Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

a mi złamali kółko na lotnisku i czekam na reklamację jak dobrze pójdzie to wpadnie troszkę sianka w sam raz na fotelik bo już mega pora :facepalm:

btw jaki fotelik polecice na 9-36kg ?

My mieliśmy pierwszy fotelik 0-13 Recaro Young Profi Plus wiec poszlismy za ciosem i z tej samej kategorii kupiliśmy 9-36 Recaro Young Sport.

Patrząc na funkcjonalnośc i cene to rewelka. Daliśmy za niego 600zł po rabacie. Dużo osób jara sie Maxi Cosi ale jak dla mnie przereklamowane i w dodatku duuużo droższe od Recaro. Ojca nie stac na fotele Recaro dla siebie to chociarz foteliki dla małego sa profi :decayed:

[TABLE=class: contentpaneopen]

[TD=class: contentheading][/TD]

[/TABLE]

nie mam maxi cosi, ale dla mnie np maxi cosi i romer to półka wyżej niż recaro :wink:

Półka wyżej, półka niżej. Kto by na to patrzył. Tak naprawdę nie wiem dlaczego Maxi Cosi jest taki och i ach bo jak oglaałem te foteliki to d*py nie urywają.

!rafibyłem na takim spotkaniu Bezpieczny maluch i tam był przedstawiciel z Maxi Cosi jako jeden ze sponsorów i mówił jak wyglądają te testy. Wybraź sobie że fotelik dostaje punkciki za takie pierdoły jak np łatwośc w czyszczeniu co dla nie z bezpieczeństwem niema nic wspólnego. Druga sprawa np dany fotelik dostaje powiedzmy 4 gwiazdki jak jest zapięty pasami a ustawiony na bazie isofix dostaje 5 gwiadek bo jest łatwiejszy montaż. A Ty masz na bazie bo może wcale tak super wcale nie masz.

Tak czy inaczej nikomu nie zabraniam ale ja jestem do tej firmy i produktów nastawiony sceptycznie. Oczywiście jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju pseudofotelików marketowych bo w tym wrogowi nie życzył bym jeździć. Natomiast Recaro z tego co widziałem wszystkie testy przeszło wzorowo a kosztuje połowe tego co Maxi Cosi, a jak nie widac różnicy to po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: niestety jutro jestem we Wrocławiu do wieczora :facepalm:

ja właśnie szukam 9-36 żeby styknął na dłużej :wink:

9-36 ? chyba żartujesz :whistling: będzie mieć ten fotelik do końca szkoły podstawowej ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: niestety jutro jestem we Wrocławiu do wieczora :facepalm:

ja właśnie szukam 9-36 żeby styknął na dłużej :wink:

9-36 ? chyba żartujesz :whistling: będzie mieć ten fotelik do końca szkoły podstawowej ? :decayed:

dobra przejrzałeś mnie...szukam też pod siebie żeby mnie stara z baletów mogła bezpiecznie najebanego odwozić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!rafibyłem na takim spotkaniu Bezpieczny maluch i tam był przedstawiciel z Maxi Cosi jako jeden ze sponsorów i mówił jak wyglądają te testy. Wybraź sobie że fotelik dostaje punkciki za takie pierdoły jak np łatwośc w czyszczeniu co dla nie z bezpieczeństwem niema nic wspólnego. Druga sprawa np dany fotelik dostaje powiedzmy 4 gwiazdki jak jest zapięty pasami a ustawiony na bazie isofix dostaje 5 gwiadek bo jest łatwiejszy montaż. A Ty masz na bazie bo może wcale tak super wcale nie masz.

Tak czy inaczej nikomu nie zabraniam ale ja jestem do tej firmy i produktów nastawiony sceptycznie. Oczywiście jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju pseudofotelików marketowych bo w tym wrogowi nie życzył bym jeździć. Natomiast Recaro z tego co widziałem wszystkie testy przeszło wzorowo a kosztuje połowe tego co Maxi Cosi, a jak nie widac różnicy to po co przepłacać.

No właśnie sprawdziłem, więc Maxi Cosi Tobi który córa używa w teście bezpieczeństwa(nie łatwego czyszczenia i innych pierdół) ADAC z bazą ma 5, a bez 4(ja nie posiadam bazy), z kolei Recaro Young Sport ma 3 gwiazdki. Porównanie tych fotelików chyba nie ma większego sensu, skoro Maxi to 9-18, a Recaro 9-36(Maxi Cosi nie posiada w swojej ofercie fotelików 9-36).

Poza tym trochę herezje szerzysz pisząc, że za bazę jest punkt więcej bo łatwiejszy montaż :facepalm: poniżej przykład fotelika, który bez bazy ma 4 gwiazdki, a z bazą "za łatwiejszy montaż" aż 1 gwiazdkę:

A z tą cena to pojechałeś :) nie widziałem jeszcze fotelika Maxi Cosi za 1200 zł :decayed: Tobi stoi nie niecałe 700, a Recaro koło 600(cena ze sklepu Mama i Ja, więc pewnie na allegro jeszcze taniej można wyrwać), więc różnica to raptem okolica 100 zł, do połowy trochę brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luz Pany....merytorycznie ma być :decayed:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

bez agresyyjjiiiiiiiii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mamy tego recaro i powiem ze jestem rozczarowany...

Musieliśmy kupic coś bo mała miała poprzednio do 18kg wiec wybór padł na recaro.

I tak.

Pozycja leżakowania jest tragiczna,mozna przestawić dziecko co najwyżej o może 2 cm:doh:

Jeden z boków nagłowka juz odchodzi,musiałem kleić go na silikon po roku użytkowania.

Ogólnie plus to materiał,bo nie jest taki potliwy w upalne dni oraz łatwy w czyszczeniu.

Porównywałem go do ROOMER-a(do 18kg) którego dostaliśmy od szwagierki(10 letni)i jak dla mnie to aż tak bardzo nie widac różnicy mimo upływu tych 10 lat.

Na pewno nie kupiłbym go a zeby użytkować od 9-36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka agresja a nie jestem do nikogo agresywnie nastawiony. Ja fotelików nie kupował w internecie tylko w hurtowni ze sprzętem dla dzieci Rampers i ceny były porównywalne z internetowymi a nawet taniej po rabacie kupiłem fotelik recaro niz Recaro oferowało na swojej stronie. U nich Maxi Cosi sam facet powiedział że nie warto i przy fotelikach 0-13 między tymi firmami była duża różnica cenowa i ciężko było znaleźć sensowny model poniżej 800zł z Maxicosi a recaro kupiłem za 450zł.

Co do tej jednej gwiazdki różnicy o której piszesz czyli 3 vs 4 gwiazdki to jest jak ze testami zderzeniowymi samochodów. Syntetyczne testy które niewiele zmieniają i nie wiele mają wspólnego z rzeczywistymi zagrorzeniami z których akurat dla dzieci najbardziej niebezpieczne są uderzenia boczne.

Ale z mojej strony koniec dywagacji bo nie o to chodzi.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna z brzuchem w domu

20140518_195213.jpg

:facepalm:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie było mnie przy poczęciu :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotka w rui jest gorsza od baby z chcicą

Musialem ja zawiesc do kocura :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopytam jeszcze:

urlop ojcowski mogę wykorzystać do roku życia dziecka, musi się on zakończyć przed upływem roku życia dziecka i pracodawca nie może mi go odmówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopytam jeszcze:

urlop ojcowski mogę wykorzystać do roku życia dziecka, musi się on zakończyć przed upływem roku życia dziecka i pracodawca nie może mi go odmówić ?

do roku

jeżeli jest zaplanowany odpowiednio wcześniej to chyba nie może odmówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...