Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Która mama tak karmi dziecko:question:

http://w778.wrzuta.pl/film/8j4rxOOzyNl/yoga

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 166 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew::polew:

Ty się nie śmiej... na śpiocha najlepiej się płodzi :polew:

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:46 ----------

chce :kox: tylko wieczorem to trochę lipa z czasem -kąpanie robimy :oczko: więc prościej bym miał w ciągu dnia się z Tobą spotkać

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Co tam słychać tatusiowie? jak Wasze pociechy? :cheesy:

a dziękuje, moja ma się dobrze. za pare dni skończy pół roczku, ma już ząbek, siedzi prawie samodzielnie i szaleje w chodziku po domu:cheesy:

to nasz Maluszek dopiero coś tam próbuje ćwiczyć wieczorami przed kąpielą :decayed:

Mocna dziewczyna :thumbup1:

kochaniutka :good:

nasz mały łobuz jeszcze niedawno był taki malutki

Opublikowano
:polew::polew:

Ty się nie śmiej... na śpiocha najlepiej się płodzi :polew:

no widzisz ,człowiek całe życie się uczy :decayed:

Opublikowano

Bedziesz dzisiaj?

Opublikowano

Tak ;)

Opublikowano

http://images49.fotosik.pl/1364/ff4520abb7ccc0fem.jpg a tu mój mały rojber przy najlepszej zabawce :kox:

:kox:

PS. Diman, a Ty obok na tronie siedziałeś ? :decayed:

nie ale musiałem za nim czuwać, żeby jedynek nie wybił a co do tego kibla to mam automat na przedpokoju kolego :whistling:

---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

http://images49.fotosik.pl/1364/ff4520abb7ccc0fem.jpg a tu mój mały rojber przy najlepszej zabawce :kox:
:facepalm::facepalm::facepalm: Whirlpool

:bag:

co ma do tej firmy działa idealnie od jakiś 6 lat średnio co drugi dzionek i nic :eusathink:

Opublikowano

co ma do tej firmy działa idealnie od jakiś 6 lat średnio co drugi dzionek i nic :eusathink:

to tak dla podtrzymania tematu :naughty:
Opublikowano
http://images49.fotosik.pl/1364/ff4520abb7ccc0fem.jpg a tu mój mały rojber przy najlepszej zabawce :kox:

hehe wyglada na zabijeke :thumbup1: przyznaj sie ile juz otworzyl ci kapsli w piwie tymi zabkami? :naughty:

Opublikowano

nie czytałem szczerze mówiąc wszystkich 34stron, ale zapytam, czy ktoś z was miał doświadczenie z bliźniakami i A4 B5 Avant? :)

Zastanawiam się, czy nie będzie problemów w B5 żeby zapakować "ekwipunek" dla bliźniaków w bagażniku na jakieś wyjazdy. z tyłu wiadomo, że dwa foteliki się zmieszczą, ale czy w bagażniku wózek dla bliźniaków, jakieś inne rzeczy wejdą bez problemu. miał ktoś doświadczenie w tej sprawie czy będę jako pierwszy testował :D

Opublikowano
nie czytałem szczerze mówiąc wszystkich 34stron, ale zapytam, czy ktoś z was miał doświadczenie z bliźniakami i A4 B5 Avant? :)

Zastanawiam się, czy nie będzie problemów w B5 żeby zapakować "ekwipunek" dla bliźniaków w bagażniku na jakieś wyjazdy. z tyłu wiadomo, że dwa foteliki się zmieszczą, ale czy w bagażniku wózek dla bliźniaków, jakieś inne rzeczy wejdą bez problemu. miał ktoś doświadczenie w tej sprawie czy będę jako pierwszy testował :D

pewnie jako pierwszy :kox:

kłopot będzie na bank :whistling:

Opublikowano
pewnie jako pierwszy :kox:

kłopot będzie na bank :whistling:

hehe dzięki :)

dużo zależy pewnie od wózka jaki kupimy, ale podejrzewam, że jakikolwiek wyjazd zakończy się ładowaniem pod sam sufit :)

Opublikowano
pewnie jako pierwszy :kox:

kłopot będzie na bank :whistling:

hehe dzięki :)

dużo zależy pewnie od wózka jaki kupimy, ale podejrzewam, że jakikolwiek wyjazd zakończy się ładowaniem pod sam sufit :)

myślę, że to jest pewne

Opublikowano

i od piątku mam drugą śliczną córę

Opublikowano
i od piątku mam drugą śliczną córę

gratulacje :kox::banan::dancing:

Opublikowano
nie czytałem szczerze mówiąc wszystkich 34stron, ale zapytam, czy ktoś z was miał doświadczenie z bliźniakami i A4 B5 Avant? :)

Zastanawiam się, czy nie będzie problemów w B5 żeby zapakować "ekwipunek" dla bliźniaków w bagażniku na jakieś wyjazdy. z tyłu wiadomo, że dwa foteliki się zmieszczą, ale czy w bagażniku wózek dla bliźniaków, jakieś inne rzeczy wejdą bez problemu. miał ktoś doświadczenie w tej sprawie czy będę jako pierwszy testował :D

auto bedzie upchane jak za starych lat maluch :naughty: a4 avant niby kombik ale malo tam miejsca
Opublikowano
nie czytałem szczerze mówiąc wszystkich 34stron, ale zapytam, czy ktoś z was miał doświadczenie z bliźniakami i A4 B5 Avant? :)

Zastanawiam się, czy nie będzie problemów w B5 żeby zapakować "ekwipunek" dla bliźniaków w bagażniku na jakieś wyjazdy. z tyłu wiadomo, że dwa foteliki się zmieszczą, ale czy w bagażniku wózek dla bliźniaków, jakieś inne rzeczy wejdą bez problemu. miał ktoś doświadczenie w tej sprawie czy będę jako pierwszy testował :D

auto bedzie upchane jak za starych lat maluch :naughty: a4 avant niby kombik ale malo tam miejsca

też się nad tym zastanawiam , z tego co widziałem to avancik ładnie wygląda z bagażnikiem dachowym i na 18 ;)

dzięki za życzenia

Opublikowano
i od piątku mam drugą śliczną córę

:thumbup1:

Opublikowano

nom jest to jakies rozwiazanie

Opublikowano
i od piątku mam drugą śliczną córę

gratki :naughty::thumbup1:

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.