Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BRD przypadkiem nie trzeba przerabiać na sterowanie ciśnieniowe?

Opublikowano

BRD przypadkiem nie trzeba przerabiać na sterowanie ciśnieniowe?

Nie trzeba

Opublikowano

Kto mi ogarnie gtb17 do BMM? Prw pisać w razie czego...

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

BMM to to samo co BMP? Do zrobienia bez problemu

Opublikowano

Tyle to ja też wiem ale szukam konkretnej osoby/firmy która zrobi to od A do Z.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Do zrobienia bez problemu
Opublikowano

Panowie dzisiaj przespawałem dźwigienkę i wkręciłem ogranicznik.Tylko nie wiem jak bardzo ma być on wkręcony. Może mi to ktoś wyjaśnić?? Rurkę od spływu oleju można podgiąć czy muszę przedłużyć wężykiem? turbo gtb1756

40767397877958954461.jpg

Edytowane przez mlodziak22

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś zorientowany mógłby podpowiedziec (uzasadnienie też będzie mile widziane;) co będzie lepszym wyborem do typowego dupowozu z AVF'em pod maską, GTB1756VK czy GTB2056VZK?

I w sumie jeszcze jedno pytanko, czy GTB z końcówką VZK z audi są chłodzone wodą?

Pozdr :)

Opublikowano

17 Szybciej będzie Ci wstawać, ale za to 22 będzie mocno dmuchać góra, na miasto 17 na trasę 22 i pod 22 musisz zrobić mocniejsze pompki bo nic Ci po samym turbo icek do jednej i drugiej to wiadomo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

22 nie biorę pod uwagę, zastanawiam się tylko czy ta GTB2056VZK będzie w czymkolwiek lepsza od 17tki? Wtryski do momentu zgonu któregoś zostaną seryjne (nawet nie wiem jeszcze jakie siedzą ;)

kileeer a u Ciebie co siedzi, 17tka?

Edytowane przez staniek

Opublikowano

22 nie biorę pod uwagę, zastanawiam się tylko czy ta GTB2056VZK będzie w czymkolwiek lepsza od 17tki? Wtryski do momentu zgonu któregoś zostaną seryjne (nawet nie wiem jeszcze jakie siedzą ;)

kileeer a u Ciebie co siedzi, 17tka?

Do dupowozu fajna jest 17 bo wstaje jak AWX/AVF a góra jest bardzo mocna.

Miałem 17 w A3, wcześniej jeździła właśnie w AVF (był dupowozem).

Odezwij się do Spanky-ego może ma coś na stanie.

Opublikowano

wkładaj gtb17 bez zastanowienia gtb22 nie ma sensu

Opublikowano

22 nie biorę pod uwagę, zastanawiam się tylko czy ta GTB2056VZK będzie w czymkolwiek lepsza od 17tki? Wtryski do momentu zgonu któregoś zostaną seryjne (nawet nie wiem jeszcze jakie siedzą ;)

kileeer a u Ciebie co siedzi, 17tka?

Do dupowozu fajna jest 17 bo wstaje jak AWX/AVF a góra jest bardzo mocna.

Miałem 17 w A3, wcześniej jeździła właśnie w AVF (był dupowozem).

Odezwij się do Spanky-ego może ma coś na stanie.

teraz znowu jezdzi w avf i dmucha prawie 1.9 bara :naughty:

Opublikowano

Dzięki Panowie za opinie. Wiem, że 17tka to sprawdzona i dobra opcja :)

O 2056vzk pytałem ponieważ te turbiny są z młodszych roczników i raczej łatwiej kupic taką ze stosunkowo niewielkim przebiegiem w podobnym groszu do 17tki. Strony gorące te turbiny mają chyba takie same, więc i wstawac powinny podobnie raczej?

Opublikowano

2056 nie jest taka sama jak 1756 to dwa inne turba pod wzgledem geometri a z tym sie wiaze trudniejsze wysterowanie

Opublikowano

Dzięki Kolego za konkretne info :), w takim razie wybór jest, ale tylko jeden.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakieś sprawdzone źródło Pany od kogo można kupić GTB1756 ? :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

coś nowego w temacie ?

Opublikowano

2056 nie jest taka sama jak 1756 to dwa inne turba pod wzgledem geometri a z tym sie wiaze trudniejsze wysterowanie

2056VZK i 1756VK maja inne podejście oleju i odejście (2056VZK flansza olejowa od spodu) geometra tak samo trudno się steruje.

Opublikowano

A ja pojezdzilem na 17 i juz mam ochotę na cos większego, wiec apetyt wzrósł....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.