Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ale to dużo zależy od planu zagospodarowania gospodarczego!! a czesto tak bywa ze moga sie nie zgodzić, powodzonka z nasza kochaną biurokracją!!!

To akurat nie ma nic wspólnego z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, niemniej jednak urzędnicy w przeciągu miesiąca od zgłoszenia mogą wydać decyzję odmowną (czasem również podyktowaną uwarunkowaniami planu ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wspomniany przeze mnie system HomeLink do rezania pomalu nabiera gratow :decayed: Sterownik w okolicach zderzaka , panel sterujacy w podsufitce :) Teraz zostalo jeszcze zamowic troche pinow i wtyczek w ASO i do dziela :wink4:

homelin11.jpg

homelink12.jpg

W B6 mam tez zainstalowane to i w B8 tez bedzie :decayed:

Tu kilka info linkow na temat dzialania .

http://www.johnsoncontrols.co.uk/publish/gb/en/products/automotive_experience/Electronics/homelink_/homelink_microsites/Aktuelle_Fahrzeuge/Fahrzeuge_Audi.html

http://www.europedoors.be/HomeLink_Bedienungsanleitung%20Audi.pdf

http://www.kewego.com/video/iLyROoaftCkR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany przeze mnie system HomeLink do rezania pomalu nabiera gratow :decayed:

W B6 mam tez zainstalowane to i w B8 tez bedzie :decayed:

Grzesiu, nie pamietam, czy juz Cię pytałem. Działa ten Twój Homelink w B6? Otworzyłeś i zamknąłeś jakąś bramę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruuubo idziesz z tymi modami :cool1:

Jak zawsze :decayed:

nie opierdzielasz się :wink4: doszła lotka?

Czekam na dostawe :) wyszla z Niemiec 09.07.2011r. :naughty:

Wspomniany przeze mnie system HomeLink do rezania pomalu nabiera gratow :decayed:

W B6 mam tez zainstalowane to i w B8 tez bedzie :decayed:

Grzesiu, nie pamietam, czy juz Cię pytałem. Działa ten Twój Homelink w B6? Otworzyłeś i zamknąłeś jakąś bramę?

Tak :) w tamtym roku znalazlem szpeca od mojego napedu (bramy ) , dolozyl jakis programator , pogrzebal cos i zaczelo wspolpracowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Respect dla Ciebie za te mody :) Idziesz jak burza! Powodzonka

BTW: Dzieki za tego linka odnosnie dvd itp, chyba sie do nich wybiore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wreszcie odwazylem sie sam zapodac POLSKIE MENU W MMI 2G :kox: . Powiem tylko jedno , ze mialem stracha :no: jak kto sie nie zna to lepiej sie nie bierze za to :wink4: Mozna sobie narobic bigosu w aucie i pozniej nie odpalic go :( .

img6367z.jpg

znajomek jest takim modem zainteresowany, czy naprawdę jest to niebezpieczna operacja :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Dzieki za tego linka odnosnie dvd itp, chyba sie do nich wybiore :)

W niedalekiej przyszlosci tez to bede zakladal :naughty:

Szatan nie klubowicz :decayed:

Nie ma takiego koloru szatan :decayed:

Dzis wreszcie odwazylem sie sam zapodac POLSKIE MENU W MMI 2G :kox: . Powiem tylko jedno , ze mialem stracha :no: jak kto sie nie zna to lepiej sie nie bierze za to :wink4: Mozna sobie narobic bigosu w aucie i pozniej nie odpalic go :( .

img6367z.jpg

znajomek jest takim modem zainteresowany, czy naprawdę jest to niebezpieczna operacja :co:

Trzeba miec pewna w 1000 % Polskie Menu bo inaczej wyjda krzaki i nic nie bedzie dzialac w aucie a nawet bedzie problem z odpaleniem jego :(

Link do sprawdzenia kto jakie opragromawanie w aucie ma :)

http://mr-fix.pl/2010/07/audi-a4-b8-aktualizacja-oprogramowania-mmi-2g-do-wersji-5570/

i cala procedura aktualizacji zapozyczona z KLUBU A6 :wink4:

Wrzucilem to do nas na forum

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=212227.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd załatwić te pewne PL menu???

BTW: odnośnie telefonu który dzisiaj do Ciebie wykonałem w sprawie tych kodów to lekko szlaki przetarłem, jak będę miał chwile to opiszę Ci po krótce na PW co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd załatwić te pewne PL menu???

BTW: odnośnie telefonu który dzisiaj do Ciebie wykonałem w sprawie tych kodów to lekko szlaki przetarłem, jak będę miał chwile to opiszę Ci po krótce na PW co i jak :wink4:

Spoko :) czekam na info jak to wyglada w praktyce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila nieuwagi i 4 stronki do przeczytania oraz kolejny modzik. HomeLink bardzo przydatny modzik ale buduj ten garaż. BTW....na wiatę nie trzeba pozwolenia, z tego co pamiętam wystarczy odsłonięta ściana od sąsiada. Jak będziesz chciał to mogę to sprawdzić w warunkach technicznych.

ps: WRC idziesz jak wściekły ;). A garaż to dopiero będzie modzik hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ wiesz może jak wyłączyć tryb skandynawski ? nie chce mieć tylnych świateł drl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila nieuwagi i 4 stronki do przeczytania oraz kolejny modzik. HomeLink bardzo przydatny modzik ale buduj ten garaż. BTW....na wiatę nie trzeba pozwolenia, z tego co pamiętam wystarczy odsłonięta ściana od sąsiada. Jak będziesz chciał to mogę to sprawdzić w warunkach technicznych.

ps: WRC idziesz jak wściekły ;). A garaż to dopiero będzie modzik hehehe

Bedzie w niedlugim czasie HomeLink jeszcze pare wtyczek ma przyjsc z Niemiec :wink4:

Na wiate to wiem ze nie trzeba zezwolenia :) Planuje budynek gospodarczy i garaz dwumiejscowy ( cos okolo 90 m ) . Bede robil projekt indywidualnie , taki jak ja chce :naughty:

Grześ wiesz może jak wyłączyć tryb skandynawski ? nie chce mieć tylnych świateł drl :)

Zaraz wrzuce filmik bedziesz mogl to zrobic z poziomu MMI :) Jak o to chodzi .

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:28_________________________________________________Dzis przyleciala lotka na klape S LINE :) Zderzak S LINE zostal czesciowo wrzucony :kox: (stare rurki sie nie mieszcza :gwizdanie: ) .

Zostala tylko dokladka na podwojny wydech ale umowiony jestem na montaz u kumpla w warsztacie na przyszly tydzien .

Takze niebawem Pakiet zewnetzrny bedzie zakonczony :decayed:

zderzaksline.jpg

zderzaktyl.jpg

zderzaktylny2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z dnia na dzień staje się coraz piękniejsze :slina::good: jaki koszt wydechu? bo na allegro jak kiedyś patrzyłem to była spora rozbieżność cenowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj sobie kanał w tym garażu ....

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC - pisał Ci ktoś już w tym wątku, że idziesz jak burza ? :mysli::notworthy: :notworthy: :notworthy::good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...