A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW

wrclaguna

A już się bałem że temat modów umarł .... :decayed::good:

Predzaj ja bym umarl :D

A co do MODOW tych wazniejszych :wink4: planuje :

- Montaz kamery cofania wraz z sterownikiem ( mam sterownik na razie i kilka pinow , wtyki zamowione)

- Wspomniany kiedys ACC System ( mam wszystko tylko do kupy poskladac i uderzyc do ASO po sciagniecie ochrony komponentu )

- hamulce tyl od S4 czyli 330 mm wentylowane razem z silniczkami elektrycznymi ( mam na oku :wink4: )

- program i zmiana turbawki na CAHA , intercooler wydajniejszy

- montaz webasta :naughty:

- zmiana lusterek pod skladane i fotochrom ( trzeba bedzie zmienic sterowniki drzwi :disgust: )

Czekam na info w sprawie HomeLinka jaki to Modul Komfortu obsluguje

:shocked:

A gdzie najważniejsze?!

* wyrezać QUATTRO

:decayed:

• Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a moze kolejny mod....elektrycznie podnoszona i zamykana klapa :)

a to swietna sprawa... kumpel ma w B8, ktora wczoraj kupilismy - rewelka nawet dla mnie, nie trzeba trzaskac klapa jak w B6 :good:

nie elektrycznie tylko pneumatycznie :gwizdanie:

oj czepiasz się szczegółów:polew: :polew:

Piekne ta Twoja zabaweczka. Ale kolor nie dla mnie :)

Za mody to respect totalny.. :notworthy::good:

Bede obserwowal kwestie hebli od S4 bo chcialbym to takze u siebie zrobic.

Temat montazu DVD umarl bo zachorowalem na 3G z kamera cofania.

Jak wroce do domu to robie ogloszenie sprzedazy mojego 2G i jak sie uda to wrzucam 3G z kamera, dvd, tv i zmieniarka :)

Moze przed powrotem do Norkowni kupie sobie kabel ale raczej nie chinola.

a moze kolejny mod....elektrycznie podnoszona i zamykana klapa :)

Orientowalem sie z z klamotami koszt okolo 1800 PLN :(

Grzesiek jaki masz przebieg w B8?

Teraz jest 138.424 km :wink4: serwisowane , pelen przeglad , od nowosci zero problemow .

podobno żona tak jeździ że od 2 miechów 3 razy rozrząd zmieniał :polew:

:kox: zonie cos nie spasowala jazda B8 , woli jezdzic swoja C2 :) i teraz mam dylemat co zrobic z B6 :mysli:

Piekne ta Twoja zabaweczka. Ale kolor nie dla mnie :)

Za mody to respect totalny.. :notworthy::good:

Bede obserwowal kwestie hebli od S4 bo chcialbym to takze u siebie zrobic.

Temat montazu DVD umarl bo zachorowalem na 3G z kamera cofania.

Moze przed powrotem do Norkowni kupie sobie kabel ale raczej nie chinola.

Rezaj 3G z kamerka , za***ista sprawa :good:

na allegro a jak ludzie będą grymasić to ograbić z modów i sprzedać serię

Grzesiek jaki masz przebieg w B8?

pytam się bo mój znajomy w tym miesiącu kupił w DE B8 z podobnym motorem. W historii ASO jest naprawa przy 134kkkm (posiada fakturkę od poprzedniego właściciela) na kotę 4000Euro z której wychodzi, że mogło dojść do awarii zbieraka pompy oleju. Autko teraz ma prawie 140kkm.

na allegro a jak ludzie będą grymasić to ograbić z modów i sprzedać serię

wystaw na allegro za jakieś 50K i niech wisi, może jakiś maniak się trafi :naughty:

oho ... ciekawe ... ktos juz pisal cos ze jest to samo rozwiazanie co w 2.0TDI .

i tak właśnie jest......tylko chyba różnica jest w długości zbieraka - jest dłuższy.

coś czuję, że lada moment B8 CR będą się sypać jak BLB :thumbdown: oby nie

w połowie 2009 roku była zmiana konstrukcyjna i zaprzestali montowania wadliwego zabieraka :gwizdanie: :gwizdanie: ale auta z początku produkcji jak najbardziej mogą świrować :gwizdanie:

Musze popytac kumpla z ASO o te silniki 2.0 TDI CR co tam na szkoleniach mowia :wink4: .

coś czuję, że lada moment B8 CR będą się sypać jak BLB :thumbdown: oby nie

no własnie oby nie!! ja mam juz 176000 i dzisiaj byla na gruntownym przegladzie i jest oki

a dzis takze kolejny mod ...zmiana rozrzadu :polew: :polew: :polew: