Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no, tez jest spoko, wazne tylko zeby ladne koncoweczki wydechu zalozyc, a nie zostawiac seryjne :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Flyer, ja mam S-linowe końcówki wydechu :wink4:

Opublikowano

mi się tam widzą na równi dwa rodzaje wydechów ten po jednej stronie jak i po dwóch :good: dopiero ten od s4 robi różnicę :cool1:

Opublikowano

W Poniedziałek ładowalem aku pod firmą , pokazal 100 % po 5 godzinach.

Jak narazie jest rano 80 % sprawnosci po dojechaniu do firmy 100 % wiec jest OK

Opublikowano

W Poniedziałek ładowalem aku pod firmą , pokazal 100 % po 5 godzinach.

Jak narazie jest rano 80 % sprawnosci po dojechaniu do firmy 100 % wiec jest OK

Spoko jest z AKU :good:

Opublikowano

A ja myślę ,że najlepsze czasy ten akumulator ma już za sobą , bynajmniej jak porównuję z tym co mam. U mnie cały czas wyświetla 100%.

Opublikowano

Często na do życia przywraca dłuższe ładowanie niskim prądem. Żonie wyładował się aku w toyocie przez niedomknięte drzwi :wallbash: ładował się prawie 2 doby na niskim i jest spokój już ponad rok. Ale to też zależy w jakim stanie jest elektrolit.

Opublikowano

4.2 FSI :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: dobrze ogarnięta S4 będzie szła tak samo jeśli nie lepiej :cool1: i zapewne spali mniej.

Ale za to body mód malinka :kox:

Opublikowano

Relingi jak z allroada :(

Opublikowano

Relingi jak z allroada :(

Na białym relingi z B7 a na niebieskim jak w B8 :mysli:

Opublikowano

Panowie... przeciez to sa zwykle ilustracje od ludzi, a nie zadne oficjalne info.

Opublikowano

zabieram sie do wyrzezbienia audi music interface zintegrowanego z uchwytem do iphona brodita oraz interface'u do telefonu via bluetooth brakuje mi wiazki i ew. mikrofonu...

gdzies czytalem, ze wersje audio z bang&olufsen maja system aktywnego tlumienia halasu.. prawda czy falsz?

jesli prawda to musi miec mikrofon we wnetrzu, inaczej nie wygeneruje przeciwfali...

czy wiazke musze dorabiac sam czy jest gdzies mozliwosc kupienia gotowca?

Opublikowano

A ja myślę ,że najlepsze czasy ten akumulator ma już za sobą , bynajmniej jak porównuję z tym co mam. U mnie cały czas wyświetla 100%.

Też tak myślę bo u mnie też cały czas 100% pokazuje a od tygodnia w górach siedzę i w nocy temp do -30 spada, auto mało jeździ bo 2 km mamy na stok więc nie doładowuje go dobrze a codziennie rano sprawdzam i jest 100%, dopiero po włączeniu webasta raz spadło do 10%

Opublikowano

Czy da sie przekodowac b8 tak by sie lusterka przy cofaniu opiszczaly?

I by mozna bylo tym z menu car sterowac?

Opublikowano

Czy da sie przekodowac b8 tak by sie lusterka przy cofaniu opiszczaly?

I by mozna bylo tym z menu car sterowac?

Ja u siebie odpaliłem to :) tylko pytanie jakie masz lusterka ? albo podaj numer sterownika drzwi

Opublikowano

Czy da sie przekodowac b8 tak by sie lusterka przy cofaniu opiszczaly?

I by mozna bylo tym z menu car sterowac?

sterować chyba nie można, da sie przekodować tylko prawe lusterko jeśli dobrze wiem:

Passenger Side Mirror Turn-down (while reversing) w/o Memory Seats/Mirrors:

Mirror selector switch must be on right mirror to work:

1. http://www.audizine.com/wiki/index.php?title=Image:Mirrors.jpg

2. http://www.audizine.com/wiki/index.php?title=Image:Mirrors2.jpg

Opublikowano

Grzegorz, nr sterownika drzwi jest dla mnie nadal zagadka..

lusterka elektryczne, skladane, z fotochromem

Panda, dzieki!

Opublikowano

Dokładnie tak jak Panda napisał :) Tylko trzeba pamietac aby ustawić przełacznik w prawo .

Opublikowano

przegladam kody z audizine i znalazlem takie cos:

Emergency Brake Flashing Lights:

[46 - Comfort System]

[Coding - 07] -> Long Coding Helper -> Byte 8

Bit 0 – Emergency Brake Flashing via Turn Lights active (1 = active)

Bit 1 – Emergency Brake Flashing via Brake Lights active (1 = active)

wiecie jak jest w wersji europejskiej domyslnie?

z innej beczki:

modu z wylaczaniem sciemniania LEDow przy wlaczonym kierunkowskazie nie rozumiem zupelnie.

Moim zdaniem i tak przedni kierunkowskaz umieszczony jest tragicznie i ledwo co go widac..

wylaczanie sciemniania ledow powoduje, ze jest jeszcze gorzej.. mozna to przyplacic zyciem.. do rozwazenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.