Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to teraz wypowiem się po Nysie :decayed: środeczek masz za***isty, dekory malina, fotele :slina: ogólnie avant robi wrażenie.....

Opublikowano

To Ty tak lukałeś? :naughty:

VAGNysa2012_190.jpg

<br /><br />

Foto zapożyczone z Battalionowego wątku :hi:

Opublikowano

ale kocurnie wygląda Audik Juniora :decayed: A gośc pewnie się na radio zasadza :kox:

Opublikowano
Koza nie koza ale już się troche nadziergałeś :decayed: wiem, że gdzieś już to było ale nie umiem znależć. Widzisz chyba za wysokiego gwinta kupiłeś :grin: nie da sie tego bardziej skręcić? czy opony trą?

to jest MAX :decayed:

Co znowu nabroiłem? :facepalm::decayed:

Dekory są GIT :decayed: Lusterko też fajny patent :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spartan_Wroc.

nie, to nie ja ;) ktoś sobie burberry chyba oglądał :decayed:

radimm

:hi: no sporo osób się kręciło przy moim padle :grin:

MaxsteRR

dziękufka! Gdzie to Twoje powietrze Ziomek? Składaj składaj i tutorial od razu gotuj, bo sam mam ciśnienie na Ejr Rajda :naughty:

Opublikowano

Junior żadnych fot nie masz z imprezki:eusathink: tą wyzej to ja wynalazłem na forum golfa:whistling: jak cos trafie to tu wkleje:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kowi87

Mam sporo filmów, bo miałem kamerę a nie aparat. Może uda mi się zlepić jakiś film do piątku... Zdjęcia robił kumpel z Łodzi, zdjęcia będę miał koło weekendu :decayed:

Opublikowano

No żeśmy się zagadali, że nawet żadnej foty nie zrobiłem :facepalm: to nie ja zaglądałem tak bezczelnie przez szybę :whistling: zaczekałem grzecznie na właściciela

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:kox::kox::kox::kox::kox::kox: lampki z tyłu są MEGA :decayed:

fajnie zrobione auto :jerk:

może jakieś relinki by się przydały ? :whistling:

Opublikowano

bez ceraty na konsoli byłoby zdecydowanie lepiej - teraz trochę tego za dużo:wink:

a ogólnie to bajka, chociaż felg też się czepię bo przy czarnym kolorze i glebie aż się prosi o jakieś cygańskie świecące koło:decayed:

btw borka ma mistrza:kox:

Opublikowano
  • Autor
:kox::kox::kox::kox::kox::kox: lampki z tyłu są MEGA :decayed:

fajnie zrobione auto :jerk:

może jakieś relinki by się przydały ? :whistling:

Temat relingów już był poruszany stronę albo dwie wcześniej. Zostawiam bez :wink:

bez ceraty na konsoli byłoby zdecydowanie lepiej - teraz trochę tego za dużo:wink:

a ogólnie to bajka, chociaż felg też się czepię bo przy czarnym kolorze i glebie aż się prosi o jakieś cygańskie świecące koło:decayed:

btw borka ma mistrza:kox:

z samymi dekorami było nudno :decayed: dlatego jest więcej.

btw. też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry :decayed: jakieś propozycje?

Lotkę mam z pakietu Caractere wartą pinćset dolców :decayed: :

Bodykit Styling and Performance tuning pats for the Audi A4 B5 by Caractere

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Borka wymiata :) ziomel z Łodzi, pierwszy właściciel (czarne blachy), jak widzicie naciąg i gleba k**ewska :decayed:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ----------

co sądzicie o smerfnym niebieskim rzuconym na te koła ? plus znaczek przedni może :decayed:

Opublikowano

co sądzicie o smerfnym niebieskim rzuconym na te koła ? plus znaczek przedni może :decayed:

sadzimy zebys tego nie robil
Opublikowano
  • Autor

co sądzicie o smerfnym niebieskim rzuconym na te koła ? plus znaczek przedni może :decayed:

sadzimy zebys tego nie robil

a całe koła w proszek w jakiś szalony kolor?

Opublikowano

Ja bym zapodał poler albo zmianę na inny wzór

Opublikowano
29400_126101.jpg
Opublikowano

Tyłek jest za***isty, cerata w środku mi nie podchodzi.

Ogólnie avant nawet fajny.

Koła białe albo coś nowego poszukaj.

Opublikowano
też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry :decayed: jakieś propozycje?

miałem na myśli chrom, poler etc:wink:

Opublikowano
  • Autor
też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry :decayed: jakieś propozycje?

miałem na myśli chrom, poler etc:wink:

aha :grin: nie wiem, mi chodzi ciągle jakiś jasny jebutny kolorek... chociaż wszyscy piłują mnie o te lustra :decayed:

---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ----------

Tyłek jest za***isty, cerata w środku mi nie podchodzi.

Ogólnie avant nawet fajny.

Koła białe albo coś nowego poszukaj.

chciałem takie same patelnie merca w 19stce ale nie mogę nigdzie takowych namierzyć....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.