Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz wypowiem się po Nysie :decayed: środeczek masz za***isty, dekory malina, fotele :slina: ogólnie avant robi wrażenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kocurnie wygląda Audik Juniora :decayed: A gośc pewnie się na radio zasadza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza nie koza ale już się troche nadziergałeś :decayed: wiem, że gdzieś już to było ale nie umiem znależć. Widzisz chyba za wysokiego gwinta kupiłeś :grin: nie da sie tego bardziej skręcić? czy opony trą?

to jest MAX :decayed:

Co znowu nabroiłem? :facepalm::decayed:

Dekory są GIT :decayed: Lusterko też fajny patent :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan_Wroc.

nie, to nie ja ;) ktoś sobie burberry chyba oglądał :decayed:

radimm

:hi: no sporo osób się kręciło przy moim padle :grin:

MaxsteRR

dziękufka! Gdzie to Twoje powietrze Ziomek? Składaj składaj i tutorial od razu gotuj, bo sam mam ciśnienie na Ejr Rajda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior żadnych fot nie masz z imprezki:eusathink: tą wyzej to ja wynalazłem na forum golfa:whistling: jak cos trafie to tu wkleje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeśmy się zagadali, że nawet żadnej foty nie zrobiłem :facepalm: to nie ja zaglądałem tak bezczelnie przez szybę :whistling: zaczekałem grzecznie na właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox::kox::kox::kox: lampki z tyłu są MEGA :decayed:

fajnie zrobione auto :jerk:

może jakieś relinki by się przydały ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez ceraty na konsoli byłoby zdecydowanie lepiej - teraz trochę tego za dużo:wink:

a ogólnie to bajka, chociaż felg też się czepię bo przy czarnym kolorze i glebie aż się prosi o jakieś cygańskie świecące koło:decayed:

btw borka ma mistrza:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox::kox::kox::kox: lampki z tyłu są MEGA :decayed:

fajnie zrobione auto :jerk:

może jakieś relinki by się przydały ? :whistling:

Temat relingów już był poruszany stronę albo dwie wcześniej. Zostawiam bez :wink:

bez ceraty na konsoli byłoby zdecydowanie lepiej - teraz trochę tego za dużo:wink:

a ogólnie to bajka, chociaż felg też się czepię bo przy czarnym kolorze i glebie aż się prosi o jakieś cygańskie świecące koło:decayed:

btw borka ma mistrza:kox:

z samymi dekorami było nudno :decayed: dlatego jest więcej.

btw. też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry :decayed: jakieś propozycje?

Lotkę mam z pakietu Caractere wartą pinćset dolców :decayed: :

Bodykit Styling and Performance tuning pats for the Audi A4 B5 by Caractere

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Borka wymiata :) ziomel z Łodzi, pierwszy właściciel (czarne blachy), jak widzicie naciąg i gleba k**ewska :decayed:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

co sądzicie o smerfnym niebieskim rzuconym na te koła ? plus znaczek przedni może :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o smerfnym niebieskim rzuconym na te koła ? plus znaczek przedni może :decayed:

sadzimy zebys tego nie robil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapodał poler albo zmianę na inny wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłek jest za***isty, cerata w środku mi nie podchodzi.

Ogólnie avant nawet fajny.

Koła białe albo coś nowego poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry :decayed: jakieś propozycje?

miałem na myśli chrom, poler etc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry :decayed: jakieś propozycje?

miałem na myśli chrom, poler etc:wink:

aha :grin: nie wiem, mi chodzi ciągle jakiś jasny jebutny kolorek... chociaż wszyscy piłują mnie o te lustra :decayed:

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

Tyłek jest za***isty, cerata w środku mi nie podchodzi.

Ogólnie avant nawet fajny.

Koła białe albo coś nowego poszukaj.

chciałem takie same patelnie merca w 19stce ale nie mogę nigdzie takowych namierzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...