Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Planuję założenie nawigacji co proponujecie ?


hofi7

Rekomendowane odpowiedzi

A są radia które obsługują fis aby wyświetlało napisy co leci

Czyli tobie o wyświetlanie RDS na FISie chodzi, a nie o sam FIS.

A odpowiedź na twoje pytanie brzmi: tak, są takie "radia":

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146371.msg1895571#msg1895571

Ciekawe, czy kolega waldek22 wstawił już u siebie ten kombajn (miał się pochwalić gdy to zrobi)?...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedzcie teraz przykładowo jak wygląda to wszystko jeżeli chodzi o koszty, koszty rns-e mniej wiecej znam, interesuje mnie teraz ten dynavin?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5kafla i masz wszystko czego dusza zapragnie w radiu samochodowym :wink4:

http://allegro.pl/dynavin-audi-a4-i1789529949.html[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 15:43_________________________________________________A tu dla tych co twierdzą że tamto radio wyglada jak w passacie, kopia RNSE z bajerem :naughty:

http://allegro.pl/dedykowane-audi-a4-seat-exeo-od-artax-t2s-promocja-i1781662092.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns-e jednak lepiej wyglada.CO to znaczy,ze nie mozesz odszukac w dobrych pieniadzach?To za ile Ty szukasz??800zl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jeszcze ciekawi co będzie jak ten piękny sprzęt się spierd... bo w RNSe idzie co nieco wymienić (napęd,wyświetlacz itd) i który elektronik będzie dłubał w tej chińszczyźnie.

Myśle że dystrybutor poradzi :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 10:46_________________________________________________

Rns-e jednak lepiej wyglada.CO to znaczy,ze nie mozesz odszukac w dobrych pieniadzach?To za ile Ty szukasz??800zl??

Jak sie szuka to i za 600 sie znajdzie :wink4: ale przewaznie po 1200 stoją, pół roku przegladałem alegro i ebay za jakaś stacja multi, m.in. RNSe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niewiadomego zrodla.Jak cos sprzedaja za mniej niz 50% wartosci to musi byc lewe. Opcja,ze nie wie co sprzedaje w przypadku rns nie wchodzi w gre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i tak nie zmienia faktu ze montaż RNSe wychodzi dosć drogi jak sie chce miec to co teraz kazde inne radio oferuje :wink4: a wygląd... kwestia mniejistotna jeśli w role wchodzi jakość dzwięku

Nie piszcie że to radio gra najlepiej z tymi głosnikami bo tak zostało zestrojone, to jest kpina :wink4: też tak kiedyś myslałem mając concerta, już po zmianie radia na starego pionka róxnica w dzwięku była odczuwalna na korzysć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś montował już Dynavina? Chyba będę pierwszym :P Byłem za RNSE ale chłopaki macie racje, jak na dzisiejsze standardy troszkę ubogi jest;/ Wiele czytałem o tym Dynavin i jakoś nikt nie narzekał. Komunikuje się z fisem, sterowanie z kiery, można wgrać róże nawigacje, tuner TV, bluetouch, gra całkiem fajnie. Jak dla mnie super :) Aha co do wyglądu to fakt troszkę pasatem podchodzi :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj RNS-E a będziesz zadowolony

z pewnoscią :thumbdown: dopóki nie zobaczy co znaczy radio w tych czasach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podlacze sie do tematu ale troszke z innej strony co myslicie o BNS 5.0 kosztuje duzo mniej wyglada fajnie ale jakie ma funkcje ????? mp3, nawigacja jak to wszystko wyglada ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podlacze sie do tematu ale troszke z innej strony co myslicie o BNS 5.0 kosztuje duzo mniej wyglada fajnie ale jakie ma funkcje ????? mp3, nawigacja jak to wszystko wyglada ????

navi do bani ale mp3 czyta no i ten bajecznie czerwony wyświetlacz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziala to navi bo nie ogarniam jak moze wskazac mi droge czerwony wyswietlacz..... :mysli: a jak z radiem mam teraz concerta II gra od niego lepiej czy gorzej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dziala to navi bo nie ogarniam jak moze wskazac mi droge czerwony wyswietlacz..... :mysli: a jak z radiem mam teraz concerta II gra od niego lepiej czy gorzej ???

na fisie pewnie pokazuje tylko strzałki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac do wyboru BNS i concert III co bys wybral ????

concertIII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac do wyboru BNS i concert III co bys wybral ????

concertIII

BNS :> przynajmniej laser sie nie tnie jak w concertach III a i navi pokazuje na tym czerwonym wielkim wyświetlaczu strzałki jak w fisie , tyle że problem jest z mapami bo pokazują większość głównych dróg :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...