Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D


przepalek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, A4 w ktorego posiadanie wszedlem to seryjne B6 z silnikiem 1.8 T o mocy 163 KM , potencjał jest duzy jednak potrzeba troche nakladu finansowego,ktorego poki co nie mam,a poza tym i tak zbyt malo doswiadczenia kierowcy nabralem by tak mocnym autem jezdzic, co nie znaczy ze auto seria pozostanie. Szczytem marzen stylistycznych sa zderzaki od oettingera i mysle, ze kazdy znawca tematu(a konkretnie a4) zna ich wyglad.Planow jest wiele wiecej,a poniewaz jest to wersja tzw. goła(oprocz silnika :twisted: ) trzeba bedzie dorzucic pare smaczkow tunerskich takich jak xenon czy chociazby ładnej jak na takie auto przystalo felgi,plany dosc odlegle ale kto wie, moze cos wyskrobie ze swinki skarbonki :razz: i robota ruszy. Jesli chodzi o zdjecia to postaram sie zamiescic jak najszybciej. Z racji wieku i wiedzy prosze innych uzytkownikow A4klubu o wyrozumialosc i w razie czego pomoc :wink: z gory dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak obiecalem, wstawiam fotki , sory za jakosc ale robione telefonem po ciemku :oops: ale obiecuje ze wstawie jakies ladniejsze (w swietle slonca :twisted: )

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21c561052b9b608b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cbbaf73ab90b56df.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/764866bf327e9086.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0aa33abf5a564cc1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko nie tatusia :razz: powiedzmy ze mamusi :smile: ale wciaz nabieram coraz to wiekszych praw do niego, aktualnie montuje bufer i mam zamiar rozbudowac troszke audio jesli chodzi o osiagi poki co nie ingeruje bo 163 koniki w zupelnosci mi wystarczaja,a znajac Audi to dodalo tam jeszcze kilka od siebie :twisted: ,na wiosne beda lakierowane dokladki,progi i listwy na drzwiach (te szare na dole), chociaz kto wie na allegro ostatnio widzialem dosyc ladne zderzaczki (laminat robiony na riegera) tylko obawiam sie nieco ich jakosci,bo cena dosc atrakcyjna, ale to wciaz przyszlosc i nie bede zbytnio czasu wyprzedzac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co nie ingeruje bo 163 koniki w zupelnosci mi wystarczaja

zapewniam Cie, ze juz niedlugo bedziesz chcial wiecej! a przy mozliwosciach tego silnika... az sie prosi o wiecej i wiecej ;) ja na poczatku bylem strasznie podjarany 2.6Q, takie mocne i szybkie i w ogole extra, ale juz po 2 miesiacach kominowalem jak tu na uturbiona benzyne ja zamienic :D zwlaszcza w naszym wieku ma sie jakis wiekszy apetyt na moc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auttko jest świetne, golas - nie przejmuj sie, moja teżprawie była ale na starcie dostała + 73%mocy nie wspominając o momencie.. a co do wyposażenia to i tak jestes w lepszej sytuacji bo części do b6 (nie wiedzieć czemu?) są i tak dużo tańsze więc łatwiej Ci ją wyposażyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co priorytetem jest dla mnie odswiezyc lakier :polerka czy cus, bo a4reczeka ujrzala garaz od srodka dopiero jak ja zaczalem nia jezdzic czyli we wrzesniu :???: , polakierowac te dokladki(juz bedzie inaczej samochod wygladal), felge jakas ladna mysle czy 17 czy 18 ale na nasze warunki drogowe raczej 17 i moze ew zawias troszke w dol, aktualnie czekam na zestaw xenonu,zamowilem przetwornice takie jak oryginalnie wystepuja w lampach b6 jednak z zarowkami d2s i soczewkami d2s, zarowki przyszly ale co sie okazuje to to ze soczewek valeo d2s nie ma nigdzie i nikt ze sprzedajacych nie wie kiedy bede i nie wiem czy nie bede musial zmienic koncepcji na d1s bogu dzieki tylko ze przetwornice maja ta opcje ze zdejmuje sie wtyczke pod zarowke d2s i juz jest ori kabelek do d1s :lol: tylko troche kasiury moge byc w plecy wiec poczekam jeszcze pare dni moze pojawia sie soczewy. postaram sie cala robote udokumentowac zdjeciami i wstawic w "Zrob to sam",moze ktos kiedys tesh podjalby sie takiej przerobki to ulatwiloby ta robote. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...