Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek


Lukasz_N

Rekomendowane odpowiedzi

Przydatna informacja. Właśnie miałem tak w Golfie 3 i zastanawiałem się czemu tego nie ma w A4. No i mam wyjaśnienie. Zaraz wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ladnie pieknie, alepytanie do autora postu. BYlem u siebie na szrocie, zawolalem owy przekaznik o numerze 99. przyniosl mi on przekaznik wlasnie ten wysoki i dokladnie taki sam jak ten ktory zamiesciles na fotce z lewej. Zalozylem go na probe. I nie wiem na czym polegalo to ze u Ciebie nie dzialal on poprawnie. Po wlaczeniu menetke o jeden stopien do gory czyli na cykliczna prace, wycieraczki wlaczaly sie srednia co 2 sekundy. po wylaczeniu i odczekaniu i wlaczeniu ponownym po ok 20 sekundach i pozostawieniu manetki na tryb cykliczny wycieraczki wlaczaly sie srednio co 20 sekund. i to byl maks czasu pracy. Po wylaczeniu i checi sprawdzenia czy ten czas jest dluzszy, czyli wlaczeniu manetki na cyklicznie i wylaczeniu odczekaniu jakies 35 sekund i ponowne wlaczeniu i pozostawieniu juz tak manetki wycieraczki wlaczaly sie co 2 sekundy. Przekaznik dziala prawidlowo bo i napisy na moim i Twoim byly te same z tym ze nie max czas 45 sekund lecz 20 sekund. No i troche z cena gosc przesadzil bo 30 zl chcial za uzywke. Pytalem o krotki to powiedzial ze nie bedzie biegal za 30 zl po przekaznik. Klient nasz pan 100% sie w tym sprawdza ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko ladnie pieknie, alepytanie do autora postu. BYlem u siebie na szrocie, zawolalem owy przekaznik o numerze 99. przyniosl mi on przekaznik wlasnie ten wysoki i dokladnie taki sam jak ten ktory zamiesciles na fotce z lewej. Zalozylem go na probe. I nie wiem na czym polegalo to ze u Ciebie nie dzialal on poprawnie. Po wlaczeniu menetke o jeden stopien do gory czyli na cykliczna prace, wycieraczki wlaczaly sie srednia co 2 sekundy. po wylaczeniu i odczekaniu i wlaczeniu ponownym po ok 20 sekundach i pozostawieniu manetki na tryb cykliczny wycieraczki wlaczaly sie srednio co 20 sekund. i to byl maks czasu pracy. Po wylaczeniu i checi sprawdzenia czy ten czas jest dluzszy, czyli wlaczeniu manetki na cyklicznie i wylaczeniu odczekaniu jakies 35 sekund i ponowne wlaczeniu i pozostawieniu juz tak manetki wycieraczki wlaczaly sie co 2 sekundy. Przekaznik dziala prawidlowo bo i napisy na moim i Twoim byly te same z tym ze nie max czas 45 sekund lecz 20 sekund. No i troche z cena gosc przesadzil bo 30 zl chcial za uzywke. Pytalem o krotki to powiedzial ze nie bedzie biegal za 30 zl po przekaznik. Klient nasz pan 100% sie w tym sprawdza ;P

No cena naprawdę zaporowa :) Ja go wyrwałem za 15 zeta. Naprawdę super sprawa z tym przekaźnikiem, niebawem pewnie będzie częściej się sprawdzał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie założyłem przekaźnik (ten długi) - wszystko działa jak należy :good:

idzie jesień także na pewno się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skołowałem oby dwa przkeźniki długi 99 i krutki od felicji nr Pa 6gF 30 jak się sprawdzi to będę miał jeden do oddania po kosztach :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem ten długi z nr 99 WSZYSTKO hula jak należy działanie dobrze opisane przez Kolege denveco :hi: jestem zadowolony nie bawem może będę miał więcej przekaźników 99 po dobrych kosztach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co do tych przekaznikow to pisze ze sa dwa rodzaje, bo u mnie sytuacja wygladala tak, ze na tym mniejszym nie chcailo dzialac tak jak powinno, ale to nie oznacza, ze ten wiekszy sie nie sprawdzi u was. Wlozyc, sprawdzic i bedzie wiadomo czy jest :good: A co do ceny 30PLN, to za ta kase mozna juz prawie dostac nowke sztuke. Oj cenia sie te szrotmajstry, cenia :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam u siebie kilkustopniową regulację czasu pierwszego biegu, ale w mojej ocenie te czasu są za długie.

Jest jakiś patent na zmianę tych odstępów, aby skrócić interwały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam zamontowany czujnik na szybie i same startują jak na szybie nazbiera się trochę wody. Nawet dosć sprawnie to działa. W miejscu przekaźnika mam przekaźnik,z którego wychodzi wiązka i idzie do czujnika na szybie. Wiem że to produkt firmy Hella,jakby kogoś interesowało dokładniej to mogę rozebrać i sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przekaźnik miał nr 229 zmieniłem na nr 99 i jest regulacja. Na złomie dałem 10 zł. Dzięki za podpowiedź jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...