Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

kolego Sławek powiedz jeśli moduł który mam pod kierownicą będzie obsługiwał tempomat to wystarczy sam tempomat dokupic, nie musze zmieniać wszystkich manetek bo na allegro jak patrzyłem są osobno i są w kompletach. Sory za takie motanie ale nie mam aż takiego doświadczenia w grzebaniu przy tym aucie wszystko idzie sukcesywnie ale do przodu póki co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wolną chwilą vag-iem sprawdze czy w moduł który tam jest da się wpiąć tempomat. Zmienić też będę musiał dolna obudowę pod kierownicą (otwór pod tempomat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem moduł z manetkami które miałem oryginalne. Kupiony moduł z allegro z manetkami fis i tempomat odesłałem i czekam na nowe manetki z modułem. Mam teraz nowy problem pali mi sie caly czas kontrola trakcji. przejechałem sie parę kileometrow i nie gasnie. podlaczylem pod vag i nie pokazuje bledu, w sektor VAG 03 ABS NIE MOGĘ SIE POŁĄCZYĆ aby zdiagnozować błąd. Co mam dalej robić? Wszystkie przekladki robilem na dolaczonym akumulatorze.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wolną chwilą vag-iem sprawdze czy w moduł który tam jest da się wpiąć tempomat. Zmienić też będę musiał dolna obudowę pod kierownicą (otwór pod tempomat)

Niestety moduł który mam to Lowline nie da sie wpiąć w niego tempomatu tak więc nici z zapału dołożenia tempomatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam audi a4 b6 avant 2003 1.9tdi 130km na kierownicy mam sterowanie radiem moje pytanie czy moge tez dodac u siebie tempomat?pelen fis z tego co doczytalem to mozna? bardzo bym prosil o numer do kogos kto takie uslugi oferuje jestem z Przemysla wiec czy jest ktos taki z okolic z rzeszowa kto mi zrobi pelen fis + tempomat z gory dzieki pozdrawiam

tel. kon. 883279201

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 12:36 ----------

witam kolego miro

mam pytanie jestem z przemysla czy nie zrobilbys mi pelnego fisa prosze o kontakt tel. 883279201 oczywiscie odplatnie serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam audi a4 b6 avant 2003 1.9tdi 130km na kierownicy mam sterowanie radiem moje pytanie czy moge tez dodac u siebie tempomat?pelen fis z tego co doczytalem to mozna? bardzo bym prosil o numer do kogos kto takie uslugi oferuje jestem z Przemysla wiec czy jest ktos taki z okolic z rzeszowa kto mi zrobi pelen fis + tempomat z gory dzieki pozdrawiam

tel. kon. 883279201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam audi a4 b6 avant 2003 1.9tdi 130km na kierownicy mam sterowanie radiem moje pytanie czy moge tez dodac u siebie tempomat?pelen fis z tego co doczytalem to mozna? bardzo bym prosil o numer do kogos kto takie uslugi oferuje jestem z Przemysla wiec czy jest ktos taki z okolic z rzeszowa kto mi zrobi pelen fis + tempomat z gory dzieki pozdrawiam

tel. kon. 883279201

Tak możesz założyć FIS i tempomat bez wymiany modułu kierownicy skoro masz multifunkcję. :wink:

Pytanie już drugi raz zadajesz, a najlepiej takie pytania zadawać w działach regionalnych spotów. Nie będzie chętnych (bo jednak do Rzeszowa masz kawałek) to Ci w tym pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam wielki problem i próbowałem juz go rozwiązać na wiele sposobów i nic :( posiadam auto a4 b6 2002 rok sedan , nie dawno wymieniłem manetkę ze sterowaniem fis ale od avanta , wszytsko ładnie działa itp .

Jedyny problem od czasu wymiany manetki przestał działać centralny zamek spowodowane to było odłączeniem akumulatora podczas montażu manetki . od tamtej pory mecze się z zakodowaniem kluczyków robiłem juz na wszytskie sposoby : na dwa kluczyki , vagiem , byłem już dwóch elektryków , zmieniałem moduł komfortu, dokupiłem dwa kluczki , według vag coma piloty się kodują reagują , ale nie chcę otwierać auta z pilota , tylko i wyłacznie z klczyka działą centralny...... czy mogłem coś zepsuć podczas zmieninia manetki ?? już sam nie wiem , czy można wo gole stosować manetkę z avanta do sedana ? pomocyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetke zła załozyles :wink:

Co do kluczyków to dziwna sprawa a robiliscie tak jak tu w watku ?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-alarmu-60091/index12.html#post705268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego slawek do rzeszowa to nie mam az tak daleko bo tylko 80km:) nie zrobie tego sam poniewaz nie mam kabla,vaga niestety nie posiadam tez laptopa jesli kiedys juz to robiles to bardzo bym prosil o jakies do siebie namiary serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tak jak w tym wątku i nic ;/

a co do manetki to chyba to ze jest ona od avanta a mam sedana , to nic raczej nie ma do centralnego ??

Manetka będzie działać bez problemu, tylko nie włączysz wycieraczki z tył bo jej nie masz, ale oczywiście w module kierownicy musisz zakodować -sedan.

Co do centralnego, jak to przeczytałem to nie mogę się nadziwić że takie cuda u Ciebie, że tyl e różnych rzeczy zrobiłeś i nic. 100% coś źle robisz. Zmiana manetki nie powoduje jakiś zmian w MK. A w ogóle nie ma sensu odłączać aku do zmiany manetki, tylko wystarczy wyjąć kluczyk ze stacyjki.

kolego slawek do rzeszowa to nie mam az tak daleko bo tylko 80km:) nie zrobie tego sam poniewaz nie mam kabla,vaga niestety nie posiadam tez laptopa jesli kiedys juz to robiles to bardzo bym prosil o jakies do siebie namiary serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Wystarczyło priva napisać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał problem ze po problemach z akumulatorem przestał działać drugi poziom komputera pokładowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie się udało, zabieg zrobiony w niedziele i wszystko działa jak trzeba, tylko zostało podłączyć czujnik poziomu płynu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jest ktos z lubuskiego (zielona gora lub dalej na poludnie az do boleslawca moze byc )co by pomogl to zakodowac :wink:.Manetka zamontowana .Lub moze podac kodowanie pod manetke sedana koncowka B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie rzeczy najlepiej pytać w dziale lokalnych spotów, zapewne szybciej można uzyskać pomoc.

Kodowanie masz dla modułu kierownicy 00011 (zakładając że nie masz MF i tempomatu)

A w adaptacji licznika w kanale 19 będzie 11000 (jeśli mają świecić wskazówki przy zapłonie) lub 31000 (świeci licznik), jeśli masz zegar radiowy zamiast zera na końcu ma być 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...