Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGB] Mój nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiesz bez różnicy ja i tak w kazdy wtorek jestem na spocie :P

Opublikowano
  • Autor

no wiesz bez różnicy ja i tak w kazdy wtorek jestem na spocie :P

Przykro mi, ale nie mogę obiecać tego samego ;(

Zdrowaś

K.

Opublikowano

autko piękne tylko aż się prosi o jakieś większe felgi

Opublikowano
  • Autor

autko piękne tylko aż się prosi o jakieś większe felgi

Młodej to samo mówię

Czekaj, dam jej przeczytać ..... :rolleyes:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Musashi, młoda już Cię nie lubi :naughty:

Sorry za to, że przekazałem jej te wieści .... :notworthy:

Zdrowaś

K.

:naughty: a przeciez samochod to nie konkurencja dla kobiety, wiec nie rozumiem :cool: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Musashi, młoda już Cię nie lubi :naughty:

Sorry za to, że przekazałem jej te wieści .... :notworthy:

Zdrowaś

K.

:naughty: a przeciez samochod to nie konkurencja dla kobiety, wiec nie rozumiem :cool: :gwizdanie:

oczywiście, są rzeczy poza wszelką konkurencją :evil:

:a4fan: :a4fan:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

myślę ze ty nie trzeba dużo mówić bo wszystko jest jasne. po prostu :kox:

szkoda jednak ze zrezygnowałeś z B&O. znajomy z DE który takowy system posiada mówi: "ze wolałby nie mieć wspomagania i mieć korbki z przodu a niżeli zrezygnować z tego... "

nie zastanawiałeś się nad innym kolorem? :wink4:

a i jest jedna sprawa która mnie ciut zirytowała:

http://images30.fotosik.pl/156/745ea24dfbee39f6med.jpg :mysli:

Opublikowano

Auto Malina :kox: :kox: :kox: Gratki Kamyk.

Tak porównuje i zastanawiam się czy te przednie reflektory by do B7 nie podeszły :naughty:

Opublikowano

ooo kurde ;P piekna i w dodatku pierwsza b8 na forum ....

ile glosnikow masz teraz ? a ile ma Bang & Olufsen ?

wiec felgi jakies bedziesz wkladac mam nadzieje ? ( 16" strasznie male sie wydaja do tej budy i kojarzy mi sie to troche jak taki ponton na malych kolkach/ 18" bylo by optymalnie do tej budy )

hehe bedziesz rezac czy gwarancja na to nie pozwala lub po prostu nie chcesz ?

:hi:

Opublikowano
  • Autor

myślę ze ty nie trzeba dużo mówić bo wszystko jest jasne. po prostu :kox:

szkoda jednak ze zrezygnowałeś z B&O. znajomy z DE który takowy system posiada mówi: "ze wolałby nie mieć wspomagania i mieć korbki z przodu a niżeli zrezygnować z tego... "

nie zastanawiałeś się nad innym kolorem? :wink4:

a i jest jedna sprawa która mnie ciut zirytowała:

http://images30.fotosik.pl/156/745ea24dfbee39f6med.jpg :mysli:

No cóż, wszystkiego mieć nie można, więc te 9 głośników które mam na chwilę obecną mi w pełni odpowiada. Nie miałem porównania do B&O, więc dzięki za podpowiedź, będę unikał odsłuchiwania tego co mogło być :wink4:

Odnośnie koloru - nie, od początku chciałem icesilver. Takie B8 zobaczyłem jako pierwsze, jeszcze w folderze, potem w necie, i w takim się od razu zakochałem. A że miałem już auta granatowe, białe, kremowe, bordowe to chciałem teraz inny jasny kolor, który szczególnie w połączeniu z tylnymi lampami tak mnie kręci.

I nie zamieniłbym, na pewno, na żaden inny :)

Zdrowaś

K.[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 11:28 _________________________________________________

ooo kurde ;P piekna i w dodatku pierwsza b8 na forum ....

ile glosnikow masz teraz ? a ile ma Bang & Olufsen ?

wiec felgi jakies bedziesz wkladac mam nadzieje ? ( 16" strasznie male sie wydaja do tej budy i kojarzy mi sie to troche jak taki ponton na malych kolkach/ 18" bylo by optymalnie do tej budy )

hehe bedziesz rezac czy gwarancja na to nie pozwala lub po prostu nie chcesz ?

:hi:

Porównanie ASS z B&O podrzucę jutro, muszę się dorwać do papierów w pracy.

Natomiast felgi to chyba kwestia czasu. Zresztą zdam się tutaj na Wasze podpowiedzi, może coś ciekawego podszepniecie. :naughty: Bo rzeczywiście też stoję na stanowisku, że na takim aucie coś ciut większego powinno być. Nie pójdę w jakiś kosmiczny rozmiar, bo to nie na nasze drogi (szacun i pozdrowionka dla ostatnich ministrów infrastruktury :hi: ), ale jakieś 17, może 18 poszukam.

Wszelkie sugestie nie tylko mile widziane, ale wręcz wskazane :th:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Musashi, młoda już Cię nie lubi :naughty:

Sorry za to, że przekazałem jej te wieści .... :notworthy:

Zdrowaś

K.

:naughty: a przeciez samochod to nie konkurencja dla kobiety, wiec nie rozumiem :cool: :gwizdanie:

oczywiście, są rzeczy poza wszelką konkurencją :evil:

:a4fan: :a4fan:

Zdrowaś

K.

no kamyk tego lepiej niepokazuj, bo się tobie oberwie :evil::polew: twoja Luba natychmiast zinterpretuje, ze jest rzecza, albo sa rzeczy od niej wazniejsze. :gwizdanie: :naughty:

a BTW spales dzisiaj w domu czy w samochodzie? :tongue4::evil2:

Opublikowano

not o pasowanie maski z błotnikiem dziwne troche ? ?!

Opublikowano

fajne :a4fan:

ledy w A5 i A4 są dla mnie za***iste :th:

fele dobre na zimówki :wink4:

plandekę nadal masz?

Opublikowano

jak dla mnie to paździoch jakich wiele...

Opublikowano

jak dla mnie to paździoch jakich wiele...

:polew: :polew: :polew:

poziu ... gdzie tak ich wiele widziales ? .. pewnie w swoich snach .... :naughty:

a wracajac do tematu .... ladny diselek, jestem ciekaw jak to sie zbiera na CR-u i jaki w nim jest potencjal .... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie to paździoch jakich wiele...

:polew: :polew: :polew:

poziu ... gdzie tak ich wiele widziales ? .. pewnie w swoich snach .... :naughty:

a wracajac do tematu .... ladny diselek, jestem ciekaw jak to sie zbiera na CR-u i jaki w nim jest potencjal .... :naughty:

Hmmm, po pierwszym dniu prawdziwego jeżdżenia chyba już mogę co nie co powiedzieć :>

Odpowiedź jest mało zaskakująca - CR zbiera się po prostu fantastycznie, a do tego jak śmiesznie mruczy..... Przyspieszenie na 6tym biegu między 130 a 160 wprawiło mnie w radosne rżenie, tak to chyba można określić. Pamiętałem to z jazd próbnych, ale jednak próba a własny wózek to inna bajka. Więc tak jak piszę, po lekkim dociśnięciu poszedł jakby ktoś go batem po kufrze posmyrał :wink4: Takie przyspieszenie może się podobać.

Poza tym miałem wczoraj mnóstwo zabawy i radochy z tempomatu. Mało, że fajnie działa, bo przyspiesza i zwalnia na dotknięcie palca, to jeszcze robi to tak żwawo, jakby czytał w myślach. Muszę się przyznać, że nie wziąłem opcji z automatycznym trzymaniem dystansu do samochodu poprzedzającego, ale naprawdę nawet nie wiedziałem że takie coś jest (wyczytałem z książki obsługi - ciekawe czego się jeszcze dowiem bo to ma przeszło 330 stron :) )

Suma sumarum, cały czas szukam jakiegoś bardziej SŁABEGO punktu

Cholera, pewnie zanim znajdę, to mi trochę zejdzie :polew:

Zdrowaś

K.

Opublikowano

Kasieńka, co mogę powiedzieć :naughty:

Do zobaczenia na spocie ???

Zdrowaś

K.

PS Jestem żonaty ... :polew:

No to mam nadzieję, że do szybkiego zobaczenia :naughty::wink4:

K.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.