Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I juz tysiaczek poszedl ,dla niektorych to 2/3 pensji

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wybraliśmy z żoną szczepionki 6w1 za i tu uwaga!! 200zł jedna a dawek jest 5 :facepalm:

jak 5?

my dawaliśmy tez 6w1 dokładnie była to hexa i były 3 szczepienia

do tego rotawirusy i pneumokoki

mała nie miała żadnych objawów, zero gorączki

jeden brat szczepił na wszystko i ma spokój, a drugi postawił na naturalne bakterie to synowie na zmiane ląduja w szpitalu na rotawirusy

Opublikowano

jak 5?

my dawaliśmy tez 6w1 dokładnie była to hexa i były 3 szczepienia

<a href=http://naforum.zapodaj.net/d6cb1ea24c62.jpg.html><img

wychodzi niby 5

Edytowane przez robitl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nic czas opierdzielania sie skończył :kox:

Moja wróciła do roboty a ze mamy różne zmiany wiec teraz tata zostaje z małą do 14 przez całe 2 tyg w miechu :decayed:

Dzis wymyśliłem sobie ze odpieluc**je małą i jak na razie mamy remis 1:1 :decayed:

Opublikowano

Mateusz narysuj na szybko złość :D7a8fbdd26879b1fb6049832d8c0350d0.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A tam,tatę narysował :decayed:

Ile ma latek???

Opublikowano

Hahaha niby 3 nogi wskazują na mężczyznę :) 5.5 roku

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bardziej fryc :decayed:

Mlody daje rady jak na chłopca to ładny rysunek :wink:

2:1 :facepalm:

Opublikowano

Ostatnio kilka książek z bajkami mu kupiliśmy każda o innym nastroju :) żona psycholog to musimy się troszkę podporządkować hahaha

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moj dla odmiany to zdolny manualnie nawet juz tynk mp rzucal i kafelki klejil

Opublikowano

To i u mnie wkoncu zawitał szkrab [emoji14] [emoji6] 01.02.2016 fabianek . Jeszcze mały dziubek ale co wam powiem pany na kanapie w audi spi odrazu , zastanawiam sie czy mu tam łóżeczka nie wstawić heh [emoji23] [emoji12] 3cb223500d2c62cfe90c6200d0f617f7.jpg

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Gratulejszyn.

Opublikowano

Ja tez gratuluje ,fajny szkrab ,oby zdrowo sie chowal bo to najwazniejsze

Opublikowano

Gratulacje :)

Opublikowano

Gratki :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

gratulacje, mój 4 miesięczny synek w aucie śpi jak tylko silnik odpale :) dźwikę diesla chyba go relaksuje :) ostatnio trasa 2h całą drogę przespał :)

Opublikowano

Dziękuję chłopaki :) czytalem wasze wpisy szybciej i myślę że będzie mi latwiej teraz ogarniać sprawy ze szczepionkami i innymi sprawami aby dzidziuś zdrowo wyrastal na nowego klubowicza [emoji14] pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Moja mala (1.5 roku) dostala na razie wszystko to co daje NFZ plus rotawirusy (2 i 4ty miesiac zycia, 2 dawki doustnie) i pneumokoki (3 dawki szczepionki, 3-ci po 2 roku życia)

Opublikowano

Ja chyba też pneumokoki dam, bo kleszczy wh....j wszędzie.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mój starszy syn miał szczepionki wszystkie jakie były możliwe, a ze żłobka co chwilę coś przynosił. Po chorobie wyzdrowiał na 3 dni do żłobka i jakieś anginy przechodził i ciągle antybiotyki. Teraz będzie siedział z nami w domu przez dłuższy czas, bo w żłobku nie nabierze odporności. Drugiego syna szczepiliśmy zwykłymi szczepionkami - sanepidowskimi (ma 5 miesięcy) i jak starszy chorował to o dziwo młodszy nie zarażał się od niego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.