Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w LUBARTOWIE!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Rapciuch-R1

2.greg467

3.kicker (czyli Ja:wink:) + sąsiad który nie wie... ale może... ale nie wie....

Panowie godzina 17 czy 18 ????

Opublikowano

Maniek a godzina? godzinę trzeba ustalić, mi to w sumie rybka teoretycznie im wcześniej tym cieplej :wink:

Opublikowano

Ja też mówię 17!

Opublikowano

no to 17 :)

Opublikowano

1.Rapciuch-R1

2.greg467

3.kicker

4.maniek233

5.mytomy

Może ktoś jeszcze jest chętny? koledzy z Lbn nie mają tak daleko :decayed:

Opublikowano
1.Rapciuch-R1

2.greg467

3.kicker

4.maniek233

5.mytomy

Może ktoś jeszcze jest chętny? koledzy z Lbn nie mają tak daleko :decayed:

ja bym podleciał pewnie ale własnie mi gips założyli:kwasny:

Opublikowano

Rafał, nogę czy rękę potłukłeś :wink: ??

Opublikowano
Rafał, nogę czy rękę potłukłeś :wink: ??

nogę:kwasny: na automacie bym przyleciał pewnie, pora na zmiane auta:decayed:

Opublikowano

mówisz A4 B6 kusi :P ??

Opublikowano
mówisz A4 B6 kusi :P ??

cos bardziej komfortowego:whistling:

Opublikowano

Tobie też marzy się wersalka na kółkach :D to co teraz kupujemy :decayed: ??

Opublikowano

bede miał czas to z checią wpadne ;)

Opublikowano
Tobie też marzy się wersalka na kółkach :D to co teraz kupujemy :decayed: ??

a8 d3:whistling::wink:

p.s Nie zapomnijcie zrobic pamiątkowych fotek:decayed:

Opublikowano
1.Rapciuch-R1

2.greg467

3.kicker

4.maniek233

5.mytomy

Może ktoś jeszcze jest chętny? koledzy z Lbn nie mają tak daleko :decayed:

ja bym podleciał pewnie ale własnie mi gips założyli:kwasny:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

przecież ty za obręb puław nie wyjeżdzasz:jerk:

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

gips gipsem:wink: z tego sie nie smieje żeby nie było :whistling:

Opublikowano
1.Rapciuch-R1

2.greg467

3.kicker

4.maniek233

5.mytomy

Może ktoś jeszcze jest chętny? koledzy z Lbn nie mają tak daleko :decayed:

ja bym podleciał pewnie ale własnie mi gips założyli:kwasny:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

przecież ty za obręb puław nie wyjeżdzasz:jerk:

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

gips gipsem:wink: z tego sie nie smieje żeby nie było :whistling:

zara kurfa sie tam do ciebie przejade :bicz:

w Dęblinie kiedys byłem:grin:

do Lubartowa mielismy zamiar podleciec :decayed:

podobno na każdego kto rzpyjedzie na innych blachach czeka ogóreczek i ćwiarteczka :banan:

Opublikowano

Serdecznie dziękuje za przybycie sąsiadowi (mytomy) :decayed: przynajmniej było nas dwóch.

Kolejny dowód na to by wspierać spoty w Puławach, w "poważnych" spotach :wink:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

a8 d3:whistling::wink:

mmmm lymudżyna (czyatj tapczanik) konkretny :decayed:, zamawiam jazdę próbną :wink:

Opublikowano

Ja również wyrażę vice versa panu sąsiadowi (kicker) , jednakże jestem zawiedziony frekwencją:facepalm: - acz kolwiek co jak co ;) -piwko po 'mini' spociku wchłonęło sie znakomicie-czekam-y na wyjazdowe Puławy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.