Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

wrclaguna: jak podlaczyc DVD i obraz z oddzielnego odtwarzacza do 2G? 3G no problem ale z modulem video do 2g podobno ciezko. szczegolnie jak kamery cofania brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrclaguna: jak podlaczyc DVD i obraz z oddzielnego odtwarzacza do 2G? 3G no problem ale z modulem video do 2g podobno ciezko. szczegolnie jak kamery cofania brak :(

Mozna :)

http://www.naviservice.com.pl/?item=66&t=1310201436

i od razu symulator Tunera :decayed:

http://www.naviservice.com.pl/?item=42&t=1310201594

Oczywiscie jeszcze uruchomienie tego w Zielonym ukrytym Menu albo VCDS-em :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt parctronica z wyswietleniem na MMI skonczony :kox: troszke pojezdzilem miedzy domem a moja B6 :D teraz zostal tylko DIY nad ktorym musze popracowac :)

Dzis moze odbiore jeszcze tylny zderzak od S LINE z podwojnym wydechem a przyszly tydzien SWAP ukladu wydechowego :decayed:

..a w tle jak zwykle "Kemikalz" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt parctronica z wyswietleniem na MMI skonczony :kox: troszke pojezdzilem miedzy domem a moja B6 :D teraz zostal tylko DIY nad ktorym musze popracowac :)

Dzis moze odbiore jeszcze tylny zderzak od S LINE z podwojnym wydechem a przyszly tydzien SWAP ukladu wydechowego :decayed:

Powinien być taki dźwięk jak w "Obcym II" :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cholera nic sie nie stalo

Wszystko jest OK :) teraz jest u mnie 32 C :rolleyes:

ładne kwiatki z tym gradem :slina:

:D jestem jak zawsze przygotowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruubo tam macie :kox: blisko Ukrainy,Czernobyl-anomalie pogodowe-wszystko jasne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem akcje z rana :D grad i oberwanie chmury to nie przelewki :confused4:

http://www.youtube.com/watch?v=fpa6yU3QUmg

Jedni dają maskę w karbon, a Grzechu zrobił panterkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest strasznie duszno i idzie kolejna bardzo ciemna chmura :confused4: Pewnie bedzie powtorka z rozrywki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest strasznie duszno i idzie kolejna bardzo ciemna chmura :confused4: Pewnie bedzie powtorka z rozrywki :thumbdown:

U nas też w Krk jest za***iście duszno ale gradu na szczęście nie było :decayed:

Dobrze że panterka dała radę i jest B8 całe :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, Ty mnie już nie zaskoczysz chyba, nie dość że wszystkie auta zabezpieczone to jeszcze sobie film kręcisz.. :kox:

swoją drogą miejce na jakąś przynajmniej wiate masz, chyba trzeba by o tym pomyśleć.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, Ty mnie już nie zaskoczysz chyba, nie dość że wszystkie auta zabezpieczone to jeszcze sobie film kręcisz.. :kox:

swoją drogą miejce na jakąś przynajmniej wiate masz, chyba trzeba by o tym pomyśleć.. :gwizdanie:

Nie moglem dostac pozwolenia z przyczyn odleglosciowych ale przegrnalem to w tym roku i czekam na decyzje :)

no wlasnie - nie masz garazu?

Budowa zacznie sie na jesien :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem dostac pozwolenia z przyczyn odleglosciowych

to masz jakiś podłych zazdrosnych sąsiadów :wink4:

no to byle przed zimą zdążyć, albo trzeba ująć w modach webasto :>

ja mam ogrzewany garaż ale ciężko go ze sobą zabrać np na wypad w góry, tak więc czasem sobie myślę, że takie webasto to zdecydowanie by mi pasowało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, Ty mnie już nie zaskoczysz chyba, nie dość że wszystkie auta zabezpieczone to jeszcze sobie film kręcisz.. :kox:

swoją drogą miejce na jakąś przynajmniej wiate masz, chyba trzeba by o tym pomyśleć.. :gwizdanie:

Nie moglem dostac pozwolenia z przyczyn odleglosciowych ale przegrnalem to w tym roku i czekam na decyzje :)

no wlasnie - nie masz garazu?

Budowa zacznie sie na jesien :wink4:

Wiatę albo budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy do 25m kw. możesz postawić na zgłoszenie. Nie trzeba pozwolenia na budowę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale to dużo zależy od planu zagospodarowania gospodarczego!! a czesto tak bywa ze moga sie nie zgodzić, powodzonka z nasza kochaną biurokracją!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...