Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kto jest w stanie zespawać gtb22 na kolektor i przerobić na podcis? i ew jaka cena :)

jestem zainteresowany,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym to nie bedzie problemu, problemem jest spawanie zeliwa i postawienie suszarki na miejscu :) bo jak wiemy to nie p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gtb nie ale brd tak, damy rade, mam w razie czego support :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o numery turbosprężarki z 2.0 TDI BRD która będzie pasować do mojej A4 B5 AHH ?? oraz co trzeba przerobić żeby ją zamontować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o numery turbosprężarki z 2.0 TDI BRD która będzie pasować do mojej A4 B5 AHH ?? oraz co trzeba przerobić żeby ją zamontować .

Jako że dalej się nosze z zamiarem kupna turbosprężarki , mam dylemat .

Co do turba z 2.0 TDI BRD , widzę że turbo jest ciężko kupić i nikt ci nie da logów z wiadomych przyczyn . Nowe to 3400 zł więc trochę kosztuje , a za używkę na którą ktoś da gwarancje przynajmniej 3 miesiące to też wyjdzie z 1500 zł .

Jak wygląda sprawa z Garret-em z 2.7 TDI która jest dużo tańsza , ile wynosi koszt przeróbki który pozwoli wsadzić tą turbinę do 1.9 TDI VP ??

Rozumiem że turbo z 2.7 TDI jest wydajniejsze i żywotniejsze niż z 2.0 TDI BRD .

Mody które przeprowadziłem w mojej 1.9 TDi AHH to :

216 , fmic , kat out , dolot AWX , sprzęgło z 2.0 TDI BRD i program oczywiście oraz DQS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o numery turbosprężarki z 2.0 TDI BRD która będzie pasować do mojej A4 B5 AHH ?? oraz co trzeba przerobić żeby ją zamontować .

Jako że dalej się nosze z zamiarem kupna turbosprężarki , mam dylemat .

Co do turba z 2.0 TDI BRD , widzę że turbo jest ciężko kupić i nikt ci nie da logów z wiadomych przyczyn . Nowe to 3400 zł więc trochę kosztuje , a za używkę na którą ktoś da gwarancje przynajmniej 3 miesiące to też wyjdzie z 1500 zł .

Jak wygląda sprawa z Garret-em z 2.7 TDI która jest dużo tańsza , ile wynosi koszt przeróbki który pozwoli wsadzić tą turbinę do 1.9 TDI VP ??

Rozumiem że turbo z 2.7 TDI jest wydajniejsze i żywotniejsze niż z 2.0 TDI BRD .

Mody które przeprowadziłem w mojej 1.9 TDi AHH to :

216 , fmic , kat out , dolot AWX , sprzęgło z 2.0 TDI BRD i program oczywiście oraz DQS .

Juby_p Ci ładnie zmodzi taką turbinkę do twojego AHH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie Adrian rozumiem :) a koszty mniej więcej przeróbki ??

No to napisz sobie do jubego to Ci wyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejf wiesz przeciez ze rozbilem auto...???? wiec teraz poszukiwania trwaja kolejnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...