Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

do twojego silnika powinno się użyć innego kolektora, co do portingu to ładnie brzmi że go się zrobiło:) kolektor wystarczy podebrać tak żeby było bez progowe połączenie turbo kolektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem o co chodzi z tym portingiem;) możesz podpowiedzieć jaki kolektor będzie najlepszy, ten z avb miałbym za darmo;) Musze się zorientować jak stoi temat "spawaczy" w moim regionie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy jest taki jak masz teraz tak żeby turbo było jak najbliżej oryginalnej pozycji, choć u Ciebie jest dużo miejsca i wejdzie prawie każda wydumka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak silnik mam w poprzek, miejsca jest sporo. Teraz mam kolektor zespolony razem z turbiną, mam zamiar go razem z nią sprzedać;) Czyli co mogę osadzić na tym z avb? Czy może ten z awx'a ma lepsze przepływy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem najlepszy przepływ jest na tym co masz, ori sprzedajesz z turbo wiec musisz kupić sam kolektor na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że turbina ARL jest na stałe z kolektorem:) dobra gtb2260 zamówione, kolektor też. Teraz kwestia znalezienia spawacza;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że turbina ARL jest na stałe z kolektorem:)

No to stary gratuluje odkrycia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły kolektor z awx'a

Kup se kolektor od Mroza to spawacz nie będzie ci potrzebny, ale ja trwałości nie gwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie na szybko, kolektor wydechowy z AVB jest taki sam jak w AWX bo mi taki zalega w garaży i zastanawiam się czy osiądzie na nim gtb? Słyszałem też że te kolektory się portinguje daje to jakieś zauważalne przyrosty? Czy można pospawać bez tego.

tak kolektor wydechowy z AVB jest taki sam jak AWX/AVF sam mam na takim osadzoną(zespawaną) GTB17

IMG_3637.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie,Mrozo swoich kolektorów nie spawa,ma firmę od tego :wink:

Wiem ale widziałem taki kolektor popękany

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

pytanie na szybko, kolektor wydechowy z AVB jest taki sam jak w AWX bo mi taki zalega w garaży i zastanawiam się czy osiądzie na nim gtb? Słyszałem też że te kolektory się portinguje daje to jakieś zauważalne przyrosty? Czy można pospawać bez tego.

tak kolektor wydechowy z AVB jest taki sam jak AWX/AVF sam mam na takim osadzoną(zespawaną) GTB17

http://s12.postimg.org/90xgbo8y1/IMG_3637.jpg

wszystko się zgadza tylko kolega ma silnik poprzeczny a tam można zastosować lepszy kolektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzeczniaku odcina się stronę ciepłą (muszlę) od jakieś zdewastowanej 110 powiedzmy asv :D i wychodzi takie coś Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c50e4552f4e26.jpg u nas spawają bezpośrednio a zagranicom robią tak Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d0a12d4bebb1a.jpg. Daniel jak się zima skończy tego lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie to ktoś ogarnął :shock3:

----------

Artur zima sie prawie kończy...od kilku tygodni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzeczniaku odcina się stronę ciepłą (muszlę) od jakieś zdewastowanej 110 powiedzmy asv :D i wychodzi takie coś Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c50e4552f4e26.jpg u nas spawają bezpośrednio a zagranicom robią tak Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - d0a12d4bebb1a.jpg. Daniel jak się zima skończy tego lata :D

Ze stalową flanszą różnie bywa nie lepiej było użyć oryginalnej? i uszczelkę ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juby_p ja mam skręcaną z kolektorem z AGR :D nawet ciekawy jest bo ma bardzo krótkie kanał o dosyc dużym przekroju (tak mi się wydaje) co może się przełożyc na reakcję na gaz docelowo chciał bym żeby to wyglądało jak tutaj :D sorry za tyle linków :PZapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 14aa619e7afda.jpg

Daniel Darek w niedziele prowadzi laboratorium spawalnicze u siebie próbujemy na różne sposoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...