Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Allegro, wygrana aukcja a przedmiotu nie ma.


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zrobi przez zadne sądy :gwizdanie: szkoda sobie czas i pieniadze marnować, tymbardziej ze przez to nie kupienie nie poniósł żadnych strat :gwizdanie:

Macie przecież wyzej pokazany przykład o tym liczniku RS4 i zacytowana odpowiedź od alegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze to chyba wlasnie o ten licznik RS4 chodzi.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:01_________________________________________________Ciezko bedzie cos zrobic,ja wygralem kiedys turbo hybryde nowa,i Lipa co prawda do sadu nie zglaszalem,ale zrobilem wszystko co moglem w internecie allegro itp.Ale fiasko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze to chyba wlasnie o ten licznik RS4 chodzi.

no to jest juz 5 chyba z forum :decayed: licznik za 250zł za pobraniem :naughty:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 12:06_________________________________________________Szukam po necie podobnych tematów, ale wszystko co jest ma decydujacą o wszsytkim zapłate za towar a brak towaru, a to juz inna bajka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurwa jaki licznik ???? :polew: :polew: :polew: :polew:

przeciez dobrze wiecie co mi jest głównie potrzebne.... :> :> :> :> :>

http://allegro.pl/show_item.php?item=1694046025

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest juz 5 chyba z forum :decayed: licznik za 250zł za pobraniem :naughty:

najlepsze że ta kobieta podobno wysłała licznik pierwszej osobie która kliknęła 'Kup teraz' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mało prawdopodobne że coś ugrasz. Ja kupiłem kiedyś jakąś piedrołe za 40zł i koleś mi nigdy nie wysłał towaru. Allegro umywa ręce a sądzić się o 40 zł nie ma sensu.

Oni żyją z wystawionych aukcji. Jak zaczną blokować konta to nie będą zarabiać. Regulamin jest tak stworzony że od nich nie uzyskasz żadnej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurwa jaki licznik ???? :polew: :polew: :polew: :polew:

przeciez dobrze wiecie co mi jest głównie potrzebne.... :> :> :> :> :>

http://allegro.pl/show_item.php?item=1694046025

To jedz do ASO bedziesz miał taniej :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev, z tym sądem internetowym do pomyśl poważnie, tylko się trzeba dowiedzieć co i jak się składa.

Koleś ode mnie z osiedla się tak sądował i chwalił sobie procedurę.

Sprawy są zaocznie rozpatrywane. Jak koleś sprzedający oleje odwołanie, to sprawa Twoja prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co tu sie sądować, przecież nikt nie poniósł strat, takie sytuacje codziennie sie powtarzaja z racji tego ze szroty prowadzą handel internetowy jak i miejscowy. Dużo takich towarów jest na alegro które można kupić poza aukcją, 2DIN tak kupiłem :gwizdanie: a aukcja chwile jeszcze została bo gosc poprostu nie miał czasu jej skasować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sklep na allegro i trafiają sie czubki np ostatni kopił wahacze niby mu sie zjebały i chciał zwrot kasy za wahacze i za montaż demontaż,tylko ze paragon zgubił a wahaczy nie chcial przywieść odesłać na reklamacje, po 3tyg przyszło pisemko z sadu elektronicznego ze mamy mu oddać kasę, oczywiście sie odwołaliśmy i czekamy na sprawę,sad elektroniczny to automat zgłaszasz i wygrywasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurwa jaki licznik ???? :polew: :polew: :polew: :polew:

przeciez dobrze wiecie co mi jest głównie potrzebne.... :> :> :> :> :>

http://allegro.pl/show_item.php?item=1694046025

To jedz do ASO bedziesz miał taniej :tongue4:

w ASO sztuka kosztuje ponad 600zł

a tutaj miałbym dwie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...