Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie zderzak s-line w a6 c6 rozni sie bardziej od nie s-linowego niz w a4 b8 ...

ogolnie wyglada fajnie aczkolwiek rurki wydaja mi sie jakies troche duze ( ja bym chyba dal ciut mniejsze fi )

a co do listew to jestes pewien ze to z s6 ? na moje oko to ty masz listwy z allroada ( aczkolwiek moze sie myle )

ja mam inne w s6

http://allegro.pl/audi-s6-5-2-435km-perfekcyjne-full-zobacz-i2281503959.html

i z tego co popatrzylem po allegro to widze ze s6 maja te listwy co moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie Ci spasowali do zderzaka te końcówki ale ogólnie jako całoś jakoś do mnie nie przemawiają:unknown:

Ale to nie mnie ma się podobać:cheesy:

Bo przyzwyczaiłeś sie do swoich mamłych fifek i dlatego ;o))

Może... To s6 z aukcji powyżej ma podobną średnice jak u mnie i jest git :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie wiem od czego sa te listwy miały bys od s6 , były w kolorze a nie tak jak ma allroad srebrne . co do wydechu to zauwazcie ze wszystkie koncówki oryginalne sa opuszczone sporo od zderzaka. Moje na zdjeciu co wkleiłem są bardzo blisko zderzaka. teraz sa troszke opuszczone bo stukały czasami o zderzak i teraz lepiej to wygląda. Druga sprawa to w tym s6 co pokazałes sa konsówki owalne a ja mam ścięte do dołu . Moj rozmiar to 90 następne to były 70 bo nie robią 80 sciętych do dołu. Wydaje mi sie ze 70 to by bylo za mało do tego zderzaka a 90 ładnie wypełniają całość

---------- Post dopisany 26-04-2012 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2012 at 14:02 ----------

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

dzisiaj widziałem allroada z bliska i chyba moje listwy sa takie same .tylko dziwi mnie to ze moje były w kolorze a nie srebrne :whistling::whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy to allroad od samego początku mówiłem. Rs6 w ogóle nie miało listw na drzwiach tylko progi szersze jak wszystkie RS6 z tych lat. A S6 ma praktycznie mało widoczne. :hi:

S6

14wbvww.jpg

allroad

2epq71x.jpg

i Rs6 :naughty:

vfw8zl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem ze Młody łopatologicznie wszystko wytłumaczy. Dzieki teraz juz wszystko wiem . Pozdrawiam:wink::wink::wink:

---------- Post dopisany 07-08-2012 at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 20:58 ----------

Dawno sie nic nie działo w temacie .

Dzisiaj dorwałem na allegro zderzak s-line z polifta kompletny w dobrych pieniądzach , trzeba bedzie tylko pomalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak . lakiernik uciekł mi na wolne bedzie dopiero po 20 -stymwiec zderzaczek poliftowy musi poczekac . z nowosci zmieniam ic z a4 b8 3.0 tdi na bardziej wydajny z a6/a7 3.0 tdi biturbo dzisiaj ma przyjsc paczka:naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2200+50zł przesyłka kompletny:naughty: okazja sie trafiła to kupiłem. Byłem jako pierwszy odwiedzajacy i odrazu kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przód ? ja myslałem że Ty o tył cały czas pytałeś z tym dyfuzorem . Ja wiem czy okazja za 2.000 są z dostawą . :hi::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro nie znalazłem tanszego , chodziły cały czas po 2300-2400 bez sprysków i czujników

---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

o tyl pytałem bo moj stary s-linowy pakiet zderzaków chce wsadzic ojcu

---------- Post dopisany 16-08-2012 at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2012 at 18:07 ----------

doszła kolejna zabawka IC od 3.0 TDI Biturbo

IMG_0345.jpg

<br /><br />

IMG_0347.jpg

<br /><br />

IMG_0346.jpg

<br /><br />

IMG_0348.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na pomiar . jak wsadze gtb22 to dopiero pojade na pomiar i korekte . Na forum jest juz takie b8 po zmianie i wyszlo ok 11KM wiecej po samej wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak turbo będzie do sprzedania, miało przejechane 1400km jak je wkładałem było w a5 testowej. Namawiam Konrada żeby wsadzil sobie mój IC i turbo ale jeszcze sie zastanawia, boi sie o dwumas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz mial ok 220 ps z 2.0 tdi to juz trzeba chyba uwazac zeby to sie wszystko nie wysralo bo to duzy przyrost mocy do serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisza na innych forach to dopiero powyzej 260 KM mogą być problemy z pekającymi głowicami do 260 KM jest wszystko ok.

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 19:39 ----------

dzisiaj doszła ostatnia rzecz do kompletnego przodu

IMG_0363.jpg

<br /><br />

niestety znaczek zostanie bo ktos go przykleił (pewnie kilka razy mu ukradli )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...