Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber jak łykasz krakowskie to odblokuj mi ogłoszenie i usuń wpis :wink4::decayed: Ten wóz to Franciszka Smudy czy ch uj wie jakiego Franza ?? :decayed:

faktycznie jest to wóz Fanciszka Smudy

To nie wysłałeś mi tych dywaników jeszcze ? :shocked: kurde no , podjadę w takim razie do Waskiego jutro zobaczyc co on to ma :decayed:

szkoda, że tak późno sprzedaje :decayed: [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:56_________________________________________________to jest to auto? http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-quatro-s-line-C20475283.html

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nieee ta już długo jest... :wink4:

Opublikowano

szkoda, że tak późno sprzedaje :decayed: [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:56_________________________________________________to jest to auto? http://otomoto.pl/audi-a4-3-0-quattro-s-line-C20475283.html

a to jest sedan ? :wink4:

Opublikowano

nie doczytałem, że sedan :decayed:

Opublikowano

nie doczytałem, że sedan :decayed:

:tongue4:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 23:28_________________________________________________Franza Smudy furacz do sprzedania => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226198.msg2687155#msg2687155

Jaks ie zajmie sprzedażą ASO Bełtowski to cena pewnie bedzie +20 tys heheheh

Opublikowano

ale biedactwo chyba wersja podstawowa co? dlatego i cena niewysoka :naughty:

Opublikowano

ale biedactwo chyba wersja podstawowa co? dlatego i cena niewysoka :naughty:

hmmmm podstawowa nie miała by sport foteli , climatronica 3 strefowego + czujnik deszczu i zmierzchu , kiery trójramiennej , dojazdówki i paru pierdół jeszcze

Opublikowano

i przede wszystkim... podstawy by nie kupił Franz!

Opublikowano

i przede wszystkim... podstawy by nie kupił Franz!

to była pierwsza A4 zamówiona w ASO :decayed:

Opublikowano

ale i tak super wypasu nie ma.. ale dla kogoś kto szuka B8, a nie potrzebuje full opcji to ciekawy egzemplarz z bardzo fajnym silnikiem :good:

Opublikowano

ale i tak super wypasu nie ma.. ale dla kogoś kto szuka B8, a nie potrzebuje full opcji to ciekawy egzemplarz z bardzo fajnym silnikiem :good:

jest w ASO jeszcze jedna :)

BIAŁY sedan 3,0 TDI na fuul wypasie za 230 tyś hahahah z roku 2009 :cool1:

Opublikowano

Juz pal licho tą trojramienną ale zeby chociaz mialal MF :wallbash:

Grzegorz, duzo rezania tutaj pod MF ?

Opublikowano

rozumiem że do tego jeszcze zderzak s-line potrzebny ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:03_________________________________________________co finalnie może nie być do końca mega okazją co :mysli:

Opublikowano

no tak jak by do tego malowana bo orginalna jest mat a ta jest polysk :mysli:

Opublikowano

rozumiem że do tego jeszcze zderzak s-line potrzebny ?[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:03_________________________________________________co finalnie może nie być do końca mega okazją co :mysli:

Tak do tego pasuje tylny zderzak S LINE a nic nie ma :confused4:

no tak jak by do tego malowana bo orginalna jest mat a ta jest polysk :mysli:

Trzeba spytac sprzedajacego bo na fotkach nic nie widac na 100% :)

Opublikowano

Panowie bede sie przymierzal do zalozenia webasto. Nie mam etki, dlatego jakbyscie mogli napisac co konkretnie potrzebuje. Napewno samo "webasto" (nie wiem jaki nr katalogowy), sterownik (nr?), jakaś wiązka (?).

Duzo z tym roboty? Dam rade sam to zrobic?

Opublikowano

Co sądzicie o tych ledach, sprzedający pisze że nowe. Obawiam się że jak nowe to może jakieś odpady z produkcji. Cena chyba nie jest zła.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-combi-led-lampa-tyl-i1861523883.html

Pozostaje kwestia adaptacji. Ma ktoś może pojęcie jak to można zrobić?. Albo kto to w Wawie ogarnie i za ile?

Opublikowano

Panowie bede sie przymierzal do zalozenia webasto. Nie mam etki, dlatego jakbyscie mogli napisac co konkretnie potrzebuje. Napewno samo "webasto" (nie wiem jaki nr katalogowy), sterownik (nr?), jakaś wiązka (?).

Duzo z tym roboty? Dam rade sam to zrobic?

Pewnie ze dasz rade :) kupuj graty i zakladaj :wink4:

Zawsze bierz uzywke z wszystkimi gratami najlepiej kompletne z rozbiorki auta .

Co sądzicie o tych ledach, sprzedający pisze że nowe. Obawiam się że jak nowe to może jakieś odpady z produkcji. Cena chyba nie jest zła.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-combi-led-lampa-tyl-i1861523883.html

Pozostaje kwestia adaptacji. Ma ktoś może pojęcie jak to można zrobić?. Albo kto to w Wawie ogarnie i za ile?

Smialo bierz :) Ja akurat jestem na etapie zakladania . To nie taka prosta sprawa z zalozenieniem ale temat do ogarniecia :(

Kolo ciebie w Jozefowie w NAVISERWIS montuja takie cos podzwon i popytaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.