Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Koszt wymiany kompletu kluczy


szermi

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem auto sprowadzane i mam tylko 2 komplety kluczyków bez plastyku z nr kluczyków i awaryjnego czy wie ktoś jak się przedstawa wymiana na nowe klucze z nowym kompletem zawierajacy plastyk z nr i awaryjnym kluczem itd.

postaraj się pisać tematy obrazując problem, uzywaj prefixów również

pre_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kluczyki to też mam dwa. A platiki z kodem immo (bo chyba o to chodzi) to chyba nie do wszystkich dawali.

Ja akurat mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod kluczy, jest wydawany z kazdym samochodem, niestety wiekszosc wlascicieli je gubi.

ja dostalem jeden kluczyk, reszta zagubiona, ale za to dostalem zawieszkę z kodem.

chcesz wymienic tez zamki ? czy tylko klucze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz AC? jezeli nie masz to zaplac - chociaz od kradziezy.

zaloz porzadny alarm i sie nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten awaryjny kluczyk to zupełnie zbędny a co do zawieszki to też do czasu może być całkowicie zbędna. Sugeruje udanie się do ASO z tym problemem ale chyba panowie nie będą zbyt przychylni ponieważ pierdołami im będziesz zawracał głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem... Mam tylko jeden kluczyk... Nie mam nic wiecej ani awaryjnego ani zawieszki...

Co moge zrobic??

Chciałbym miec zapasowy komplet..

Pomocy!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie jest kolega który dorabia kluczyki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale czy mozna dorobic kluczyk bez plastiku z kodem immo - bez tego kodu :mysli:

Czy trzeba wymieniac? i Ile by to kosztowało?? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tA

No tak ale czy mozna dorobic kluczyk bez plastiku z kodem immo - bez tego kodu :mysli:

Czy trzeba wymieniac? i Ile by to kosztowało?? :confused4:

Z tego co wiem to można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz AC? jezeli nie masz to zaplac - chociaz od kradziezy.

zaloz porzadny alarm i sie nie przejmuj.

w Hestii np przy odzyskiwaniu pieniędzy z AC proszą o 3 kluczyki i potwierdzenie posiadania immo w aucie - jest taki zapis w umowie.

a drugi kluczyk przydaje się, gdy zgubi się ten pierwszy - wg mnie 2 kluczyki to minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Hestii np przy odzyskiwaniu pieniędzy z AC proszą o 3 kluczyki

Chyba tylko wtedy gdy w momencie ubezpieczania podasz że są 3 kluczyki ?

U mnie np fabrycznie były dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz AC? jezeli nie masz to zaplac - chociaz od kradziezy.

zaloz porzadny alarm i sie nie przejmuj.

w Hestii np przy odzyskiwaniu pieniędzy z AC proszą o 3 kluczyki i potwierdzenie posiadania immo w aucie - jest taki zapis w umowie.

a drugi kluczyk przydaje się, gdy zgubi się ten pierwszy - wg mnie 2 kluczyki to minimum.

A jak potwierdzić posiadanie immo w aucie które zostało skradzione i jest już dawno w dziupli rozebrane na części ?? Poprosić złodzieja o przysłanie w paczuszce immobilaizera ??? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Dokladnie... Ja mam jeden... Immo jest oczywiscie i Alarm ale ni o to Tu chodzi??

Mam jeden chce miec dwa co zrobic?? Mozna dorabiac czy trzeba wymienaic (zaznaczam ze nie mam kodu) :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Dokladnie... Ja mam jeden... Immo jest oczywiscie i Alarm ale ni o to Tu chodzi??

Mam jeden chce miec dwa co zrobic?? Mozna dorabiac czy trzeba wymienaic (zaznaczam ze nie mam kodu) :/

Tak można ,bez problemu,dorobić jak chcesz pisz na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie w stolicy dorabiają kluczyki z immobilajzerem? Głównie chodzi mi o speca z polecenia, a nie z google...

Jeszcze jedno pytanie - może głupie: vagiem można zaprogramować piloty centralnego, wobec tego, czy można zaprogramować pilot jednej b6 do innej b6. Sam grot to w sumie najmniejszy problem?

:przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wymienic bez problemu. W dobrym czy tez nawet srednim zakladzie ktory zajmuje sie dorabianiem kluczy zczytaja CI kod z oryginalnego kluczyka i zaprogramuja tak Twoj nowy juz nieoryginalny (nie trzeba miec paska z kodem) u mnie taka przyjemnosc kosztuje 120zl i masz nowy kluczyk i nic Cie nie obchodzi. A z zakladami ubezpieczajacymi to jest tak ze przy ubezpieczeniu AC pytaja Ci sie ile masz kluczy i musza byc bodajze min 2 oryginalne bo inaczej jak nie ma to kaza zakladac jakies dodatkowe zabezpieczenia. Jest oczywiscie rozwiazanie na taki problem. Mowisz w zakladzie ze masz dwa klucze oryginalne (zdjec kluczy nie robia :) ) po czym po tygodniu idziesz i mowisz ze zgubiles kluczyk i bedziesz dorabial i bedzie jeden nieoryginalny i tyle nikt sie nie dopierdzieli problem z AC macie z glowy :) ja tak zrobilem i jest elegancko :) w kazdym badz razie z dorobieniem kluczyka nie ma zadnego problemu. bylem w ASO z blaszka z kodem i mi powiedzieli za kluczyc wyzlobiony 190zl i za samo programowanie 200zl przeciez to jest smiech na sali juz wolalbym sobie kupic oryginalny wsad i dorobic gdziekolwiek i bede mial oryginalne klucze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wymienic bez problemu. W dobrym czy tez nawet srednim zakladzie ktory zajmuje sie dorabianiem kluczy zczytaja CI kod z oryginalnego kluczyka i zaprogramuja tak Twoj nowy juz nieoryginalny (nie trzeba miec paska z kodem) u mnie taka przyjemnosc kosztuje 120zl i masz nowy kluczyk i nic Cie nie obchodzi. A z zakladami ubezpieczajacymi to jest tak ze przy ubezpieczeniu AC pytaja Ci sie ile masz kluczy i musza byc bodajze min 2 oryginalne bo inaczej jak nie ma to kaza zakladac jakies dodatkowe zabezpieczenia. Jest oczywiscie rozwiazanie na taki problem. Mowisz w zakladzie ze masz dwa klucze oryginalne (zdjec kluczy nie robia :) ) po czym po tygodniu idziesz i mowisz ze zgubiles kluczyk i bedziesz dorabial i bedzie jeden nieoryginalny i tyle nikt sie nie dopierdzieli problem z AC macie z glowy :) ja tak zrobilem i jest elegancko :) w kazdym badz razie z dorobieniem kluczyka nie ma zadnego problemu. bylem w ASO z blaszka z kodem i mi powiedzieli za kluczyc wyzlobiony 190zl i za samo programowanie 200zl przeciez to jest smiech na sali juz wolalbym sobie kupic oryginalny wsad i dorobic gdziekolwiek i bede mial oryginalne klucze :)

Zdjęcia kluczy robią... Chyba, że się dogadasz - albo oferma ubezpiecza auto.

Na dodatek po dorobieniu klucza mogą dojść, że klucz kolejny jest "skopiowany"

Więc w tym przypadku lepiej zgłosić do ubezpieczyciela, że dorobiliśmy kluczyk.

I nie śmiech na sali, ale czasem lepiej wydać trochę wiecej na ASO.

Pomyśl jakby ubezpieczyciel zareagował (przy kradzieży, odpukać) jakby wyczaił, że masz nowy dorobiony klucz, nie zrobiony w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem jeden klczyk. drugi dorobilem w serwisie (koszt taki sam jak wszedzie indziej). i w serwisie to wyglada tak ze kluczyk jest tak jak orginalny bo przychodzi z niemiec z fabryki jest dorabiany wg. nr. nadwozia. A co do kodu to ja u siebie posiadam zmienny i to tak wyglada ze serwis sie laczy przez internet z fabryka w niemczech i od nowa koduja oba kluczyki(stary i nowy)a wszystkie stare(zgubine)juz autka nie odpala(co najwyzej otworza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...