.. wypicuja silnik a potem go " zakurzą " aby było to bardziej realne :) :)

Haha czego to polacy nie wymysla :D A ten handlarz to faktycznie niezly bajkopisarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu taaakiegoooo opisu i taaakich zdjec co bardziej naiwnym i latwowiernym przyjdzie do glowy watpliwosc ze chyba lepiej kupic "taaaaki" uzywany od reki niz nowy w salonie "niedotarty" z chorobami wieku dzieciecego i na dodatek z odleglym terminem odbioru ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poboczem.pl/bez-cenzury/news/kochany-jak-niemiec,1034939,3881 to mój komentarz to tych aukcji. No ale chłop z czegoś musi żyć jeden na stu się skusi bo nie każdy zna się na furach tak że starczy mu chwila i wie dużo o życiorysie samochodu. A te drobne nieścisłości :bicz2: w aukcji to polska rzeczywistość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...