Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze wystroisz to dymka nie bedziesz miał przy pełnym bucie. Nawet u mnie na HF50 nie było dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fabryczne, w sumie jest to pierwszy mod + dpf of. Problem trochę w tym że nie możemy się doszukać nigdzie prawidłowych parametrów pracy silnika więc loguje się trochę na czuja. O ile w 1,9 to wszystko miałem ustawione tip top to tutaj na zasadzie "chyba jest dobrze".

Ogólnie ta sztuka nie jest jakaś mega, wstawała dość późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to nie moje strony:) Gdańsk i tamte strony to bywam w jednostkach wojskowych na delegacji. Sorry za OT bo nie mowa po pochodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURBO GTB2260VK zestaw 1.9 Tdi PORTING strojenie (3856490133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kto to przerabia wie ktos moze czy warto? bo cena jak na gotowca bardzo dobra, muszkaD takie ma za 2koła:whistling:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

o ten link mi chodziło :facepalm:

TURBO GTB1756VK GTB2260 TUNING 1.9 TDI (3845953523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi jakiś żużel to musi być. Ciekawe jak przeróbka VNT tam jest zrobiona... i jaka sprezarka tam siedzi po jakim przelocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURBO GTB2260VK zestaw 1.9 Tdi PORTING strojenie (3856490133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kto to przerabia wie ktos moze czy warto? bo cena jak na gotowca bardzo dobra, muszkaD takie ma za 2koła:whistling:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

o ten link mi chodziło :facepalm:

TURBO GTB1756VK GTB2260 TUNING 1.9 TDI (3845953523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Z pierwszego linku na pewno jest przeróbka wykonana nieprawidłowo, z drugiego nie wiadomo bo z fotek nie widać, ale założę się ze do wzdłużnego silnika nie zrobią ci tak żeby wszystko pasowało łącznie z ori filtrem powietrza ciezko jest po prostu zrobić to na wysyłkę w poprzeczniaku po prostu jest 10x więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 2 inne T wiec i róznica w cenie :)

Zapytaj sie muszki za ile 17 zrobi .

obawiam się że od muszki turbo nie wejdzie z ori puszką w a4 :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 u nas,Juby i tak wyprzedził wszystkich :wink:

po za tym muszę pod maskę u mnie zajrzeć może już jest 22 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba będą 2 :) Pytanie kto pierwszy założy he

maxteRR do AVFa już załozył gtb22 tyle że w budzie B5:wink:

daniels rzuciłbyś na pw coś o tej turbince, cena, kto składał i kiedy planujesz ją wyjąć:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie poleciałeś ostatnio na spocie z Darkiem .
a miałem niby lecieć? bo nic o tym nie wiem :whistling: jak kupisz 330d to i tak nas objedziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...