Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie spodziewałem się znaleźć takiego tematu na tym forum a tu miłe zaskoczenie :) Od 5 tyg jestem szcześliwym tatą, a w zasadzie szczęśliwym od 3 tyg bo pierwsze 2 młody spędził na OIOMie. i teraz kiedy juz zapomnieliśmy o przebojach ze szpitalami itd oswoiliśmy sie z maluchem w domu walczymy z kolkami.mały je tylko z butli bo po szpitalu zrobił sie wygodny w dodatku w takich ilościach ze mnie to zadziwia ale to chyba po tacie :grin: potrafi co 3-4h zjesc nawet 150ml mając 5tyg. a na kolki chyba juz wszystko było espumisan, termofor, masaże brzuszka itd jak sobie radziliście/radzicie z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi używali Windi. To są takie rurki, które ułatwiają "odgazowanie" bąbla :wink:

Podobno mega skuteczne.

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Edytowane przez Kolkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy na kolkę anti-colic bottle z canol babies, powoduje, że dziecko je tyle ile chce i mleko nie leci grawitacyjnie samo ze smoczka, Dopiero kupiliśmy i nie było okazji zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu walka 2h z kolką, jak już zaśnie to po 10min pobudka przez ból i cała akcja od początku na szczęście teraz maluch śpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tymi rurkami? Grasz na nich?

Dziecko na nich gra :wink:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbujcie włączyć suszarkę. My dziś włączyliśmy nebulizator/inhalator i za chwilę był spokój. Mały też tyle co zasnął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My stosowalismy sab tak jak radzi Tomasz ale lek dostepny byl tylko w niemcowni

Nastepnie dawalismy infacol po nim malej bylo ciut lepiej ale i tak zaden z tych nie zalatwil problemow.Mozna probowac bo roznie dzieci reaguja ale fakt suszarka z you tube dawala jej pospac przez pare ladnych godzinek bez placzu.

Z rurek ja bym nie polewal bo nasi rodzice tak robili tylko nie rurka a termometrem rteciowym.tj stara szkola gdzie nie bylo farmacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja, dzieki Bogu oraz błogosławionemu Jarosławowi i Antoniemu nie miała kolek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja, dzieki Bogu oraz błogosławionemu Jarosławowi i Antoniemu nie miała kolek :D

mam wrazenie ze od wczoraj swiat stal sie jakis piekniejszy... :D

ludzie nawet lewym pasem boja sie jezdzic...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zachowywac poprawnosc polityczną :grin:

teraz zamiast foteli mam u siebie w biurze klęczniki, nad każdymi drzwiami krzyże

przed warsztatem zamierzam zrobic piękną kapliczkę ze zdjeciami błogosławionych śp. Marii i Lecha

A chłopaki zobowiązali sie do zrobienia makiety tupolewa

do tego kolega lesniczy obiecał jeszcze sciętą brzozę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie, piszcie jak usypiacie podobno jak pierwsze dziecko jest idealne czyli śpi bez problemu (mój syn) to drugie to przeciwieńswto a w lutym bedzie drugi bąbel. Mam nadzieje że to się nie sprawdza i drugi też będzie spał jak pierwszy :decayed: W razie czego pożyczę kota od kogoś z forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norweskie lesne sa duze ale one sa u rodzicow, w domu mam tylko ragdolla a to jest zwykla pier...doła

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...