Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za zymol tam kupiłeś Grzesiek ?

Trzeba czyms myc auta :decayed:

http://temachem.sklep.pl/opis/2481163/zymol-natural-car-wash-500ml.html

Taaaki bajer to Side asist :wink4:

Jak się jedzie na trzypasmowej drodze, na środkowym pasie przy dużym ruchu to cały czas świeci na obu lusterkach :>

Taaaki bajer to Side asist :wink4:

podobnie można ocenić większość modów, tyle tylko że nam chodzi o fun z ich robienia :cool1:

Rosemeyer :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro kolega będzie robił w Q5 - dam znać jak poszło :wink4:

no i poszlo gladko i bez problemow. instalacja byla robiona w znanym wiekszosci podwarszawskim naviservice'ie.

okazuje sie że Q5 MY2011 ma gatewaya ktory daje sie doflashowywac i nie trzeba bylo go wymieniac - wystarczylo dogranie dodatkowych funkcji. Ponoc wiekszosc gateway'i po 2007 juz tak ma. Auto ma obecnie otwarta droge do instalacji ACC, Advanced Key i... haka - to ostatnie raczej się nie pojawi, ale dwa pierwsze juz tak. No i nie było potrzeby ściągania CP w ASO.

Sama instalacja jest praktycznie taka sama jak w Q7. Do wymiany jest wiazka zderzaka na wiazke z wtyczkami do SA - to lepsza opcja niż przerabianie posiadanej wiazki.

Na radary są miejsca w zderzakach i wszystko pasuje P&P.

Trzeba tylko zrobic instalaję od radarow do lusterek, bo to radary "daja" sygnał diodom w lusterkach i przeciągnąć nowe kable do gatewaya.

Na pełne ogarnięcie tematu potrzeba nieco ponad pół dnia uczciwej pracy - do sciągnięcia jest tylny zderzak, tapicerka bagaznika, progi i boczki obu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, auto w realu :slina: jeszcze piękniej prezentuje się niż na zdjęciach. na felgi już zachorowałem! nigdy nie poznałem człowieka, który o modyfikacjach mówi z taką pasją! fajnie było Cię poznać, mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych zlotach i jeszcze raz dziękuję za "psucie" A5-tki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do słów jedrekx-a autko robi robotę i wypowiedzi o modyfikacjach przy aucie .jedrekx twoje auto też fajosko się prezentowało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx-a autko robi robotę i wypowiedzi o modyfikacjach przy aucie .jedrekx twoje auto też fajosko się prezentowało :naughty

dzięki Patryk :hi: do przyszłego roku pewnie coś niecoś się zmieni :kox: ale i tak Grzegorza nie przebiję... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, auto w realu :slina: jeszcze piękniej prezentuje się niż na zdjęciach. na felgi już zachorowałem! nigdy nie poznałem człowieka, który o modyfikacjach mówi z taką pasją! fajnie było Cię poznać, mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych zlotach i jeszcze raz dziękuję za "psucie" A5-tki :good:

Spoko jedrekx :good: Milo bylo poznac :notworthy:

Przyłączam się do słów jedrekx-a autko robi robotę i wypowiedzi o modyfikacjach przy aucie .jedrekx twoje auto też fajosko się prezentowało :naughty:

Patrykbor :notworthy: dzieki za mile slowa , mile tez btlo cie poznac :good:

Do nastepnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, auto w realu :slina: jeszcze piękniej prezentuje się niż na zdjęciach. na felgi już zachorowałem! nigdy nie poznałem człowieka, który o modyfikacjach mówi z taką pasją! fajnie było Cię poznać, mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych zlotach i jeszcze raz dziękuję za "psucie" A5-tki :good:

Spoko jedrekx :good: Milo bylo poznac :notworthy:

Przyłączam się do słów jedrekx-a autko robi robotę i wypowiedzi o modyfikacjach przy aucie .jedrekx twoje auto też fajosko się prezentowało :naughty:

Patrykbor :notworthy: dzieki za mile slowa , mile tez btlo cie poznac :good:

Do nastepnego :naughty:

teraz nowy mod to termos na kawę :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przetestowane na trasie :) zrobione 1364 km :decayed: spalanie średnie 5,8 l :gwizdanie:

No niestety brakuje kuuuuni w aucie :confused4: trzeba czym prędzej zakradać turbawke CAHA i robić program :)

I czuje ze uderzę do Patroxa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przetestowane na trasie :) zrobione 1364 km :decayed: spalanie średnie 5,8 l :gwizdanie:

No niestety brakuje kuuuuni w aucie :confused4: trzeba czym prędzej zakradać turbawke CAHA i robić program :)

I czuje ze uderzę do Patroxa :naughty:

no to twoj filterek czastek jest jak nowy :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przetestowane na trasie :) zrobione 1364 km :decayed: spalanie średnie 5,8 l :gwizdanie:

No niestety brakuje kuuuuni w aucie :confused4: trzeba czym prędzej zakradać turbawke CAHA i robić program :)

I czuje ze uderzę do Patroxa :naughty:

....oraz FIMC za jednym strzałem :cool1:. Patryk, z tego co pamiętam, nawet ma taki na stanie. Niech mocy więcej przybywa ;). A Patrox & co. jak najbardziej robią dobrą robotę. Polecam.

ps: daj cyne jak będziesz we Wrocku..........Potestujemy B8 hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu juz nie do Rogala ? :)

Wiem ze firma jest na razie zamknieta :confused4: wiadomo co ostatnio przezyl . Tez na poczatku myslalem o Rogalu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć pamięć foteli i luster, a potem przestawić pokrętło od lusterek na prawie lub lewe. inaczej raczej nie będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna,

Ciebie zapytam, bo na pewno będziesz wiedział

zrobiłeś u siebie obniżanie lusterka przy włączaniu wstecznego? jak to zrobić? :gwizdanie:

:decayed: niestety jeszcze tego nie robilem u siebie :wink4: A mozna to zrobic kodowaniem tylko musisz miec skladane lusterka i odpowiedni sterownik co ta funkcje obsluguje :(

Nie wiem kto musi zalozyc watek odnosnie B8 i temat sterownikow lusterek co ktory obsluguje :) elektryke, skladanie , podgrzewane ,fotochrom oraz asystenta pasa ruchu.

Trzeba napisac do wszystkich wlascicieli A4 B8 na forum kto jakie ma i co u siebie ogsluguja wtedy dojdziemy do wszystkiego.

Pisze poczatkowe numery czyli

8K0 959 793 i teraz najwazniejsza jest koncowka zaczynajac od A B C D E F G H :naughty:

Do tego jeszcze dochodzi sprawa przelacznika lusterek w tapicerce drzwi , musi byc pod skladane lusterka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o zniżaniu lusterka przy cofaniu, ale nie posiadam elektrycznych foteli i niestety kodowaniem nic nie dało się zdziałać, chyba że da się obejść jakimś sterownikiem to byłbym wdzięczny za podpowiedź. Znajomy w VW zdaje się miał taką opcję bez foteli z pamięcią, nie wiem jak to w Audi rozwiązali.

Korzystając z okazji mam jeszcze inne pytanie. Jest możliwość, aby uruchomić domykanie szyb w zamkniętym samochodzie w momencie padania deszczu? Mam czujnik deszczu i zmierzchowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamięci czasem nie musi mieć? :mysli:

Tez tego nie powiem w 100 % :confused4: Pamiec lusterk i foteli obsluguje sterownik co objety jest ochrona komponentu :( a wiadomo co sie z tym wiaze

Co do kodowania lusterek to wyglada tak :wink4:

[42 - Elect drzwi kier.]

[Coding - 07] -> [Długie Helper Coding] -> Byte 4 Bit -> 4 Zmiana 0 na 1

[52 - Elect drzwi Pasazer]

[Coding - 07] -> [Długie Helper Coding] -> Byte 4 Bit -> 4 Zmiana 0 na 1

[46 - Central Conv.]

[Coding - 07] -> [Długie Helper Coding] -> Byte 7 Bit -> 7 Zmiana 0 na 1

Teraz jeszcze pytanie o MODUL KOMFORTU 46 czy to kodowanie przyjmie :mysli: wszystko w zaleznosci kto jaki ma . No i sprawa kodowania jeszcze w MMI :blink:

Takze nie jest wesolo z tym wszystkim :thumbdown: jakas masakra jest z tym i nie dla przcietnego Kowalskiego :kwasny:

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 16:32_________________________________________________Przymierzam sie do nastepnego duzego Moda czyli montaz lusterek fuul opcji wlacznie pod ASYSTENT PASA oraz sterowniki tegoz systemu :wink4:

Pomalu zbieram graty :) akurat moje lusterka nie mialy fotochromu oraz nie byly skladane .

Udalo mi sie kupic w fuulu wersji tzn.

- podgrzewane

- asferyczne

- fotochrom

- skladane

- z funkcja ASYSTENTA PASA

- oraz pod pamiec

Oczywiscie nie obylo sie malej rozbieranki, bo musze zobaczyc wszystko co tam siedzi i jak sie wszystko zdejmuje :naughty: Obudowy pojda do pomalowania

img6581z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...