Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Mlody zakladaj bixy,bo az razi w oczy

przecie ma :przebiegly:

nie ma.

choc na jego miejscu chyba bym pomalowal lampy na czarno tj. to zrobil truckmaniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody zakladaj bixy,bo az razi w oczy

przecie ma :przebiegly:

nie ma.

choc na jego miejscu chyba bym pomalowal lampy na czarno tj. to zrobil truckmaniac.

Kolejny mod Bi-xenon już kupiony :hi: a powoli składam cały czarny środek :wink4:

rmrc02.jpg

:cool1:

Tak białe :kox:

1zqdo5t.jpg

Tutaj sa bixy??

stare foto :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 broni sie w kazdym kolorze.

I niestety dla mnie wyglada lepiej na B6 niz na B7 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi RS6 19" już są niestety tył troszkę trze nawet przy dwóch osobach z tyłu ale co tam :decayed: dzisiaj postaram się zrobić fotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kabelka do tele. :polew: daj na PW numer tele. to Ci wyśle MMS-em :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnetrzu cos sie zmienilo?

usmiech kierownika na ustach jak widzi laski sciagajace majtki przez glowe na widok rs6 19 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko :good: :good: chciałbym u siebie to samo zrobić na zewnątrz,

mam pytanie co do jasnej kierownicy multi z b7, sprzedałeś już ?? czy jeszcze nie wymieniłeś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wymieniłem :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:34_________________________________________________28spxew.jpg:decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:37_________________________________________________

We wnetrzu cos sie zmienilo?

Tak wszystkie 4x tapicerki drzwi , dolne części konsoli , progi , słupki to co było jasne zostało zmienione na czarne . Została deska i kiera do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, bardzo mi się podoba, w sumie Twoja jest wzorem dla mojego kierunku modów, chociaż ja nie chce aż takiej czerni :P

Interesuje mnie listwa tylnego zderzaka, w ori jest satynowa... jak sprawiłeś,że jest czarna? Na PW można jakieś info na ten temat? No i kierunki, gdzie dorwałeś, bo w Polsce ciężko kupić coś ciekawego... nie licząc dymionego dziadostwa.

A jak chcesz pomysł na moda, którego jeszcze nigdzie nie było to... :

ciekawe jak by wyglądało oklejenie czarną folia, tej ramki przy tylnych drzwiach, łączącej się z trójkątem przy szybkie. :chytry: .

Gdyby była glare... myślę, że komponowała by się ciekawiej z autkiem, szybami jak i lakierem.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...