Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan


REVO

Rekomendowane odpowiedzi

O żesz że ja nie widziałem wcześniej tej A4... czaiłem się na nią jak szukałem A4 dzwoniłem kilka razy do faceta który ją sprzedawał

Bo ja miałem wątpliwości, umówiłem się z facetem na oglądanie ale zadzwonił i powiedział że auto sprzedane.I jak ci się sprawuje?

Jak nie wiesz jaką masz instalację LPG to mogę ci podać bo mam gdzieś na mailu bo tak jak mówię byłem nią mocno zainteresowany i przesyłał mi na maila jakie komponenty instalacji LPG więc jeżeli cię to interesuje to mogę spojrzeć na maila i napisać ci jaka instalacja tam siedzi :wink4: A co do przebiegu to skąd ta pewność że jest oryginalny?

O ile dobrze pamiętam to kupowałeś auto od pana Pawła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz że ja nie widziałem wcześniej tej A4... czaiłem się na nią jak szukałem A4 dzwoniłem kilka razy do faceta który ją sprzedawał

Bo ja miałem wątpliwości, umówiłem się z facetem na oglądanie ale zadzwonił i powiedział że auto sprzedane.I jak ci się sprawuje?

Jak nie wiesz jaką masz instalację LPG to mogę ci podać bo mam gdzieś na mailu bo tak jak mówię byłem nią mocno zainteresowany i przesyłał mi na maila jakie komponenty instalacji LPG więc jeżeli cię to interesuje to mogę spojrzeć na maila i napisać ci jaka instalacja tam siedzi :wink4: A co do przebiegu to skąd ta pewność że jest oryginalny?

O ile dobrze pamiętam to kupowałeś auto od pana Pawła :wink4:

Auto jest w dosyć rzadkiej wersji i sam się obawiałem, że ktoś mi je sprzątnie. Z tego co pamiętam to chyba nawet pojechałem w tygodniu z tego powodu :)

Z auta jestem bardzo zadowolony. Nie miałem jak na razie żadnych awarii.

Przebieg potw. książką, sprawdzeniem i ogólnym stanem samochodów.

Miałem już kilka aut niemieckich z różnym przebiegiem, więc trochę się orientuje czy może być prawdziwy.

Co do instalacji, to wyślę Ci zaraz PW bo chętnie bym się dowiedział co tam siedzi :decayed:

Tak, auto kupione od p. Pawła :przebiegly:

niestety to nie dział sprzedaży post z linkami usuwam :hi:

:confused4:

furmanka :good:

ile Ci spala gazu?

Miasto trasa przy dość szybkiej jeździe zamyka się w 13 l LPG

porównywaliście 1.8TQ do 2.8Q z miejsca?

Szkoda sprzęgła na takie starty... ale jechaliśmy od 40 do ok 140 km/h.

Niestety 1.8T traci przy zmianie biegów. Na danym biegu idą raczej równo ale po zmianie w 1.8T czuć że nie wciska w fotel od razu jak w 2.8 tylko jest ułamek sekundy gdzie 2.8 minimalnie odjeżdża.

Z drugiej strony sprawdzaliśmy też do 230 km/h i auta szły równo.

Ogólnie można powiedzieć, że osiągi bardzo porównywalne przy czym wrażenia z jazdy różne.

W 2.8 dużo lepsza reakcja na gaz. W 1.8T auto jedzie super po pełnym wciśnięciu gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma podjadać pb podczas jazdy na lpg?? bo tego nie rozumiem.Gdyby się przełączył sam na pb podczas obrotów rzędu 4 tys na pewno właściciel by to przykro odczuł w postaci niezłego szarpnięcia autem.

SZarpnięcie ? na sekwencji ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma podjadać pb podczas jazdy na lpg?? bo tego nie rozumiem.Gdyby się przełączył sam na pb podczas obrotów rzędu 4 tys na pewno właściciel by to przykro odczuł w postaci niezłego szarpnięcia autem.

SZarpnięcie ? na sekwencji ? :decayed:

mój się kręci spokojnie do 6-7 tys i nic nie szarpie

podjedź do gazownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ładna maszynka :wink4: i jest zabawa :quattro:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa to mam nadzieję że będzie w niedzielę

Zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235862.new#new[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:41_________________________________________________No i po jazdach.

Ogólnie szkolenie fajne i w mojej opinii warte wydanej kasy.

Na początek teoria no i jazda :decayed:

afcfc5bd381edb84m.jpg

5c6115f3a3cc2829m.jpg

808fafd5b47651d0m.jpg

f387579b84125121m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa to mam nadzieję że będzie w niedzielę

Zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235862.new#new[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 18:41_________________________________________________No i po jazdach.

Ogólnie szkolenie fajne i w mojej opinii warte wydanej kasy.

Na początek teoria no i jazda :decayed:

afcfc5bd381edb84m.jpg

5c6115f3a3cc2829m.jpg

808fafd5b47651d0m.jpg

f387579b84125121m.jpg

ile taka przyjemność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt to 300 zł, jazdy tyle że pod koniec dnia miałem dosyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...