Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ale Pomijam takie rzeczy, bo nie przerabialbym jej osobiscie, tylko chcialbym juz kupic gotowa do zalozenia, a reszte starac sie zrobic samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przeróbki flansza/DP i dolot od filtra do turbo , zasilanie olejem zostaje seryjne, odpływ seryjny badz lekko zmodyfikowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odplyw pewnie zalezy od tego, jak zostala przerobiona suszarka? Sa jakies "gotowe" rury w miejsce dolotu od filftra do turbo? Ma ktos i moze pokazac jakies zdjecia zrobionego juz AVFa lub AVB na tym gtb? Kilka stron do tylu bylo pare fotek, ale w B5 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam 19tdi BKE oska. Ogólnie przejrzałem temat i zastanawiam sie czy coś dałoby sie

wyrezac z tym co mam. Auto potrzebuje do codziennej jazdy ale 115 kucy to niestety trochę mało. Sam sie za to nie biorę i jesli

ktoś z forum ma ochotę podjąć sie prac chętnie skorzystam oczywiście jesli takowy mod ma jakiś sens.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, wypowie się ktoś na temat tego zestawu? Warte to tych pieniędzy?

http://allegro.pl/turbo-kit-gtb17-audi-a4-b6-a6-c5-passat-b5-1-9tdi-i4887479452.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warte , to musi sie wypowiedziec ktos kto taki zestaw kupil, zamontowal i uzywa ....

Ale napewno mozna taniej ...

Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest zaporowa, ale jezeli faktycznie wszystko pasowałoby bez grzebaniny to czasami warto zapłacić niż sie wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że w tym zestawie nie podłączenia odmy, oraz podłaczenia do filtra powietrza, wiec ilosc grzebania porównywalna do zakupu spreżarki przyspawanej do kolektora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest zaporowa, ale jezeli faktycznie wszystko pasowałoby bez grzebaniny to czasami warto zapłacić niż sie wkurzać.

Jak chcesz gtb17 z montazem i sie nie wkurzać to napisz do uzytkownika krzysiek1606 .... :-) Edytowane przez spanky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek tak napisałeś ze nie do konca rozumiem, u mnie obecnie odma jest tez wyrzucona na zewnątrz aby mi nie syfiło dolotu, tylko troche w inny sposób mam to zrobiony i chyba lepszy bo mam pionowy spływ syfu na glebę. A co do filtra to pisze ze ori rura i ori filtr pasuje wiec nie trzeba byłoby dorabiać.

Dzieki spanky za namiar, wieczorem sie odezwe do niego jak go wygrzebie gdzies na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadło mi "ma" :decayed:

nie wiem jak w B6, ale w B5 podłaczenie do filtra nie było P&P wymagało przedłużki, na wątku w sumie są szczegóły z montazu w B6kach, w tym zestawie odchodzi Ci koszt uspawania DB, a raczej przespawania samej flanszy - to jakieś 50zł. Moim zdaniem o ~1000zł za dużo, ale mozna to nazwać zestawem dla wygodnych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Krzyska o ktorym wspomniał spanky, zobaczymy ile mi powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Krzyska o ktorym wspomniał spanky, zobaczymy ile mi powie.

I jak kolego, jakie koszty ? Bo też jestem zainteresowany. ;)

Edytowane przez Maciornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo juz zgłupiałem. To co brać?

Mam serie AWX i padło turbo. Chciałbym wsadzić większe jakieś ale żeby było P&P i tylko zrobić softa. Doradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij twoja na przerobke pod hybryde brd bedziesz miał p&p (z gwarancją itp )

program zrobisz jesli pompki pozwola to pewnie z 180pyknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos potrzebuje oferte na hybryde lub ori turbo zapraszam priv lub 697077578

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa prosta. Nie mam czasu na wysyłanie przerabianie itp.

Potrzebuję większe turbo do AWX'a, nowe najlepiej i żeby było P&P.

Jakie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...