Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS


miro_x

Rekomendowane odpowiedzi

slawek dzieki za info dzis fis zostal aktywowany tylko jeszcze ten kabelek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas nocnej jazdy doceniam możliwość wyłączenia wyświetlacza FIS. Okazuje się, że to największa zaleta zmiany manetki.

Czy da się zakodowac, że po odpaleniu auta wyświetlacz był domyślnie wyłączony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po odłączenie akumulatora podczas wymiany manetki trzeba później adaptować przepustnice przy benzynie? Bo doszły mnie takie słychy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po odłączenie akumulatora podczas wymiany manetki trzeba później adaptować przepustnice przy benzynie? Bo doszły mnie takie słychy?

Nie odłączaj aku, wystarczy kluczyk mieć wyjęty ze stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleca się odłączyć aku żeby mieć pewność, że poduszka nie wystrzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie odłączam tylko wyciągam kluczyk i zawsze mam pewność że nie wystrzeli.:wink: Testowane kilkanaście razy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleca się odłączyć aku żeby mieć pewność, że poduszka nie wystrzeli.

nic nie wystrzeli. A po odłączania aku już paru osobom uwalił się licznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wierze Wam na słowo.

Jednakże nie miałem żadnych kłopotów po odłączeniu aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co to możne być wymieniłem manetkę odblokowałem fis ale mam tylko 2 pozycje tz. 1 przycisk reset gaszenie na wyświetlaczu drugi raz przycisnę to mi tylko się wyświetla średnie spalanie chwilowe spalanie , czas i ilość km do przejechania .

tak jakby nie ma pozycji 1 i 2 na wyświetlaczu

co jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodowanie zle zrobiles...

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19

jakie masz kodowanie? x2xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam wielki problem i próbowałem juz go rozwiązać na wiele sposobów i nic :( posiadam auto a4 b6 2002 rok sedan , nie dawno wymieniłem manetkę ze sterowaniem fis ale od avanta , wszytsko ładnie działa itp .

Jedyny problem od czasu wymiany manetki przestał działać centralny zamek spowodowane to było odłączeniem akumulatora podczas montażu manetki . od tamtej pory mecze się z zakodowaniem kluczyków robiłem juz na wszytskie sposoby : na dwa kluczyki , vagiem , byłem już dwóch elektryków , zmieniałem moduł komfortu, dokupiłem dwa kluczki , według vag coma piloty się kodują reagują , ale nie chcę otwierać auta z pilota , tylko i wyłacznie z klczyka działą centralny...... czy mogłem coś zepsuć podczas zmieninia manetki ?? już sam nie wiem , czy można wo gole stosować manetkę z avanta do sedana ? pomocyy

Co do tego to nie trzeba nic zadnym vagiem kodować... wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki, przekręcić zapłon i nacisnąć wszystkie przyciski po kolei i wyciągnąć kluczyk... u mnie wiele razy mialem ten problem i zawsze to pomagało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie czy jest ktoś z okolic Giżycka lub Olsztyna (dojadę ) kumaty , który potrafi odblokować FIS-a ? sam nie będe dłubał bo się nie znam , a chciałbym nacieszyć oko średnim spalaniem , jeśli ktoś jest z okolic i chciał by się tego podjąć niech piszę na priv

>pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A manetkę masz zainstalowana do obsługi FISa? Kodowanie to minuta roboty, najlepiej popytaj lokalnie, podjedź na spota Zlociki i Spociki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, czy jest ktoś z Wwa lub okolic, kto mógłby pomóc mi w tym modzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać jakie wartości muszę u siebie ustawić przy kodowaniu ? Niedługo mam zamiar dokładać fis a przy adaptacji nie wiem jak to ustawić. Mój zestaw to kiera multi , tempomat, telefon z bluetooth + po dołożeniu FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...