Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

manetke mam juz zamowiona i mam pytanie...czy ten kabelek o takim numerze 000 979 018 E (z podpietego posta) wpinam w licznik i do masy i to wystarczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten kabelek o takim numerze 000 979 018 E wpinam w licznik i do masy i to wystarczy??

tak

a tak przy okazji: mam do sprzedania oryginalną manetkę do AVANTA info na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara...trzeba zamowic kabelek, klucz do odkrecenia kiery i do dziela :wink4:

jak sie umowisz z kims na spocie to taki klucz Ci pozyczy :wink4: jesli chcesz kupowac klucz zeby zamontowac tylko manetke i nie mialby Ci sie przydac w przyszlosci to srednio oplacalny interes :tongue4:

poza tym ja z kolei mam do sprzedania czujnik do zbiorniczka bo kupilem a okazalo sie ze mialem juz zamontowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara...trzeba zamowic kabelek, klucz do odkrecenia kiery i do dziela :wink4:

jak sie umowisz z kims na spocie to taki klucz Ci pozyczy :wink4: jesli chcesz kupowac klucz zeby zamontowac tylko manetke i nie mialby Ci sie przydac w przyszlosci to srednio oplacalny interes :tongue4:

poza tym ja z kolei mam do sprzedania czujnik do zbiorniczka bo kupilem a okazalo sie ze mialem juz zamontowany :naughty:

ile za ten czujnik (z przesylka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara...trzeba zamowic kabelek, klucz do odkrecenia kiery i do dziela :wink4:

jak sie umowisz z kims na spocie to taki klucz Ci pozyczy :wink4: jesli chcesz kupowac klucz zeby zamontowac tylko manetke i nie mialby Ci sie przydac w przyszlosci to srednio oplacalny interes :tongue4:

poza tym ja z kolei mam do sprzedania czujnik do zbiorniczka bo kupilem a okazalo sie ze mialem juz zamontowany :naughty:

ile za ten czujnik (z przesylka)

30pln z przesylka :wink4:

kupiony w aso w oryginalnym woreczku :naughty: z numerami hehe tylko wyjety z tego woreczka i wlozony do niego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tempomat i FIS hulają bez problemu :>. Potwierdzam moduł Q pasuje do b6 nawet klakson działa... ktoś pisał że nie. Jeszcze spryskiwacze mi zostały.

Narazie było puff i trochę dymu ;( zmasowałem pierwszy pin w zielonej kostce :wallbash:. Orientuję się ktoś do czego jest pin 1 w zielonej kostce?? Na pewno wiem ze jest tam plus.

Dobra robota :good: dla wszystkich z tego watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem sobie przełącznik do Fisa i teraz pytanie czy jak go zamontuje beda dzialay mi wycieraczki ponieważ nie mam VAGa zeby włączyć obsluge komputera. I czy po zmianie nie zostane bez wycieraczek do momentu odblokowania FISa.

Po drugie czy jest ktos w okolicach wawy lub samej wawy kto by pomogł vagiem (czyli posiada VAG) wlaczyc Fis oraz ewentualnie zmienic temperature minimalna z 18 stopni na 16 przy klimatroniku ??

Z góry dzieki za pomoc.

Jak cos to prosze na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem sobie przełącznik do Fisa i teraz pytanie czy jak go zamontuje beda dzialay mi wycieraczki ponieważ nie mam VAGa zeby włączyć obsluge komputera. I czy po zmianie nie zostane bez wycieraczek do momentu odblokowania FISa.

Po drugie czy jest ktos w okolicach wawy lub samej wawy kto by pomogł vagiem (czyli posiada VAG) wlaczyc Fis oraz ewentualnie zmienic temperature minimalna z 18 stopni na 16 przy klimatroniku ??

Z góry dzieki za pomoc.

Jak cos to prosze na priv.

beda dzialaly :wink4:

ja zmienialem tylko mechanicznie a na vaga podjechalem dopiero nastepnego dnia i wszystko hulalo no oczywiscie poza fisem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze swojej strony chcę dodać, że ostatnio sciągałem kierownicę, odpinałem AIR BAG na podłączonym aku i wszystko OK - nie wystrzelił

kluczyk ze stacyjki miałem wyciągnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak by ktoś potrzebował komplet gratów do odblokowania FIS-u do A4 B6 AVANT. Graty pochodzą od Audi A4 B7 AVANT

Proszę pisać na PW.

Nie montuje do swojej bo jestem zmuszony do sprzedaży swojej A4.

W komplet zawiera: wszystkie przełączniki: wycieraczki z obsługa fis-u do AVANT-a, tempomat, kierunkowskazy, moduł komfortu, taśma. Z tymi graty są obsługuję kierownicę multifunkcyjną. Mam też od razu kupione w ASO komplet gratów do założenia czujnika poziomu płynu spryskiwaczy (czujnik, uszczelkę, kostkę, piny - mam fakturę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak by ktoś potrzebował komplet gratów do odblokowania FIS-u do A4 B6 AVANT. Graty pochodzą od Audi A4 B7 AVANT

Proszę pisać na PW.

Nie montuje do swojej bo jestem zmuszony do sprzedaży swojej A4.

W komplet zawiera: wszystkie przełączniki: wycieraczki z obsługa fis-u do AVANT-a, tempomat, kierunkowskazy, moduł komfortu, taśma. Z tymi graty są obsługuję kierownicę multifunkcyjną. Mam też od razu kupione w ASO komplet gratów do założenia czujnika poziomu płynu spryskiwaczy (czujnik, uszczelkę, kostkę, piny - mam fakturę).

jaki numer taśmy i modułu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak by ktoś potrzebował komplet gratów do odblokowania FIS-u do A4 B6 AVANT. Graty pochodzą od Audi A4 B7 AVANT

Proszę pisać na PW.

Nie montuje do swojej bo jestem zmuszony do sprzedaży swojej A4.

W komplet zawiera: wszystkie przełączniki: wycieraczki z obsługa fis-u do AVANT-a, tempomat, kierunkowskazy, moduł komfortu, taśma. Z tymi graty są obsługuję kierownicę multifunkcyjną. Mam też od razu kupione w ASO komplet gratów do założenia czujnika poziomu płynu spryskiwaczy (czujnik, uszczelkę, kostkę, piny - mam fakturę).

jaki numer taśmy i modułu??

Zajadę do domu sprawdzę i podeśle foty i numery. Podaj e-mail na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę będę zakładał manetkę, możecie mi powiedzieć gdzie mam wpiąć do masy ten kabelek który wepnę do 1szego pinu? Bo puki co nie mam kiedy zrobić sobie z czujnikiem płynu w zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) a ten kabelek ( Kabelek z pinem do wpięcia w kostkę licznika 000 979 018 E ) to kupię tylko w ASO czy w jakimś innym sklepie też mogę kupić? Bo zanim mi ten kabelek sprowadzą to pewnie z tydzień minie, a w sobotę chciałbym już mieć wszystkie części.

Chyba że może to być jakiś inny kabelek a nie koniecznie ten z Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) a ten kabelek ( Kabelek z pinem do wpięcia w kostkę licznika 000 979 018 E ) to kupię tylko w ASO czy w jakimś innym sklepie też mogę kupić? Bo zanim mi ten kabelek sprowadzą to pewnie z tydzień minie, a w sobotę chciałbym już mieć wszystkie części.

Chyba że może to być jakiś inny kabelek a nie koniecznie ten z Audi?

Mnie po 10 dniach powiedzeli, że tego kabelka już nie ma i zamówić się nie da.

Do dwóch dni dostępne są części jeśli są na magazynie w PL, niektóre elementy jednak są zamawiane w Niemczech i czas oczekiwania wynosi do 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...